Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vestuviniai kvietimai

2022/02/04Party Inbox

Nustebinkite draugus ir artimuosius išradingais vestuviniais kvietimais. Tegul jie jaučiasi svarbiais ir laukiamais Jūsų šventės dalyviais. Juk vestuvės be draugų ir artimųjų – neįsivaizduojamos. Kas kitas brauks ašaras, mėtys rožių žiedlapius, sveikins ir nuoširdžiai džiaugsis už Jūsų laimę, jei ne jie? Dažnai bendra šventės nuotaika priklauso būtent nuo jus supančių žmonių nusiteikimo, tad pradėkime kurti pozityvią šventės nuotaiką nuo pat kvietimo įteikimo. Štai kelios įdomios idėjos vestuviniams kvietimams, kurios nustebins net ir visko mačiusius. 

Praktiškas kvietimas – šampano butelis

Priklijuokite prie šampano butelio etiketę, ant kurios bus užrašytas kvietimas į Jūsų vestuves arba nulupę tikrą etiketę, užrašykite kvietimą tiesiog ranka ant pačio butelio. Galite dekoruoti šampano butelį kaspinėliais, blizgučiais ir kt. Tokį dūžtantį kvietimą geriausia įteikti tiesiai draugams ar artimiesiems į rankas. Bus proga susitikti ir tuo pačiu atšvęsti džiugią naujieną.

Vestuviniai kvietimai

Pakvietimas-balionas

Užrašykite vestuvių kvietimą ant pripūsto helio baliono ir įteikite jį tiesiai svečiams į rankas. Paprasta, nesunku įgyvendinti ir tuo pačiu netikėta.

Kitas variantas – prie paprasto kvietimo kortelės prisekite nepripūstą vestuvinį balioną ar du – jei kviečiate porą. Taip aprūpinsite visus šventės svečius norimos spalvos, teminiais balionais, kuriuos jie galės atsinešti į vestuves ir pripūsti reikiamu momentu. Pavyzdžiui, fotografuojantis gamtoje ir kt.

Vestuviniai kvietimai

Pakvietimas-atvirukas su jaunavedžių nuotrauka

Šis variantas tiks ir patiks fotografijos mėgėjams. Tai gali būti jau turima, romantiška jaunavedžių nuotrauka iš akimirkų praleistų drauge, sužadėtuvių ir kt. Tereikės su fotošopo pagalba pridėti svarbią kvietimui informaciją ir spalvingas bei indvidualus kvietimo viršelis bus pagamintas. 

Galite padaryti nuotrauką specialiai kvietimui, kurioje jaunavedžiai laikys ant kortelių, lentos arba balionų užrašytą būsimų vestuvių datą. Tokia nuotrauka ne tik puikiai atrodys ant kvietimo, bet ir liks kaip prisiminimas, kuris įrėmintas tinkamoje vietoje, neleis pamiršti vestuvinių metinių.

Vestuviniai kvietimai

Dėlionės ir magnetukai

Pagaminkite svečiams kvietimus-dėliones. Norėdami išsiaiškinti vestuvių datą svečiai turės ją sudėlioti. Supakuokite tokias dėliones į romantiškus tiulio maišelius ar dailias dėžutes. Vietoj dėlionių, galite padaryti specialius magnetukus, ant kurių bus užrašyta vestuvių data. Tokie praktiški, ant šaldytuvo durų tvirtinami magnetukai puikiai primins apie artėjančią Vestuvių dieną.

Kvietimas-laikraštis

Praneškite apie savo vestuves pirmąjame laikraščio puslapyje. Tiesa, tam visai nebūtina brautis į laikraščių redakcijas. Tiesiog sukurkite savo laikraštį, kuris atrodytų kaip tikras ir patalpinkite jame savo nuotrauką bei skambią arba skandalingą antraštę apie artėjančias jūsų vestuves.

Vestuviniai kvietimai

Kvietimas-galvosūkis 

Tegul būsimi šventės svečiai šiek tiek pasuka galvas. Sukurkite kvietimą-kryžiažodį. Šiame kvietime jūsų vestuvių datą svečiai turėtų sužinoti tik išsprendę pateiktą kryžiažodį. Taip pat kvietime galite padaryti žaidimą, kuriame reikia išbraukti žodžius. Patalpinkite šiame žodžių žaidime į Vestuves pakviestų svečių vardus – taip visi žinos su kuo susitiks vestuvėse, ir bus girdėję vieni kitų vardus. 

Netradicinės formos popieriniai kvietimai

Popieriniai kvietimas nebūtinai turi būti tradicinės, atverčiamo atviruko formos. Rinkitės įvairias formas – pavyzdžiui, vestuvinės suknelės, jaunavedžių silueto, balandžių ir kt. Išbandykite įvairias lankstymo technikas, kad būsimas vestuvių svetys turėtų akimirką jaudulio lukštendamas jūsiškį vestuvių kvietimą. Tokiems kvietimams dekoruoti tiks kaspinėliai, deimantukai, plunksnos, drugeliai ir kitos romantiškos detalės.

Vestuviniai kvietimai

Daugiau idėjų
Karnavaliniai kostiumai Karnavaliniai kostiumai
2022/02/04
Party Inbox
Šmėklinės – vaikiškas helovinas Šmėklinės – vaikiškas helovinas
2022/02/04
Party Inbox
Palinkėjimams – ne tik knygos! Palinkėjimams – ne tik knygos!
2018/09/21
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE