Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Viduramžių vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Vakarėlio apranga ir stilius

Viduramžių šventės personažai – riteriai, karžygiai, kilmingos damos, karaliai, vienuoliai ir valstiečiai. Jei norite tapti riteriu, karaliumi ar kilminga dama – geriausia drabužių ieškoti kostiumų nuomos punkte. Juk patiems susikomplektuoti šarvus ar pasisiūti puošnią suknelę yra sudėtinga. Kiek paprasčiau, jei nusprendėte atstovauti valstiečius. Plačius pilkus arba rudus valstiečių kostiumus galite nesunkiai pasidaryti, tereikės nusipirkti pigių medžiagų. Merginoms taip pat užteks ilgų sijonų ir daugiau dėmesio šukuosenoms.

Viduramžių vakarėlio idėjos

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Viduramžiais tikrai nebuvo elektros, todėl pagrindinis dekoro akcentas – žvakės. Jų turėtų būti daug. Ant įėjimo pakabinkite sunkią, tamsią aksominę medžiagą – taip sukursite dramatišką atmosferą. Interjerui labai tiks gotikos elementai – aukštos žvakidės ir tamsių medžiagų drapiruotės. Svečius vaišinkite viduramžiškais, kuo didesniais patiekalais. Iškepkite visą paukštį (vištą, kalakutą) arba avies koją. Stalo dekoracijai tiktų ir keptas paršelis, kurį jau paruoštą galite nusipirkti prekybos centre. Pasistenkite surasti pakankamai metalinių ir medinių indų.

Vakarėlio programa

Organizuokite riterių turnyrą, kuriame jie galėtų kautis dėl gražiausių damų dėmesio. Tikėtina, kad žirgais jūsų svečiai nejodinės, tad surenkite paprastesnes, šiuolaikiškas rungtis, pavyzdžiui, rankų lenkimo varžybas, galiūnų penkiakovę arba intelekto testą. Rungties nugalėtoją iškilmingai įšventinkite į riterius.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE