Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Karnavaliniai kostiumai – kiekvienam

2022/02/04Party Inbox

Prasidėjo kalendorinė žiema, o kartu ir tikras šventinis maratonas. Gruodis – turbūt smagiausias metų mėnuo – jame nestinga malonaus šventės laukimo, jaudinančių akimirkų vaikų karnavaluose, linksmybių kolektyvų šventėse ir ramybės bei šilumos šeimos susibūrimuose. Tai metas, kai norisi puošti ne tik namus, bet ir pačiam sužibėti netikėtu įvaizdžiu. Jei šventinis karnavalas ant nosies, o jūs dar nežinote, ką rengsitės – užsukite į „Švenčių miestą“ – padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį vaidmenį ir kostiumą. Mūsų lentynos lūžta nuo šventinių naujienų

Karnavaliniai kostiumai – kiekvienam

Šiek tiek istorijos

Karnavalų arba persirengėlių tradicija atsirado apie IX—X amžių. Vakarų Europos miestuose ėmė rastis teatralizuotų persirengėlių eitynių tradicija. Manoma, kad pirmieji karnavalai vyko Italijoje, Venecijos mieste. Vėliau šią tradiciją mielai perėmė prancūzai, o dar vėliau ir vokiečiai. Tokie karnavalai būdavo rengiami prieš pasninko metą, o pagrindiniu šventės motyvu buvo linksmybės ir visa ko gausa, kuria norėjosi pasimėgauti prieš laukiantį skalsų pasninko periodą. Žaismingi charakteriai (kostiumai), maistas ir linksmybės – štai pagrindiniai karnavalo ingredientai.

Džiugu, kad karnavalų tradicijos per laiką nepasimetė, o tapo tokios populiarios, kad net dauguma mūsų mielai rengia savus šventinius teminius karnavalus. Džiaugiamės ir mes, galėdami šioms persirengėlių šventėms šiemet pasiūlyti išties įspūdingų kostiumų bei pačių įvairiausių aksesuarų.

Karnavalams nėra amžiaus cenzo

Net neabejokite, jūs tikrai ne per seni ir ne per daug suaugę karnavalinėms linksmybėms. Tad besirūpindami vaikų šventėmis, nepamirškite ir savęs. Jei į karnavalą niekas nekviečia, patys suorganizuokite teminę šventę. O temų pasirinkimas išties viliojantis. Jau ne vienus metus itin populiarūs vakarėliai Holivudo tema. Tačiau juk į juos galima ateiti tiesiog iškilmingiau pasipuošus. O štai jei paisūlytumėte Kalėdinių nykštukų ir Kalėdų senių pasibuvimą? O gal tai puiki proga pakeliauti laiku atgal, pavyzdžiui, į senovės Egiptą? Argi nenorėtumėte persikūnyti į Nefertitę ar Kleopatrą?

Karnavaliniai kostiumai – kiekvienam

Nenuvilsime ir vyrų… Nors Kalėdų Senelio kostiumo populiarumu turbūt niekas nenurungs, tačiau norime pasiūlyti jums ir šiek tiek įdomesnių sprendimų, pavyzdžiui, piratų, gladiatorių, pilotų, gangsterių, princų ir velnių kostiumų. O jei esate nenusiteikęs teatralizuotoms improvizacijoms būkite tiesiog savimi, bet su ypatingu kostiumu: margintu komiksais, debesimis, plytų ornamentu ar auksinėmis žuvelėmis, tikėtina pildančiomis visus Naujametinius norus. Jums svarbiausias pozityvus nusiteikimas, o labiausiai jums tinkančiu kostiumu pasirūpinsime mes.

Karnavaliniai kostiumai – kiekvienam

Kai trūksta tik smulkmenos

Jei karnavalinis ansamblis jau apgalvotas ir pasimatuotas, bet dar vis trūksta lemtingojo visa vainikuojančio akcento – ne bėda. Pasižvalgykite po „Švenčių miesto” parduotuvės šventinių aksesuarų lentynas. Čia rasite labai žavingų blizgių ir elegantiškų aksesuarų plaukams, ryškių ir išraiškingų domino kaukių, pirštinaičių, skrybėlaičių, plunksnų, boa ir visko, kas net ir paprastą drabužį pavers šventiniu. Moterims norėtume pasiūlyti išbandyti įspūdingas priklijuojamas blakstienas arba UV šviesoje švytintį makiažą.

Karnavaliniai kostiumai – kiekvienam

Vyrai labai dažnai karnavalams renkasi domino kaukes, jei jūsų kolekcijoje jų jau ne viena, šiemet veidą siūlome pridengti Operos fantomo kauke. Arba… pabalnoti nosį įspūdingo dydžio akiniais. O norintiems būti atpažintiems konkretaus herojaus vaidmenyje galime pasiūlyti tam tikrų herojų aksesuarų rinkinius, pavyzdžiui, populiariojo Zoro.

Karnavaliniai kostiumai – kiekvienam

Dar viena galimybė kardinaliai pasikesiti įsigijus vos vieną aksesuarą – galvą vainikuoti peruku. Mūsų parduotuvėje rasite specialių karnavalinių perukų – blizgių, pačių beprotiškiausių ir netikėčiausių spalvų, pagamintų iš blizgučių, atkartojančių istorinių stilių šukuosenas. Tačiau jei norite ilgaamžio ir investicijas pateisinančio pirkinio, tiksiančio bet kokiai progai ar net ir visai be progos – rinkitės itin kokybiškus, britų „Smiffy’s” „The Fever” kolekcijos perukus. Šie perukai tokie natūralūs, kad niekas ir nepatikės, kad tai ne jūsų garbanos. Šių perukų dydį galima lengvai reguliuoti, o pačius plaukus tiesinti arba garbiniuoti tam skirtais įkaistančiais įrankiais (iki 120°C). Taip pat šiuos dirbtinius plaukus galima plauti!

Karnavaliniai kostiumai – kiekvienam

Karnavaliniai batai – įvaizdžiui vainikuoti

Šio sezono naujiena – karnavaliniai batai. Jais savo lentynas papildėme neatsitiktinai. Ne vieną vaiką Kalėdų Senelio tikrumu priverčia suabejoti … labai jau neseneliški batai. Barzda, kepurė, akiniai, paltas, pirštinės ir net balsas lyg tikro senelio, o štai batai dažnai lyg pasiskolinti iš tėčio spintos. Mieli būsimi Kalėdų seneliai, nepalikite vietos abejonėms, įsigykite tikrus Kalėdų Senelio batus ir džiuginkite visus aplinkinius pačiu tikroviškiausiu įvaizdžiu.

Karnavaliniai kostiumai – kiekvienam

Netinkami batai ne retai pakiša koją ir kitų karnavalinių kostiumų vilkėtojams. Juk ne kiekvieno spintoje galima rasti tinkamų batelių disko vakarėliui ar raganų susibėgimui, roko žvaigždžių festivaliui ar elfų suvažiavimui. Nuo šiol tokių specializuotų karnavalinių batų ieškokite „Švenčių mieste”. Taip, jie  tokie gražūs ir įkvepiantys, kad norėsis avėti ir nenusiauti. Tačiau nepamirškite, tai karnavaliniai batai, tad netinka ilgam ir kasdieniam avėjimui.

Tad nepabijokite improvizuoti rinkdamiesi kostiumus ir aksesuarus – nustebinkite visus savo karnavaliniu įvaizdžiu.

Smagių akimirkų!

Daugiau idėjų
Atgal į mokyklą - spalvotai! Atgal į mokyklą - spalvotai!
2018/09/04
Party Inbox
Balionų lenktynės - kas toliau? Balionų lenktynės - kas toliau?
2022/02/08
Party Inbox
Pūkuočiai Pūkuočiai
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE