Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Akinių vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Akinių vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Organizuodami teminį vakarėlį dažniausiai galvojame apie kostiumus, tačiau ne visi svečiai turi noro ir laiko ieškoti įmantrių kostiumų. Jei jūsų kompanija būtent tokia – pakvieskite visus ateiti su kuo įdomesniais akiniais. Pasipuošti jums gali padėti ir seneliai, kurie greičiausiai saugo savo jaunystės akinius, ir specializuotos parduotuvės.

Pasirinkti akiniai padiktuos visą aprangos stilių. Vieni akiniai jus pavers hipiu, kiti – griežta mokytoja, treti – 80-ųjų žvaigžde ar Lady Gaga. Visus priblokšite, jei vakarėlyje pasirodysite su šviečiančiais akiniais.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Jūsų šventės interjeras gali būti spalvingas, kaip ir akiniuoti svečiai. Nusipirkite spalvoto popieriaus, iškirpkite daug įvairiaspalvių akinių ir jais dekoruokite sienas, langus ar net stalą. Internete rasite daug akiniuotų įžymybių. Atspausdinkite jų nuotraukas ir prikabinėkite ant sienų. Įsigykite popierinių staltiesių ir pripieškite ant jų akinių – turėsite originalią vakarėlio temą atitinkančią stalo puošmeną.

Akinių temai sunku pritaikyti patiekalus, tačiau tikrai galite užsakyti tortą su akiniais, kuriuos visi draugiškai galėsite suvalgyti.

Vakarėlio programa

Įsteikite keletą akinių nominacijų ir paprašykite, kad svečiai balsuotų už jiems labiausiai patikusius akinius. Galite rinkti juokingiausius, orginaliausius ar net seksualiausius akinius.

Surenkite viktoriną apie akinius ir žinomus akiniuočius. Jei žmonių mažiau, galite simboliškus prizus dovanoti tam, kas pirmas pakelia ranką ir teisingai atsako į klausimą. Jei daugiau – suskirstykite svečius komandomis ir darykite protų mūšį, kuomet komanda teisingus atsakymus surašo ant popieriaus lapo, o po turnyro suskaičiuojami teisingi atsakymai ir paskelbiami nugalėtojai.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE