Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vampyriškas šypsnis

2022/02/04Party Inbox

Tikime, kad vampyrai tikrai nenueis užmarštin, tai juk klasika, į kurią nuolat šviežio kraujo kliūsteli rašytojai, komiksų dailininkai, filmų bei serialų kūrėjai. Vienas stilingiausių filmų vampyrų tema, kino genijaus Jimo Jarmusho „Išgyveną tik mylintys” („Only Lovers Left Alive”) privertė šią temą pamilti net išrankiuosius intelektualus, o „Saulėlydžio” („Twilight”) sėkmė, ji dar tikrai neišsisklaidė, pasaulį užkrėtė tikra vampyromanija. Mes taip pat nesame abejingi šiems veikėjams, tad pasirūpinome itin kokybiškais, turbūt, svarbiausiais vampyrų atributais – dantimis.

Vampyriškas šypsnis

Tokių dantukų, kokius gamina amerikiečiai iš komapnijos „Scarecrow Vampire Fangs” pavydėtų net patys tikriausi vampyrai. Čia jums ne silikoninė dantų įmautė, tai dvi preciziškai nusmailintos iltys plika akimi nesiskiriančios nuo tikrų natūralių dantų. Pasaulinį pripažinimą pelnę vampyrų dantų kūrėjai tikrai verti pagyrų už naują požiūrį į kokybę ir vartojimo patogumą. Su šiais dantimis laisvai galėsite kalbėti, jie puikiai lakosi, nekrenta, atrodo be galo natūraliai ir juos naudoti galėsite daug kartų. Visas reikalingas priemones dantų priklijavimui rasite pakuotėje, o klijuodami užtruksite vos kelias minutes. Tiek dantų, tiek jų klijų medžiagos saugios ir nekenksmingos, tik svarbu jų nenaudoti ant protezuotų dantų, briketų bei esant jautrioms dantenoms.

Šis video supažindins su vampyro ilčių klijavimo instrukcija. Pažiūrėkite įdėmiai

Jei svarbiausi vampyrų aksesuarai jau priklijuoti, metas užbaigti įvaizdį…

Populiariose istorijose vampyrai vaizduojami kaip nesenstantys (arba lėtai senstantys), intelektualūs ir mistiškai apdovanoti. Tad neapsiriksite Helovino vakarui apsirengę istoriniu kostiumu, tai bus nuoroda į jūsų kaip vampyro ilgaamžiškumą. O jei jums labiau imponuoja šiuolaikinių vampyrų įvaizdį puoselėjantis „Saulėlydis”, renkitės šiuolaikiškai, tačiau būtinai išlaikykite atsainios elegancijos stilių. Juoda spalva tebūnie dominuojanti, arba derinkite ją su baltos ir raudonos akcentais. Ekstravagancijos mėgėjams plunksnos, boa, varnų iškamšos, aukšti cilindrai bus tinkamiausi aksesuarai. Ir nepamirškite mažyčio kraujo buteliuko.

Vampyriškas šypsnis

Šiam vakarui makiažas būtinas ne tik moterims, bet ir vyrmas: baltas bekraujis veidas, ryškiai raudonu lūpdažiu padengtos moterų lūpos, vyrai tegul jas nubalina, pajuodę paakiai, juodu pieštuku apvestos akys – tik tiek, kad taptumėte tobulu vampyru.

Daugiau idėjų
Balionais puoštos šventės Balionais puoštos šventės
2022/02/04
Party Inbox
Meksikietiško vakarėlio idėjos Meksikietiško vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Veido tapyba helovino vakarėliui Veido tapyba helovino vakarėliui
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE