Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Skirtingų stilių vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Skirtingų stilių vakarėlio idėjos

Gotų, pankų, hipių ir pan. vakarėlio apranga ir stilius

Įvairių stilių vakarėlis yra labai linksmas ir spalvingas. Svečiams tokia tema taip pat turėtų patikti, nes jie turi visišką laisvę pasirinkti savo mėgstamą stilių ir aprangą. Tokiame vakarėlyje sutiksite ir disko žvaigždžių spalvingais rūbais ir ryškiaspalviais perukais, ir ilgaplaukių hipių su gitaromis, ir niūriųjų juodųjų gotų ar papiktintų metalistų. Kokį stilių bepasirinktumėte, einant į tokią margą šventę rekomenduojame kuriant savo įvaizdį šiek tiek persistengti, t.y. visas stiliui būdingas detales keik galima labiau paryškinti. Kitaip rizikuosite pranykti margaspalvėje minioje. Labiau išsiskirti jums padės įvairūs aksesuarai (perukai, dirbtinės barzdos, ūsai, boa, skrybėlės, masyvūs papuošalai) ir, be abejo, grimas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Įvairių stilių vakarėlio dekoracijos gali būti bet kokios – viskas priklauso nuo jūsų skonio, norų ir galimybių. Galima aplinką puošti gana eklektiškai. Puikiai tiks helio pripūsti balionai palubėje, įvairūs plakatai su muzikos grupėmis ar žymiais aktoriais, atstovaujančiais vieną ar kitą stilių. Sukurkite linksmą atmosferą apšvietimu. Galite panaudoti šviečiančias girliandas arba daug žvakių. Stalo serviravimui galite naudoti skirtingų spalvų ir stilių indus, gerai įsikomponuos ir nevienodos taurės.

Vakarėlio programa

Margai publikai geriausia pasiūlyti tokius užsiėmimus, kad kuo daugiau svečių galėtų atskleisti save. Visus pasitikite su foto aparatu – tokią margą minią būtina tinkamai įamžinti. Kad svečiai geriau susipažintų, surenkite geriausio kokteilio gaminimo varžybas. Kiekvienas svečias po vieną, arba nedidėlėmis komandomis turėtų pagaminti ir kuo įdomiau pristatyti savo kokteilio receptą. Vakarėliui įsisiūbavus organizuokite karaokės turnyrą, o vėliau visą veiksmą perkelkite į šokių aikštelę.

Daugiau idėjų
10 dovanų pakavimo idėjų 10 dovanų pakavimo idėjų
2019/11/30
Party Inbox
Balionų figūros Balionų figūros
2022/02/04
Party Inbox
Balta pirmoji komunija Balta pirmoji komunija
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE