Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Flinstounai vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Flinstounai vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Flinstounai – linksma šeimynėlė iš akmens amžiaus: šeimos galva – Fredas, jo sutuoktinė – Vilma ir raudonplaukė dukrelė Pebbles. Fredo apranga – taškuotas laukinio žmogaus „kostiumas” su žydru kaklaraiščiu. Vilma nešioja asimetrinio stiliaus baltą suknelę ir stambius baltus karolius. Judviejų mažoji būna aprengta taip pat dėmėtu akmens amžiaus kūdikio kostiumu, jos plaukai papuošti baltu kauliuku. Flinstounų kostiumus nesudėtinga pasidaryti patiems, juk akmens amžiuje nebuvo įmantrių siuvimo technologijų, todėl jie ganėtinai paprasti. Svarbiausia – pritaikyti reikiamos spalvos medžiagą, na ir, žinoma, pasitelkti perukus bei grimą. Nepamirškite ir kitų animacinio filmų herojų – geriausio Fredo draugo Barnio ir jo žmonos Betės, dinozauro Dino ir kengūros Hopi.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Susitinkate animaciniame akmens amžiuje, todėl jūsų vakarėlio vieta turėtų priminti tradicinį Flinstounų būstą – olą. Išpjaukite iš putplasčio apvalius „akmenis”, nudažykite pilkais dažais ir dekoruokite jais įėjimą – taip jis supanašės į olos angą. „Olos” interjeras taip pat turėtų asocijuotis su animaciniu filmu, todėl sukurkite kuo daugiau su animaciniu filmu susijusių detalių. Pavyzdžiui, sienas taip pat dekoruokite „akmenimis” iš putplasčio arba kartono. Baldus apdenkite įvairiais kailiais ar bent jau flinstouniškai taškuota medžiaga. Stalams reikėtų staltiesių, kurių kraštai būtų karpyti zigzagais, puikiai tiktų ir gyvūnų kailio ornamentiką imituojančios medžiagos. Aplinką galite papuošti įvairiausio dydžio kauliukais – tiesiog iškirpkite juos iš storesnio popieriaus ir kabinkite ant sienų arba pritvirtinkite ant stalų. Iš kauliukų galite sudėlioti su vakarėlio tema susijusį užrašą. Jei turite nagingų pagalbininkų, galite pabandyti sukonstruoti Flinstounų automobilį – tokios dekoracijos svečiai tikrai nepamirš ir mielai joje fotografuosis.

Ant vaišių stalo turėtų dominuoti rankomis valgomi patiekalai – juk laukiniai žmonės nenaudojo stalo įrankių. Laukinių vaišėms labai tiks tradiciniai lietuviški patiekalai – rūkytos kiaulių ausys, liežuvis, o taip pat ant grilio kepti šonkauliukai bei vištų sparneliai.

Vakarėlio programa

Mėgstamiausias filmo herojų žaidimas – boulingas. Jei jūsų šventė vyksta ne boulingo klube – ne bėda, juk jūs animacinio filmo herojai, nebūtina, kad viskas būtų tikra. Boulingo turnyrui jums užteks tuščių plastikinių butelių ir kamuolio. Jeigu patalpa erdvesnė, galite atidaryti net kelis boulingo takelius ir susirungti komandomis. Azartą pakurstyti galite ir akmens amžiaus ralio varžybose. Jums reikės kelių didelių kartoninių dėžių. Išpjaukite jose keturias skyles taip, kad du žmonės galėtų įkišti kojas. Sudarykite ekipažus ir sekite, kuri komanda greičiau įveiks distanciją su kliūtimis.

Daugiau idėjų
Kempiniuko gimtadienis Kempiniuko gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Skirtingų stilių vakarėlio idėjos Skirtingų stilių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Naujametinio vakarėlio idėjos Naujametinio vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Meksikietiško vakarėlio idėjos Meksikietiško vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE