Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Penkių obuolių ūgio, trijų obuolių svorio maža mergaitė-katytė auksine širdimi. Jai patinka kepti sausainius, groti pianinu. Ji svajoja vieną dieną tapti pianiste arba poete. Susipažinkite, tai Hello Kitty – žavi balta katytė. Su ja užaugo net kelios kartos mergaičių (ji pirmą kartą pasirodė 1974 m. Japonijoje ant plastikinių vaikiškų piniginių), bet Hello Kitty populiarumas neblėsta iki šiol.

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Kur jos paslaptis? Katytės su raudonu kaspinu „mamai”, japonų dizainerei Yuko Shimizu, pavyko sukurti tikrą meilumo ambasadorę, niekada nestokojančią pozityvumo ir geros nuotaikos. Šis mielas personažas ne tik užkariavo mergaičių širdis, bet ir pasklido po visą pasaulį ir nutūpė ant pačių įvairiausių daiktų: pačių tikriausių lėktuvų, rūbų, baldų, indų, balionėlių… Jei jūsų dukrytė taip pat dievina šią katytę, pasiūlykite jai savo gimtadienį atšvęsti rožiniame Hello Kitty pasaulyje.

Hello, katytės

Jau ne kartą dalinomės mintimis apie tai, kaip svarbu sugalvoti ne tik smagų šventės scenarijų, bet ir nepamiršti originalaus kvietimo į ją. Įsivaizduokite, su kokiu nekantrumu viešnios lauks artėjančio gimtadienio, jei kaip kvietimą gaus nedidelį indelį rožinės cukraus vatos… Kad nekiltų dvejonių, kokiu stiliumi puoštis, ant indelio nepamirškite priklijuoti Hello Kitty atvaizdo ir kvietimo teksto. Tikrai originalų kvietimą galima sukurti ir iš paprastos baltos vienkartinės popierinės lėkštutės. Prie jos priklijuokite dvi balto popieriaus ausytes, po tris juodus ūsiukus iš abiejų pusių, o lėkštutės centre užrašykite tekstą. Tiesa, negalima pamiršti svarbiausio katytės atributo – raudono kaspinėlio.

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Daug žavių kvietimų galima pasigaminti ir iš rožinio bei balto popieriaus. Net neabejojame jūsų kūrybiškumu, bet primename, kad ne mažiau gražių kvietimų galite įsigyti ir „Party Inbox” parduotuvėse. Šiek tiek netikėtumo efekto galėsite jiems suteikti pririšę juos prie helio pripildytų balionėlių arba rožinių pūkuočių.

Rožinis stilius

Hello Kitty gimė Japonijoje, kur, gal ir nuskambės keistai, rožinę spalvą mėgsta ne tik mažos mergaičiukės. Metas ir mums traukti rožinius ir baltus apdarus, nes mažosios katytės į šventę turi atvykti šventiškai nusiteikusios. Idealus rūbas – pūstas keliasluoksnis rožinio ir balto tiulio sijonėlis, balti marškinėliai ir raudonas kaspinas plaukuose.

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Žavių „Tutu” sijonėlių rasite ir mūsų parduotuvėse. Prie jų galėsite priderinti prisegamą rožinę skrybėlaitę ar rožinių juostelių kaspinus. O jei norėsis dar labiau priminti mylimą heroję, ant plaukų lankelio priklijuokite iš standaus balto audinio iškirptas ausytes ir pririškite kaspiną. Beje, tokį aksesuarą galima pagaminti ir padovanoti kiekvienai šventės viešniai – tai bus puiki gimtadienio kepuraitės alternatyva. Na, o jei nuspręsite pasirūpinti dar ir tradicinėmis gimtadienio kepuraitėmis, tebūnie jos pastelinių spalvų, su rožiniu bumbuliuku, tiulio kaspinais ir iš rožinio popieriaus iškirptu metų skaičiumi.

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Ir žinoma, nepamirškite grimo, balto veiduko su didelėmis juodomis akytėmis, mažyčių ūselių ir gelsvos nosytės. Tokį Hello Kitty įkvėptą piešinuką galėsite nesunkiai atlikti patys su kokybišku veido grimu.

Kitty pasaulis

Šios katytės pasaulis yra absoliučiai rožinis, be jokių išimčių ir išlygų. Pati saldžiausia, ryškiausia, svaigiausia rožinė bus jūsų kelrodė žvaigždė renkantis dekoro elementus. Jei bijote, kad vien nuo rožinės ims svaigti galvos, atskieskite ją švaria balta ir keliais juodais akcentais. Dar labiau rožinį debesį sušvelnins gelsvos spalvos intarpai. Šis derinys ypač tiks renkantis balionėlius gimtadienio erdvei – rožiniai, balti ir gelsvi sudarys puikią kompaniją.

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Prie įėjimo į šventės vietą galite pastatyti katytės balionų figūrą, o virš vaišių stalo pakabinti rožinių balionėlių„debesį”, kuriame supuotųsi Hello Kitty. Puikiai rožinių debesų vaidmenį gali atlikti ir pūkuočiai. Iš jų galima gaminti ir erdvines girliandas, kurios kartu su rožinių vėliavėlių girliandomis bei dekoracijomis „Korys” suvaldys ir jaukumo suteiks bet kokiai erdvei, taip pat ir kiemui.

Šventinės vietos akcentu tebūnie stalas, kaip ir visos Hello Kitty merginos, „aprengtas” pūstu tiulio sijonu ir padabintas foliniais, herojei dedikuotais balionais! Būtų nuostabu, jei tokį stalą vainikuotų baltų ir rožinių balionų arka.

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Katyčių arbatėlė

Hello Kitty mėgsta pakviesti drauges arbatėlės su keksiukais, na ir dar be galo be krašto dievina rožinę cukraus vatą. Pakvieskite į gimtadienį tos vatos sukėją ir pastatykite jam ar jai rožinį kioskelį su ausytėmis. O cukraus vatai parūpinkite popierinių dėžučių su katytės atvaizdu arba sukite vatą ant popierinių šiaudelių (dryžuotų arba taškuotų).

Idealu, kad vaikų vaišėms neprireiktų nei lėkščių, nei stalo įrankių. Jiems smagiausia, kai gali kažką pasiimti į rankas ir suvalgyti be papildomų įrankių. Tad spragėsiai rožinėse tūtose, pudingas mažuose indeliuose, papuoštuose popieriniais Kitty kaspinėliais, gėrimas, supilstytas į nedidukus plastikinius buteliukus su juodai-baltai dryžuotais šiaudeliais taip pat paženklintais katytės kaspinu bus puiki išeitis. Net ir gimtadienio tortą gali atstoti patogūs valgyti keksiukai, įsitaisę specialiame rožiniame pyragaičių stove.

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Jei gimtadienį ruošiatės švęsti gamtoje – paruoškite dailias pikniko užkandžių dėžutes. O jei visgi planuojate sėsti prie stalo ir vaišintis iš lėkštučių naudodamiesi įrankiais, pasistenkite, kad tie indai ir įrankiai nedūžtų ir būtų spalvingi. Šalia jų ant stalo lai netrūksta Hello Kitty servetėlių, rožinių širdelių konfeti. Jei šiek tiek vaišių liks, supakuokite jas lauktuvėms į žaviosios katytės vaišių maišelius.

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Nuoboduliui – NE!

Hello Kitty draugėms nebūna nuobodu, nes jos visada randa pramogų – klausosi muzikos ir šoka, dainuoja, pačios groja ir rengia improvizuotus poezijos skaitymus-deklamavimus. Net jei nemoka jokio eilėraščio – nepasimeta, o sueiliuoja savąjį tiesiog iš galvos. Išbandykite ir jūs savo šventėje improvizuotą poečių pasirodymą. Įtampai prieš pasirodymus nuimti – pūskite muilo burbulus. O po to pakvieskite visas įsiamžinti Hello Kitty fotosesijoje: rožinis fonas, rankose balionėliai, o draugių apsikabinimus rėmina pačios žaviosios katytės veiduko siluetas…

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Kai bėgiojimui, šėliojimui ir šokiams ims stigti jėgų, pakvieskite visas į katytės dirbtuves. Pasiruoškite baltų popierinių maišelių, baltų vienkartinių popierinių lėkštučių, pieštukų, flomasterių, iš popieriaus iškirptų ūsų, kaspinėlių ir kitų smulkmenų – tikslas vienas, iš visų turimų priemonių sukurti žaviosios katytės portretą ant maišelio arba lėkštutės. Vien tuo galima ir neapsiriboti ir kurti įvairius katiniškus aksesuarus: ausytes, pelytes, pėdutes ir MIAU vėliavėles. O jei nesinori nieko, galima tiesiog katiniškai leisti laiką smaližiaujant.

Žaviosios katytės (hello kitty) gimtadienis

Daugiau idėjų
Kalėdų vakarėlio idėjos Kalėdų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Meksikietiško vakarėlio idėjos Meksikietiško vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Helovino atributika Helovino atributika
2022/02/04
Party Inbox
Angelų ir demonų vakarėlio idėjos Angelų ir demonų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE