Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Valentino dienos staigmenos

2022/02/04Party Inbox

Kai Romą valdė griežtasis imperatorius Klaudijus, draudęs savo kariams tuoktis (vieniši vyrukai anot jo buvo geresni kariai). Bažnyčiai tarnavo geraširdis vyskupas Valentinas. Jis slapta sutuokdavo karius su jų mylimosiomis ir taip užsitraukė imperatoriaus rūstybę. Vasario 14 dieną vyskupui Valentinui, įsimylėjėlių globėjui, buvo įvykdyta mirties bausmė. Tada Meilei nebuvo suteikta jokio pasigailėjimo ir nuolaidų. Tad dabar, kai meilės niekas negali uždrausti ir atimti, privalome švęsti Meilės dieną taip atsidėkodami Šv. Valentinui už supratingumą.

 

 

Valentino dienos staigmenos

Valentino dienos staigmenos

Nuo 1537 metų, kai Anglijos karalius Henrikas VII vasario 14 dieną oficialiai paskelbė esant šventine Šv. Valentino diena, marios įsimylėjėlių tą dieną planuoja romatiškus bei aistringus pasimatymus. Vieni į juos skuba nešini raudona rože ir šokoladu. Ir visai neatsitiktinai, nes legendos ir mitai byloja, kad raudona rožė buvo romėnų meilės deivės Veneros mėgstamiausia gėle, ir iki šiol tituluojama pačia tikriausia meilės gėle. Kiti mylintys ir mylimi meilės dienai ruošiasi su dideliu įkvėpimu ir užmoju: namų puošyba, staigmenos, dovanos ir specialus meniu… Mes jungiamės prie pastarųjų ir pradedame ruoštis bei kaupti idėjas. O geromis idėjomis norisi pasidalinti.

RAUDONA

Kodėl tą dieną tiek raudonos spalvos? Raudonų širdelių ir gėlių? Nes raudona spalva simbolizuoja stiprius romantiškus jausmus, aistrą, karštį – tai yra viską, ko reikia Valentino dienai. Prie raudonos pridėkime stilizuotą širdį ir gausime patį populiariausią meilės simbolį – raudoną širdelę. Jos Valentino dieną piešiamos ant skruostų specialiais raudonais grimo dažais, klijuojamos, barstomos, jomis dekoruojami namai. Tad ir jūs nepatingėkite namų papuošti širdžių girliandomis, o smulkesnių objektų dekorui įsigykite širdelės formos konfeti.

BALIONAI

Kas jūsų mylimam žmogui padarytų įspūdį, kas priverstų aiktelti ir užlietų džiugia šypsena? Būkime kuklūs ir neminėkime deimantų… 50 virš lovos rytą plūduriuojančių balionų su 50 komplimentų, užrašytų ant nedidelių kortelių prikabintų prie balionų virvelių. Arba 50 balionų, pasitinkančių sugrįžus namo su 50 jūsų meilės akimirkas liudijančių nuotraukų, plėvesuojančių ant balionų juostelių. Jei planuojate šią dieną pasipiršti, prie vieno iš balionų galite pririšti sužadėtuvių žiedą…

Valentino dienos staigmenos

Valentino dienos staigmenos

Jei jūsų užmojai kol kas ne tokie dideli – širdelės formos balionų puokštė tikrai pakylės mylimo žmogaus nuotaiką į dangų. O gal norėtumėte iš daugybės nedidelių raudonų, rausvų, rožinių ir baltų balionėlių sukomponuoti širdį? Tai būtų įspūdinga dovana džiuginsianti dar ne vieną dieną.

O gal jūsų meilės objektas dievina linksmas staigmenas? Gaukite jo mašinos raktelius, slapta pripildykite automobilio saloną įvairiaspalvių balionėlių armija ir grąžinkite mašinos raktelius savininkui taip, kad jis nieko neįtartų…

Valentino dienos staigmenos

DOVANOS

Ar žinote, kokia buvo pati fantastiškiausia (tiek užmojo, tiek grožio prasme) meilės dovana pasaulyje? Tai Tadž Mahalas – įspūdingus rūmus primenantis mauzoliejus Indijoje, imperatoriaus Shah Jahan (Ša Džaha) pastatytas mylimai žmonai Mumtaz Mahal. Įspūdinga, ar ne? Tačiau meilės dovanos matuojamos ne vien dydžiu ar išleistų pinigų kiekiu. Kartais net nedidelė smulkmena sujaudina iki širdies gelmių, ypač kai būna apgalvota iki mažiausių detalių ir primena pačias svarbiausias, džiugiausias ir intymiausias akimirkas.

MENIU

Saldus, šokoladinis, putojantis, originalus, egzotiškas – kokį meniu bepasirinktumėte, nepamirškite papuošti stalo ir erdvės šalia. Balionai, pūkuočiai, girliandos – tiks viskas, kas raudona… Vien virš stalo kabanti pūkuočių ir skaidrių balionų puokštė suteiks šventiškumo. O tada raudona staltiesė, balti indai, širdelių konfeti, raudonos rožės… Meniu taip pat galite pristayti originaliai – išrašytą ant virš stalo slandančio baliono! O jei vakarienės metu apsiribosite tik kokteiliais ir saldžiais keksiukais – papuoškite juos raudonai dekoruotais šiaudeliais ar smeigtukais. Mažos detalės padės sukurti valentinišką nuotaiką.

Valentino dienos staigmenos

Valentino dienos staigmenos

VAKARO PRAMOGOS

Romantiška muzika, priversianti susiglausti lėtam šokiui. Meilę šlovinantys filmai: romantiški ir saldūs kaip „Užrašų knygelė”, estetiški ir rafinuoti kaip „Aš esu meilė” bei pašėlę ir audrinatys lyg „Purvini šokiai”.

Daugiau idėjų
Arabiškos nakties vakarėlio idėjos Arabiškos nakties vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Green party vakarėlio idėjos Green party vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Vestuviniai kvietimai Vestuviniai kvietimai
2022/02/04
Party Inbox
Torto ceremonija Torto ceremonija
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE