Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

5 būsimos nuotakos išbandymai

2022/02/04Party Inbox

Mergvakaris – ne šiaip sau vakarėlis, tai vakarėlis, kupinas elegantiškų išbandymų būsimai nuotakai. Juk tikros draugės turi patikrinti, ar būsima šeimos židinio puoselėtoja moka greitai pasipuošti, „iš nieko” sukurti vakarienę ar greitų užkandžių netikėtiems svečiams? Ar ji nepriekaištingai įvaldžiusi rankdarbių meną ir moka savo rankų darbo dekoracijomis nustebinti gimines ir artimuosius? Ar ši žavi mergina bus gera šokėja? Ir ar niekada nesugadins svarbiausias šeimos akimirkas įamžinančių nuotraukų? Patikrinam? Pradedam…

Išbandymas Nr. 1

Greitojo pasiruošimo

Visos žino, kad vyrai laukti nemėgsta, ypač ilgai besipuošiančių-besiruošiančių moterų. Jiems atrodo, kad nėra didelio skirtumo, su pūsta ar siaura suknele į vakarėlį eis jo mylimoji, svarbu, kad greičiau pavyktų išeiti. Tad būsimai žmonai tiesiog būtina išmokti greitai ir išmaniai pasipuošti.

Kadangi mergvakaris yra šioks toks netikėtumas būsimai nuotakai – niekada nežinai, kada draugės užklups ir išsiveš nežinoma kryptimi – pirmasis išbandymas gali išmušti iš vėžių jaunąją. Neleiskite jai suklupti jau pirmąjąme išbandyme ir pasirūpinkite apdarams būtinomis priemonėmis. Pavyzdžiui, įteikite keletą metrų tiulio ar paprasto perregimo užuolaidų audinio ir tegul jaunoji puošiasi, kaip išmano – gal pasigamins pūstą sijoną, o gal nuometą. Jei mergvakario tema egzotiška – įteikite pintinę vaisių ir ryškiaspalvių audinių – tegul susikonstruoja skrybėlę ir pietietišką suknelę. O jei ruošiatės šį vakarą sublizgėti, tegul savo rūbus padabina blizgučiais.

5 būsimos nuotakos išbandymai

Išbandymas Nr. 2

Kulinarinis

Greitai, skaniai ir išradingai gaminanti moteris – tikra svajonė. Metas patikrinti, ar jūsų draugė atitinka šiuos kriterijus. Visų pirma tegul įrengia improvizuotą „Mimozų” barą – draugės įvertins barmenės sugebėjimus.. O tada galima žygiuoti į kokią nors kulinarinę studiją mokytis gaminimo subtilybių: sočios šeimyninės vakarienės, gurmaniško draugų vakarėlio, vaikiškų pusryčių patiekalų, o gal pavyks išsikepti „žiedų” su deimantais… Jei išbandymą maistu ruošiatės surengti namuose, rinkitės ne sudėtingų patiekalų gamybą, o paprastučių ingridientų dekorą – idealus pavyzdys, braškių dekoravimas šokoladu ar vyšnių puošimas baltomis „nuotakos suknelėmis”.

5 būsimos nuotakos išbandymai

Išbandymas Nr. 3

Rankdarbių

Megzti, nerti, siūti, adyti, austi… – oi, kiek naudingų darbų privalėjo mokėti būsimos nuotakos prieš keletą dešimtmečių. Dabar pakaks sumanumo panaudoti kasdienius daiktus namų bei švenčių puošybai. Labai svarbu mokėti papuošti šventės vietą – štai, ir pirmoji užduotis būsimai nuotakai. Žvakėmis, popieriumi, balionais ir girliandomis mergvakario organizatorės galėtų pasirūpinti iš anksto. Keletą nesudėtingų girliandų būtina išmokti pasigaminti ir savo rankomis. Taip pat pravers ir taurių žymeklių užsiėmimas – draugėms liks puiki atminimo dovana. O taures pripildyti gražu būtų ne iš paprasto, o iš nuauksinto blizgaus šampano butelio (tokį gi visai nesudėtinga pasigaminti!). Ir paskutinis rankdarbis-išbandymas – „vainiko pynimas”, ne, ne iš rūtų ir kitų gėlių – tegul jaunoji pasuka galvą ir bus įvertinta už kūrybiškumą.

5 būsimos nuotakos išbandymai

Išbandymas Nr. 4

Šokių

Gražios ir išsilavinusios moterys privalo mokėti šokti… Pavyzdžiui, kokį nors aistringą ir uždegantį šokį… Flamenkas – ispaniškas temperamento pavyzdys – kaukšėti kulniukais reikia mokėti ne tik į miesto grindinį, bet ir į aistringos muzikos taktą. Pilvo šokiai – atrodo iš pažiūros nesudėtingi ir labai egzotiški… Jei ir neišmoksite šio šokio paslapčių, tai bent jau įsiamžinsite su išskirtiniais kostiumais. Pasaulyje dar vis labai madingi šokiai aplink stulpą, pamažu užkariaujantys net ir sporto klubų sales. Tai išties sudėtingas ir fizinio pasirengimo reikalaujantis užsiėmimas, tačiau elegantiškai suktis aplink stulpą išmokti galima ir per vieną vakarą. O jei norite tiesiog energingai pašėlti – rinkitės linijinius šokius, uždegančius ir nereikalaujančius partnerių.

5 būsimos nuotakos išbandymai

Išbandymas Nr. 5

Fotogeniškumo

O, taip, šį vakarą būtina įamžinti.. ir ne bet kaip, o taip pat šmaikščiai ir išradingai. Rimtoji bei elegantiškoji fotosesija jaunosios lauks vestuvių dieną, o mergvakarį tegul primena ūsuotos, pūkuotos, blizgios, ryškios nuotraukos. Pasigaminkite arba įsigykite šmaikščių aksesuarų, pavyzdžiui, priklijuojamų ūsų, ar stilizuotų iš standaus popieriaus paruoštų skrybėlaičių, šukuosenų, taurių ant pagaliukų. Fotosesijos foną taip pat papuoškite blizgiomis girliandomis arba ryškiaspalviais pūkuočiais. Taip pat iš standaus popieriaus išsikirpkite keletą debesėlius primenančių formų – ant jų galėsite užrašyti linksmų palinkėjimų ir su jais nusifotografuoti. Jaunajai pagaminkite karūną ir ji tegul mokosi karališkos pozos prieš objektyvą – juk ji vakaro karalienė. Žiūrėdamos nuotraukas galėsite įvertinti jos gebėjimus įsijausti į vaidmenį.

5 būsimos nuotakos išbandymai

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Koralinė mėtos gaiva Koralinė mėtos gaiva
2018/08/21
Party Inbox
Kokteilių vakarėlio idėjos Kokteilių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Superherojų vakarėlio idėjos Superherojų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Vasariškas gimtadienis gamtoje Vasariškas gimtadienis gamtoje
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE