Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Karščiausi naujametiniai vakarėliai

2022/02/04Party Inbox

Artėja! Nenumaldomai artėja metų pabaiga, o su ja ir patys smagiausi vakarėliai, patys įspūdingiausi karnavalai ir nuostabiausios šventės. Pamirškite kuklius susibėgimus ar tradicinius baliukus, surenkite tikrą karnavalą, teminį vakarėlį, į kurį bilietas bus – išradingas karnavalinis kostiumas.

O dabar kartu pagalvokime, kokios gi temos šių metų vakarėliui bus aktualiausios ir geidžiamiausios. 

Karališka politika

Šie metai tiesiog kaito nuo svarbių, aktualių, net iš kojų verčiančių politinių įvykių. Pasaulinių naujienų transliuotojams tikrai nebuvo kada nuobodžiauti… Bet juk šventė ir norisi nuo politikos pailsėti. Nors… būtų nepaprastai smagu suburti vienon vieton įdomias, reikšmingas istorines asmenybes ir besibaigiančius metus aptarti jų lūpomis, pažvelgti jų akimis. Ką, pavyzdžiui, apie 2016-uosius paporintų Cezaris?  O kaip aktualiausias problemas siūlytų spręsti Robinas Hudas? Gal bent vienam vakarui įveskime monarchiją ir lai vakarėliui vadovauja Karalienė ir Karalius? Ta proga galima pasimokyti ir vieno kito renesanso laikus menančio šokio. O vaišių stalas tebūnie lyg iš barokinių natiurmortų. Karalienės įsakymu vakarėlis tikrai bus vainikuotas karališkais fejerverkais…

Karščiausi naujametiniai vakarėliai

Norint tapti karaliene šiais laikais daug nereikia: geras prašmatnus perukas, karūna arba kukli elegantiška tiara, ilga suknelė ir karališka laikysena.

Karaliui taip pat nepamaišys perukas arba vešli barzda, karūna privaloma kaip ir ilgas žemę šluojantis apsiaustas.

Auksiniai konfeti ir serpantinai, aukso dulkės ir balionai tik sustiprins karališką atmosferą, kurioje jaukiai turėtų jaustis visi, vilkintys kostiumus,  ir Kleopatra, ir Nefertitė, ir karžygiai, ir princesės…

Karščiausi naujametiniai vakarėliai

Juoda balta

Kaip pats gyvenimas, kaip visi besibaigiantys 2016 metai, nepašykštėję nei juodų, nei baltų dienų. Kontrastingiausios spalvos simboliškai įkūnija bėgimą kasdienybės ratu, o kaip tai atrodytų stilizuotame įvaizdyje? Sakote, reikėtų persirengti zebru? Kodėl gi ne, svarbiausia šiek tiek pasišaipyti iš tos juodai–baltosrutinos. Tad labiausiai matyt tam tiktų arlekinų, jokerių, mimų arba rafinuotų stileivų įvaizdžiai. O jei mėgstate juodąjį jumorą – tapkite vampyrais. Svarbu išlaikyti grafišką juodai-baltą stilių.

Karščiausi naujametiniai vakarėliai

Jau vien baltu grimu padengtas veidas ir juoda suknelė – pretenzija į įspūdingiausios vakarėlio viešnios titulą. Tiesa, juoda domino kaukė – gali tapti kostiumo akcentu, padėsiančiu virsti dar labiau neatpažįstamiems. O domino kaukių mūsų meniu – daug ir įvairių, nuo ažūrinių nėriniuotų iki griežtos klasikinės formos.

Karščiausi naujametiniai vakarėliai

Tokį juodai baltą vakarėlį be jokių abejonių papuoš ir seksualios skeletės, neslepiančios savo idealios figūros anei.. kerinčio balto ar juodo žvilgsnio. Tad ruošdamiesi vakarėliui nepamirškite ir dekoratyvių lęšių be dioptrijų.

O vakarėlio erdvę bei vaišių stalą taip pat dekoruokite baltais ir juodais akcentais.

Kosminės svajos

Kosmoso tema jaudina jau ne vieną žmonijos kartą ir ne pirmi metai, kai Holivudo pramonė pasiūlo vis naujų vizualių kosminių istorijų. Jos pakursto mūsų fantazijas ir vaizduotę bei dovanoja vis naujų temų šventiniams vakarėliams. Buvo „Kosminė odisėja”, dar vis tęsiasi „Žvaigždžių karai”, fantazijos apie keliones į Marsą vis įkyriau ima suktis vizionierių galvose, apie pasivaikščiojimą Mėnulyje taip pat pasvajojama vis drąsiau. O ir romantiškas žvaigždžių stebėjimas dar neišėjo iš mados.

Tai tokia neišsemiama tema vakarėliams, kad tikrai bus nelengva apsispręsti komplektuojant kostiumą ir aksesuarus.

Žinoma, sidabru žvilgantys kostiumai atrodo arčiausiai kosminės temos. Gal todėl, kad primena visų tų kosminių filmų personažus… Tad sidabrinis perukas, foliją primenantys apdarai, sidabrinis lūpdažis ir grimas, metalu žvilgantys batai ir smalsumu degantis žvilgsnis bus jūsų raktas rengiantis vakarėliui.

Karščiausi naujametiniai vakarėliai

Mėgstantiems vakarėlio temas interpretuoti su jumoru, labiausiai tiks ateivių kostiumai. Čia jūsų vaizduotė galės reikštis nevaržomai. Juk niekas nėra matęs ateivių, tad bet koks crazy kostiumas gali būti paverstas ateivišku. Ruošiantis virsti ateiviu iš kitos planetos jums labai pravers įvairiaspalvis grimas ir nuplaunami plaukų dažai bei blizgesiai.

O gal norėtumėte persirengti tikra žvaigžde ar mėnuliu? Tada pasidairykite auksinių arba geltonų detalių. O norėdami tapti galaktika tiesiog apsivyniokite šviečiančių, elementais maitinamų, lempučių girliandomis. Būsite nerealus švytintis kosminis kūnas, paslaptingas ir akį traukiantis. O jei mėgstate juodus rūbus – galite tapti ir kosmine juodaja skyle…

Karščiausi naujametiniai vakarėliai

Tačiau kosminei temai išpildyti jums gali pakakti ir vien įspūdingo žėrinčių kosminių dulkių grimo. Jūs galite drąsiai įkūnyti tą retokai girdimą frazę: „tai kosminis grožis”. Išties – visata graži, užburianti ir įkvepianti. Susiraskite keletą visatos vaizdų ir perkelkite juos ant savo veido ar kūno. Norintiems didesnio efekto vietoje paprasto grimo, rekomenduojame naudoti UV grimą, švytintį UV šviesoje. Jau įsivaizduojame, kaip turėtų nustėrti iš grožio vakarėlio svečiai, kai į pritemdytą kambarį įžengs pati miss visata… Gal net išdrįsite pasirodyti su UV grimu išpieštu žvaigždėlapiu ant apnuogintos nugaros.

Tropikana

Noriu ten, kur amžina vasara… Tokią svajonę, matyt parašytų ne vienas suaugęs laiške Kalėdų Seneliui. Taip, kai gruodis nelepina net kukliais saulės spinduliais, norisi nors trumpam pabėgti į tropikus. Ir nesvarbu kokia kryptimi – Indija, Havajai, Karibai, Rio… Tiks bet kas. Net ir vakarėlis šia tema. Ryškios spalvos įkvėps optimizmo, įspūdingai pasipuošę draugai – sušildys sielą, tad net ir įsivaizduojama kelionė užkrės gera nuotaika.

Karščiausi naujametiniai vakarėliai

Vakarėlio aplinkai negailėkite pačių ryškiausių balionų ir girliandų, dekoratyvių flamingų, palmių, gėlių, ananasų ir drugelių. Stalas tegul lūžta nuo egzotinių vaisių, o grindys lai traška nuo tokių pat egzotiškų šokių.

Tokiam vakarėliui pasipuošti gali pakakti vien ryškiaspalvio maudymosi kostiumo, havajietiško sijonėlio ir akiniųnuo saulės. Na, dar gėlių papuošalų ant kaklo ir šokoladinio įdegio.

Karščiausi naujametiniai vakarėliai

Havajietiški marškinėliai ir kepuraitė nuo saulės arba skrybėlė išgelbės delsusius iki paskutinės minutės. Įvazdį pagyvinti galite ryškiaspalviu peruku arba smagiais dekoratyviais akiniais.

Kruizas

Pratęsiant šiltųjų kraštų temą, vakarėlis gali virsti smagia kelione laivu tų tropinių kraštų beieškant. Marinistinė tema niekada neiškrenta iš populiariausiųjų temų topų kaip ir dryžiais marginti drabužiai. Jei nors vieną tokį turite savo spintoje – vakarėliui jau esate pasiruošę. O jei norite sužibėti ir gal net tapti vakarėlio kapitone ar kapitonu – įsigykite patį tikriausią jūreivės ar jūreivio, laivo kapitono ar kapitonės kostiumą. Jie šimtu procentų padės įsijausti į vakarėlio temą. „Švenčių mieste” rasite net ir karnavalinių batų kostiumo visumai vainikuoti.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE