Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Helovinas dia de los muertos stiliumi

2021/10/25Party Inbox

Helovinas jau visai čia pat, visi jau ruošiasi šiai šventei ir stengiasi pasisemti įdėjų kaip jį paįvairinti ir švęsti su unikalesnėmis dekoracijomis nei įprastai. Vieni galvoja apie kūrybiškus kostiumus, kraupias dekoracijas, kiti apie – žaismingus Helovino aksesuarus. Jei nemėgstate realistiškų pabaisų ir vaiduoklių, o galbūt šiais metais norite paįvairinti Heloviną – mes pateikiame Jums idėjas Helovino vakarėliui Dia De Los Muertos stiliumi, kuris kilęs Meksikoje ir paplitęs visame pasaulyje. Pasižvalgykite ir pamatysite koks spalvingas ir tuo pačiu stilingas gali būti Helovinas.

Helovinas dia de los muertos stiliumi

Dia De Los Muertos – tai meksikiečių šventė, kuria yra pagerbiami visi mirusieji. Mirūsiųjų diena Meksikoje, nuo mums įprasto amerikietiško Helovino, kuris garsėja kraupiais ir šiurpą keliančiais kostiumais ir dekoracijomis, skiriasi savo tradicijomis ir atmosfera. Meksikoje Mirūsiųjų dieną visi švenčia linksmindamiesi, o pagrindinis akcentas tenka įvairiaspalvėms kaukolėms, gėlėms, šokiams bei dainoms.

Helovinas dia de los muertos stiliumi

Mūsų Helovino dekorą užpildė ryškių spalvų popierinės vėduoklės, kurios puikiai tinka fonui, uždengia visus sienų netobulumus, sukurdamos šventišką atmosferą. Šiam dekorui pasirinktos ryškios oranžinės, žydros ir žalios vėduoklės, kurios papildo šventinį dekorą ir sukuria teigiamas Helovino emocijas. Taip pat fonui naudojamos folinės užuolaidos – lietutis, kurios atrodo stilingai ir prabangiai.

Helovinas dia de los muertos stiliumi

Įvairiaspalvės kaukolės ir skeletai yra pagrindinis Meksikietiško stiliaus Helovino akcentas. Kaukolės išmargintos įvairiomis spalvomis, gėlėmis bei raštais, įneša teigiamų ir žaismingų emocijų, todėl Helovinas tampa šventiškas ir visiškai nekraupus. Naudojamos mini kaukolės bei kaukolinis indas, kurie pagyviną stalo dekorą. Taip pat spalvoti stalo takeliai puikiai tiks Meksikietiško stiliaus Helovinui, įvairiaspalviai, ryškūs ir derantys prie vėduoklių, spalvotų kaukolių bei užkandžių.

Helovinas dia de los muertos stiliumi

Maistas – bene svarbiausias visų švenčių akcentas. Be maisto ir užkandžių nevyksta jokie vakarėliai. Būtent šiam Dia De Los Muertos stiliaus Helovinui, užkandžiai yra lengviausiai nusprendžiama dalis. Ryškūs vienaspalviai užkandžiai tokie kaip, spragėsiai, kukurūzai, morengai ar traškučiai puikiai tiks šiam Helovino stalui. Šioje spalvų ir raštų įvairovėje rinkitės vienos spalvos, įvairių formų indus ir užkandžius tam, kad nebūtų per didelio spalvų chaoso. Taip pat, Dia De Los Muertos šventė garsėja savo cukrinėmis kaukolėmis, kurios dekoruotos įvairiaspalviais raštais ir gėlėlmis. Tad, šių sausainių gaminimas gali tapti gražia šeimos tradicija, Helovino metu.

Linkime saugios ir įsimintinos Helovino šventės!

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Aprangos kodas – mergvakaris Aprangos kodas – mergvakaris
2022/02/04
Party Inbox
Karibų vakarėlio idėjos Karibų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE