Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mikės pūkuotuko gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

„Diena, praleista be draugo – kaip ąsotis, kuriame neliko nė lašelio medaus” – šia Mikės Pūkuotuko išmintimi būtina pasikliauti ir draugų nepamiršti, ypač savojo gimtadienio dieną. Ir visai nesvarbu, kur ir kaip tą svarbią dieną paminėsite, kur kas svarbiau, kas bus šalia. Prisiminkite Nulėpausį ir jo gimtadienio istoriją – gero pasibuvimo su draugais neatstos jokios dovanos.

Pakviesk tigrą, kengūrą, triušį…

Dar 1921 metais būsimos knygos vaikams autoriaus Alano Alexanderio Milne žmona Daphne sūnui Christopheriui Robinui pirmojo gimtadienio proga nupirko žavų pliušinį meškiuką. Vėliau ir pats Robinas, ir meškiukas tapo knygos personažais. Prie jų prisijungė visas būrys charakteringų draugų. Tikėtina, kad be jų berniukui ir meškiukui būtų buvę liūdna. Tad ir jūs neskaičiuokite, kvieskite į gimtadienį visus.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Galite iš anksto kviesdami pasiūlyti būsimiems svečiams įsikūnyti į kokį nors knygos herojų – siunčiate tigro formos kvietimą – laukiate tigro, siunčiate paršelio – tikėtina, kad ateis paršelis, rašote ant triušio – nekantraujate susitikti su triušiu.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

O medaus puodynėlės formos kvietimas iš karto išduos, kad švęsite Šimtamylėje Mikės ir jo draugų Girioje.

O kaip pasipuošti į Mikės draugų susibūrimą? Raudoni marškinėliai ir geltonos kelnės, geltona kepurė ir balionėlis rankose. Arba pūstas geltonai raudonas sijonėlis prie gelsvų marškinėlių ir geltonos ausytės plaukuose. Mikės Pūkuotuko kepuraitė gali atstoti ir visą kostiumą, kaip ir tigro ausytės su kaspinu ant plaukų lankelio.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

O jei į šventę norisi keliauti su mėgstamiausiais džinsais ir marškinėliais – šventės temą jaukinkitės grimu. Geltonas veidelis, smaližiaus liežuvėlis ir šelmiška smalsi juoda nosytė – štai ir Mikė.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Ten, kur Šimtamylė Giria

„Kas nepralinksmės, gavęs balionėlį?” – paklausė Mikė Pūkuotukas jau žinodamas atsakymą. Balionėliai džiugina visus. Kiek daug nuotykių patyrė Mikė ir jo draugai balionėlių pagalba. Garsusis bandymas pakilti balionu iki medaus drevės baigėsi skausmingai, bet nuo meilės balionėliams neatbaidė. Tad didelė balionųpuokštė Mikės gimtadieniui yra tiesiog privaloma.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Dar vienas svarbus Pūkuotuko pasaulio akcentas – Medaus Medis. Beje, Paršelio namelis taip pat medyje… Tad būtent medis galėtų tapti visos šventės erdvės akcentu. Jei švęsite gamtoje – išsirinkite vietą prie išlakaus medžio, ant kurio šakos galima pakabinti ne tik balionų, pūkuočių, bet ir sūpuokles. Jei švęsite uždaroje erdvėje – medį galite sukomponuoti iš popieriaus (kamienui) ir galybės žalių balionų. Medžio lają galima komponuoti ir iš įvairių žalių girliandų bei pūkuočių.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Nepamirškite ir Pūkuotuko draugų – Paršelio, Kengos, Tigro, Pelėdos, Nulėpausio. Juos galite pasigaminti iš balionų – keletas brūgštelėjimų juodu markeriu, keletas popierinių detalių ir Pūkuotuko draugai galės pasitikti svečius. Taip pat nevertėtų ignoruoti bičių, geltoni jų lizdai iš balionų ir popieriaus gali kaboti ant „Medžio”, bitės tupėti ant stalo ar skraidyti virš jo, subtilių medaus atspalvių girliandos taip pat papuoš kėdes, langus ir sienas.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Dekoravimo galimybių daug, beliko tik išsirinkti stilių – ryškiaspalvį, įkvėptą „Disney” animacijos arba klasikinį subtiliai pastelinį ir paprastą pratęsiantį knygos atmosferą.

Jei ieškosite įkvėpimo šventės vietai dekoruoti, prisiminkite visas svarbias Mikės Pūkuotuko pasaulio vietas: Šimtamylė giria, Iškylų vieta, Medaus medis, Galvojimo kampelis, Susirinkimų vieta, Gūdusis miškas, Pelėdos buveinė, Didieji akmenys, Triušio butas, Kengos namelis, Niūrus ir drėgnas Nulėpausio kampelis, Šešios pušys ir Pūkuotuko namelis.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Miadaus upės

Garsųjį meškutį domina tik medus, na dar uogienė, nors saldžių kepinių jis taip pat neatsisakytų. Viską, kas puikuosis ant stalo lai žymi iš popieriaus iškirptos medaus puodynėlės, priklijuotos prie medinių segtukų – bus lengviaus susigaudyti. Stalo įrankius taip pat sumerkite į molinį vazonėlį su varvančio medaus imitacija. O ant jo privaloma užrašyti MIADUS – jūs gi pamenate, Šimtamylėje Girioje niekas nemokėjo rašyti be klaidų…

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Kaip papuošti stalą – jūsų pasirinkimas. Galite rinktis raudoną ir geltoną spalvas (jos simbolizuoja animacinį Mikės personažą) ir virš stalo sukomponuoti šių spalvų balionų arką, parinkti ryškiaspalvius indus su animacinio Mikės ir jo draugų atvaizdais, ant stalo paberti konfeti. Visa „Mikė ir draugai” serija pradžiugins ne tik sukaktuvininką, bet ir svečius.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Kitas stalo dekoravimo variantas – subtilesnis. Rinkitės pastelines gelsvą, rusvą spalvas, ant stalo išrikiuokte klasikinių meškučių draugiją, užkandžius serviruokite ant natūralaus medžio kamieno skridinių, pastatykite mažyčių stiklainėlių medaus su mediniais medaus suktukais, rinkitės subtiliai dekoruotus popierinius šiaudelius bei indus.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Pūkuotukiški žaidimai

„Kai neturi ką veikti, veikti vis tiek ką nors reikia.” – pasakė Mikė ir vėl kaip visada buvo teisus. O veikti per gimtadienį reikia ką nors ypatingo, ką nors, ko kasdien nenuveiktum. Gal prisimenate, kokį žaidimą sugalvojo Pūkuotukas eidamas link upės tilto ir bandydamas surimuoti eiles apie skujas? Tas žaidimas „Pūkuotuko pagaliukai” populiarus net ir šiandien. Oksfordšyre iki šiol vyksta „Pūkuotuko pagaliukų” čempionatai surenkantys net iki 500 dalyvių. Pasakojama, kad pirmasis nuo tilto pagaliukus mėtė rašytojo sūnus, o vėliau šis žaidimas persikėlė į knygą. Šiam žaidimui reikia upės, tiltelio per ją, pagaliukų ir suaugusiųjų priežiūros. Atsistokite ant tiltelio su pagaliuku veidu į atitekančia upę, meskite savo pagaliuką (prieš tai būtina įsidėmėti, kaip jis atrodo) ir skubėkite į kitą tilto pusę pažiūrėti, kieno pagaliukas išplauks pirmas. Kieno pagaliukas greitesnis – tas laimi.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Dar vienas smagus žaidimas „Nulėpausio uodega”, beje, paremtas tikrais faktais iš garsiosios knygos. Visi pamena istoriją apie dingusią Nulėpausio uodegą ir stebuklingą jos atsiradimą asiliuko gimtadienio dieną. Tad asiliuko atvaizdas ant didelio popieriaus lapo turėtų būti be uodegos, o štai kiekvienas žaidėjas gauna uodegą, kurią užrištomis akimis turi pataikyti prisegti į vietą. Laimi taikliausias.

Mikės pūkuotuko gimtadienis

Neatsiejama Pūkuotuko kasdienybė – medus ir bitės. Tad vienas žaidimas taikliosioms bitutėms. Jums reikės balionų sienelės arba kabančių ant šakos balionų spiečiaus ir smiginio strėlyčių-„bitučių”. Dabar beliko išsiaiškinti, kuri bitė susprogdins daugiausia balionų ir bus pripažinta taikliausia.

Rankdarbių mėgėjams pasiūlykite iš baliono ir siūlų pagaminti laukinį bičių lizdą. Jį padabinti galėsite popierinėmis bitutėmis.

O pačius mažiausius, dar negalinčius susikaupti rimtiems žaidimams galite pradžiuginti improvizuotu lėlių teatru ir suvaidinti keletą istorijų iš Mikės gyvenimo su pliušiniais žaislais.

Ir pabaigai dar vienas Mikės Pūkuotuko išminties perlas:

– Kokia šiandien diena?, – paklausė Mikė Pūkuotukas.

– Šiandiena, – atsakė Paršelis.

– Mano mėgstamiausia diena, – pasakė Mikė Pūkuotukas.

Tad tebūnie jums kiekviena šiandiena kaip linksmas ir įsimintinas gimtadienis.

Daugiau idėjų
Arabiškos nakties vakarėlio idėjos Arabiškos nakties vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Pavasariškas gimtadienis Pavasariškas gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Nemada vakarėlio idėjos Nemada vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE