Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vakarėlio „raudonųjų žibintų kvartalas” idėjos

2022/02/04Party Inbox

Vakarėlio „raudonųjų žibintų kvartalas” idėjos

Gangsterių, sutenerių ir prostitučių vakarėlio apranga ir stilius

Raudonųjų žibintų kvartale renkasi miesto nuodėmingieji: pasileidusios moterys ir nusikaltėliai vyrai. Moterų apranga itin seksuali, makiažas ryškus ir vulgarus, jos nešioja daug neskoningų papuošalų. Raudonųjų žibintų kvartalo gyventojoms pravers ryškūs perukai, kičiniai akiniai nuo saulės ir įvairūs sekso žaisliukai. Šio rajono suteneriai taip pat geru skoniu nepasižymi – dažniausiai vilki „prabangius” treningus arba blizgančius kostiumus, ryškius marškinius, nešioja skrybėles ir storas auksines grandines ant kaklo. Visai kitaip atrodo gangsteriai. Su skoniu jie tikrai nesusipykę. Gangsteriai dėvi stilingus kostiumus, skrybėles, ilgus paltus. Populiariausi gangsterių atributai – ginklai, cigaras, o jei gangsteris keliauja į misiją – be abejo, paslaptingas lagaminas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Pati vakarėlio tema pasako, kad reikalingas raudonas apšvietimas. Sukurti intymią aplinką gana paprasta. Pritemdytoje patalpoje į kelis šviestuvus įsukite raudonas lemputes, uždekite daug raudonų žvakių, galite panaudoti raudonus popierinius žibintus. Kadangi vakarėlis vyksta nuodėmingųjų kvartale, tai aplinka galėtų panašėti ir į bordelį arba nelegalų kazino. Pridėkite pagalvėlių, pakabinkite bordo, raudonas ir juodas medžiagas (jas galite užmesti ir ant kėdžių). Ant stalų galite pribarstyti konfeti. Galite įrengti vietą azartiniams žaidimams. Patiekdami vaišes daugiausiai eksperimentuokite su kokteiliais ir naudokite įvairius kokteilių ir taurių aksesuarus.

Vakarėlio programa

Parūpinkite svečiams įvairių azartinių žaidimu – kortos, pokeris, kauliukai, domino. Kiekvienas gangsteris ar suteneris gražių moterų apsuptyje neatsisakys sulošti azartiškos partijos. Pažaiskite rolių žaidimą. Sugalvokite istorijos siužetą, kuriame būtų įtraukti visi svečiai. Aprašykite kiekvieno jų rolę, kas jis yra ir ką turi daryti, bet neatskleiskite bendro siužeto, kuriame turi būti įvykis ir tikslas. Išdalinkite visiems rolių aprašymus ir pradėkite veiksmą.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE