Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

2022/02/04Party Inbox

Vieniems vestuvių kulminacija, tai linksma šventė po tuoktuvių ceremonijos, kitiems – būtent tas momentas, kai tariamos priesaikos, keičiamasi žiedais ir paskelbiamas taip lauktas: „Nuo šiol jūs vyras ir žmona”. Būtent šį momentą norisi ypatingai išgyventi, pajusti ir papuošti. Dalinam4s idėjomis, kaip tą akimirką paversti tikra šventės kulminacija.

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Ore sklandanti elegancija

Balionų universalumas stebinantis – jie žaismingumo suteiks vaikų šventei, išradingai panaudoti papuoš solidų jubiliejų ir, žinoma, nepagailės elegancijos bet kuriai vestuvių ceremonijai. Čia svarbus tinkamas spalvų ir formų pasirinkimas be jokių kompromisų kokybei.

Baltais didžiuliais apskritimo formos balionais galima puošti net ir bažnyčios erdvę. Heliu pripildytų balionų juosteles papuošus smulkialapiais žolynais jie primins milžiniškus fantastinius augalus. Po tokį pat balioną, dekoruotą užrašais Mrs. ir Mr. arba Misis ir Misteris – galima įteikti jaunavedžiams po ceremonijos – bus puikus rekvizitas fotosesijai.

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Balionai danguje

Jei vietoje saujos ryžių ar kitų konfeti kiekvienam svečiui įduosite po vieną ar du pastelinius, helio pripildytus, balionus, jie jus išeinančius iš bažnyčios palydės ne tik džiaugsmo šūksniais, bet ir į orą kylančių balionų debesimi. Dangun gali kilti ir raudoni širdies formos balionai, palydimi dainos „Love is in the Air…”. Tuoktuvių ceremoniją, vykstančią vakare, temstant, įspūdingiausiai papuoš dangun kylantys šviečiantys balionai.

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Konfeti, nešantis sėkmę

Iš Kinijos atėjęs paprotys pasveikinti naują šeimą ryžių lietumi, turėjo garantuoti vaisingą ir sotų gyvenimą. Tai buvo savotiškas laimės palinkėjimas. Laimės linkėdami dabar taip pat norime jaunuosius apiberti nuo galvos iki kojų… žiedlapiais, konfeti, blizgučiais ar net muilo burbulais.

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Žiedlapiai

Surinkti vestuvėms pakankamą kiekį gyvų gėlių žiedlapių gali būti keblu, o jos dar ir vysta… Tad puiki išeitis – dirbtiniai medžiaginiai rožių žiedlapiai – balti, raudoni, rožiniai. Supakavę juos „porcijomis” sudėkite į krepšelį šalia išėjimo iš bažnyčios. Krepšelis turi būti gerai matomas, kad kiekvienas svečias jį pastebėtų ir pasiimtų savąjį žiedlapių lietaus davinį. Jei norite, kad jūsų takas link priesaikos vietos būtų nužymėtas žiedlapiais, pasiūlykite barstytojais padirbėti mažiausiems svečiams. Įteikite jiems krepšelius su žiedlapiais ir lai beria negailėdami.

Aukso (kad ir netikro) lietus ant galvų taip pat labai simboliškas ir turtingų metų kartu linkintis. Patogiausia tokį lietų berti tiesiai iš konfeti patrankų. Jose paslėpti ne tik auksiniai žėručiai… Patogioje tūtoje paruoštas ir spalvotas lietus, ir tie patys rožių žiedlapiai, ir drugeliai, ir širdelės.

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Muilo burbulai

Įspūdingai atrodo ir jaunųjų pasveikinimas muilo burbulų debesimis. Nuotraukose muilo burbulų blizgesys sukurs nežemišką atmosferą – puikūs kadrai, puikūs prisiminimai. O ir pūsti jų svečiams neteks iš vaikiškų indelių. Mūsų lentynose specialūs vestuviniai muilo burbulai, supilstyti į elegantiškus baltus indelius su meilės šventės simbolika. Beje, jaunavedžiai visiems susirinkusiems taip pat gali pasiųsti auksu dvelkiantį oro bučinį. Panašu, kad jums prireiks lengvučių aukso žėručių.

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Pirmas tostas už laimę

Vos tik išėjusius jaunavedžius pasitinka ne tik konfeti lietus, bet ir pirmieji sveikinimai. Pasidžiaugti laime ir meile čia dažnai susirenka ir vėliau vyksiančioje šventinėje vakarienėje nedalyvausiantys draugai, giminės. Jiems ypač norisi padėkoti, kartu su jais pasidžiaugti ir pakelti pirmąjį tostą už naująją šeimą. Patogiausias būdas – visiems pasiūlyti nedidelius buteliukus šampano ar putojančio vyno su dailiai juostelėmis, prie kiekvieno pririštais popieriniais šiaudeliais. Jums tiesiog nereikės rūpintis trapių taurių gabenimu arba vaišinti svečius iš prie šventės estetikos nederančių vienkartinių puodelių. Buteliukus galite papuošti savo vestuvių etiketėmis su data, vardais ir ceremonijos vieta, ar nulupę etiketę paženklinti juos auksinių širdžių ar balandžių simboliais.

Na, o jaunieji šampaną visgi turėtų gurkšnoti iš taurių, ypatingų taurių. Tebūnie jos paverstos nuotaka ir jaunikiu, paženklintos ūsais ir lūpų atspaudu, arba tiesiog gražiai apipintos gyvų gėlyčių puokštelėmis. Jau dekoruotų jaunųjų taurių galite rasti ir mūsų parduotuvių lentynose.

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Užkandžiai

Prie putojančio vyno pasiūlykite ir užkandžių bei saldumynų. Jie turėtų būti vieno kąsnio, kad jums nereikėtų rūpintis lėkštėmis bei įrankiais. Būtinai juos papuoškite užkandžių smeigtukais – taip ne tik bus gražiau, bet ir patogiau užkandžius paimti. Kaip smeigtukus galite naudoti ir popierinius, gražiai dekoruotus gėrimų šiaudelius. Užkandžius patiekite ant dailių padėklų arba kokybiškų baltų arba auksinių vienkartinių serviravimo lėkščių.

Jei visgi sumanysite svečius pamaloninti skaidriuose indeliuose patiekiamais desertais, iš karto prie indelio pririškite po nediduką medinį vienkartinį šaukštelį.

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Padėka atėjusiems

Patiems artimiausiems jaunavedžiai be abejo atsidėkos pakviesdami juos į šventinę vakarienę, smagų pobūvį. O visiems kitiems, atėjusiems pasveikinti, galima padėkoti kuklia dovanėle. Į nedidukes dėžutes supakuokite saldumynų, papuoškite jas juostele ir širdelės formos kortele su padėka. Jei saldumynai tokie gražūs, kad gaila slėpti kartono dėželėse, pakuokite į skaidrias, permatomas. Ir būtinai paprašykite kiekvieno užrašyti po palinkėjimą į specialią linkėjimų knygą

O būsimiems svečiams norime pasufleruoti, kad ypatingų pakuočių turime ir jų dovanoms. Ne paslaptis, kad dauguma svečių, jaunavedžius apdovanoja pinigais. Juos supakuoti gana keblu, į popierių nesuvyniosi, į dėžę neįdėsi, laiškams skirtas vokas atrodo per paprastas… Tad tokioms keblioms pakavimo problemoms spręsti siūlome specialius medinius vokus (jie dailūs, solidūs ir originalūs) arba specialias dėžutes pinigams. 

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Gaudykite akimirkas

Ir paskutinis štrichas prieš išsiskirstant – įsiamžinti su visais užsukusiais pasveikinti į ceremonijos vietą. Žinoma, galima tiesiog paprastai, apsikabinus, susiglaudus ir be jokių scenarijų. Bet… galima ir šiek tiek įdomiau bei linksmiau. Jums tereikės pasirūpinti fotosesijoms skirtų rinkinių su ant pagaliukų priklijuotais atributais: ūsais, raudonomis lūpomis, akiniais, varlytėmis ir t. t. Sumerkite juos į vazeles ir padėkite ant kėdės ar staliuko. Šalia pastatykite iš didelio balto popieriaus lapo iškirptą lyg Polaroido fotografijos rėmelį – ant jo būtinai užrašykite datą ir jaunavedžių vardus. Tokie prisiminimai dar ilgai šildys jūsų širdis.

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Futbolo vakarėlio idėjos Futbolo vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Auksinis džiunglių vakarėlis Auksinis džiunglių vakarėlis
2019/07/25
Party Inbox
Žaisminga gimtadienio fotosesija Žaisminga gimtadienio fotosesija
2022/02/04
Party Inbox
Su gimtadieniu, lietuva! Su gimtadieniu, lietuva!
2018/08/21
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE