Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Susikrauname lagaminus ir pirmyn!

2018/08/21Party Inbox

Vasara atėjo ir prasidėjo kelionės! Susikrauname svarbiausius daiktus ir pasileidžiame į kelionę aplink pasaulį! :) O jeigu galimybės išvykti neturite, keletas šventinių akcentų ir visas pasaulis gali atsidurti tiesiog ant Jūsų saldumynų stalo!  

Neįsivaizduojate, kaip tai atrodys? Mes pabandėme sukurti tokį šventinį dekorą, tad dalinamės su Jumis idėjomis, kaip pasidaryti išskirtinį vakarėlį!

Susikrauname lagaminus ir pirmyn!

Susikrauname lagaminus ir pirmyn!

JŪRA, SAULĖ IR..SENAS LAGAMINAS!

Kokiomis spalvomis nupiešti atostogas? Mes pasirinkome gelsvos, vandenyno spalvos ir rudus atspalvius -  mums būtent tai asocijuojasi su kelionėmis! :)  Gelsva ir vandenyno spalva sukuria saulėtos dienos prie jūros vaizdą, o ruda visam dekorui suteikia vintažinį efektą. Sendintas stilius dabar ypač madingas, tad tikrai neprašausite pro šalį!

Susikrauname lagaminus ir pirmyn!

ANT STALO – VISAS PASAULIS

Kai neišsirenkate, kur keliauti, puikus būdas išsukti gaublį ir užsimerkus durti pirštu į bet kokią šalį! :) Todėl mes ant šventinio stalo taip pat panaudojome įvairių dydžių ir spalvų gaublius ir dėžutes, padekoruotas žemėlapio raštu. O kur dar apvalus gaublio formos balionas.. Svečiai tikrai turės galimybę susiplanuoti savo atostogas! :)

Susikrauname lagaminus ir pirmyn!

KAIP GI BE ŠVENTINIŲ DEKORACIJŲ?

Mes savo dekorų neįsivaizduojame be popierinių dekoracijų – jos tinka prie visko! Įvairiausių dydžių ir formų dekoracijas galima kabinti arba tiesiog padėti ant stalo! :) Taip pat popieriniai šiaudeliai visada papuošia gėrimus, o ūsai ant pagaliuko gali ne tik padekoruoti stalą, bet ir tapti linksmu aksesuaru fotosesijai! O kas sakė, kad vėliavėlių girliandą būtina kabinti virš stalo? Ji puikiai tinka ir ant šventinio stalo krašto! Nepamirškite - jeigu renkatės vienspalvę staltiesę, ant jos galite derinti įvairių spalvų ir raštų dekoracijas.  

JUK SVARBIAUSIA – AKIMIRKOS!  

Iš kelionių parsivežame krūvą nuotraukų, kuriomis džiaugiamės dar ilgai! O jeigu visą šventę svečiams paverstumėte netikėta kelione? Šauni idėja – fotografuoti šventės svečius, o jų nuotraukas iš karto dėti ant stalo! :) Būtent taip vakarėlį paversite tikrai išskirtiniu – juk niekas neturės tokių pat nuotraukų kaip Jūs! 

Susikrauname lagaminus ir pirmyn!

ŠVENTĖS AKCENTAI

Visada bandome pabrėžti, kad vienas svarbiausių dalykų šventei – įvairios smulkios detalės, kurios ir padaro šventę originalią! Ne tik dekoracijos puošia šventę, bet ir maistas – drąsiai rinkitės skanėstus, kurie dera prie Jūsų viso dekoro. Taip pat kelionių tematikos šventei dekoracijų galite rasti tiesiog savo namuose – senelio spintoje tikrai guli senoviniai žiūronai, o pasas – kiekvieno keliautojo kišenėje! :) 

Taigi neliūdėkite, jeigu atostogos dar toli – jas susikurti galite bet kokios šventės proga! 

Susikrauname lagaminus ir pirmyn!

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Sūrusis spragėsių meniu Sūrusis spragėsių meniu
2022/02/04
Party Inbox
Meksikietiško vakarėlio idėjos Meksikietiško vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Apie krikštynas Apie krikštynas
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE