Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Ratai gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Automobiliai nuo pat mažų dienų domina berniukus, todėl „Ratai” – puiki tema ir mažo, ir vyresnio berniuko gimtadieniui. Jei auginate sūnų, greičiausiai jis yra šio animacinio filmo gerbėjas, todėl jo gimtadienis tiesiog privalo tapti linksmųjų automobilių sąskrydžiu!

Ratai gimtadienis

Jei nusprendėte suruošti gimtadienį „Ratų“ tema, pirmiausia pagalvokite apie svarbiausią šventės dalyvį – savo vaiką, kurį reikėtų atitinkamai papuošti. Tokiai progai puikiai tiks drabužiai su animacinio filmo veikėjais. Jei tokių neturite – užsakykite marškinėlius su pagrindinio animacinio filmo veikėjo atvaizdu. Būtų idealu, jei jubiliatą aprengtumėt kaip tikrą lenktynininką – papuoštumėt raudonu kombinezonu ir kepuraite, uždėtumėt juodus akinius. Kad į gimtadienį susirinkę mažieji svečiai matydami tokį šeimininką nesijaustų nepakankamai pasipuošę, kiekvienam atėjusiam padovanokite po specialią karūnėlę arba gimtadienio kepurėlę su „Ratais“.

„Ratai” gimtadienio dekoravimas

Dekoruoti „Ratų” gimtadienį – labai linksmas užsiėmimas, kuris turėtų patikti ir tėčiams. Juk jūsų namai vienai dienai turi virsti smagių lenktynių vieta. Dekoracijoms galite panaudoti ne tik tradicines priemones, bet ir kai ką iš tėvelio garažo. Jei šventė vyksta lauke – tikrai pravers padagos. Nuplaukite ir padangas galėsite panaudoti tiek dekoracijoms, tiek žaidimams, pavyzdžiui estafetėms. Jei švenčiate namuose – derinkite raudoną, juodą ir baltą spalvas, puikiai tiks daug šachmatinių raštų. Prie kėdžių pririškite po spalvingą balioną. Įspūdingai atrodys ant sienos pakabinti net ir pigiausi ratų gaubtai. O jei kambaryje bus ir daugybė juodų bei raudonų balionų, surištų į puokštes kartu su foliniais „Ratų” balionais – vaikai tikrai pasijus lyg animacinio filmo herojai. Nepamirškite, kad „Švenčių Mieste” gausu įvairių teminių dekoracijų, kurios palengvins jums gimtadienio puošybos užduotį. Įsigykite girliandų su „Ratais”, specialių plakatų, kuriuos galite pritvirtinti prie durų, vėliavėlių ir greitai namuose sukursite Disnėjaus pasaulį.

„Ratų” gimtadienio serviravimas

Gimtadienio vaišėse taip pat turėtų dominuoti automobilių tematika. Iškepkite automobilių formos arba šachmatinių sausainių, išpjaustykite iš duonos automobilio formos sumuštinius. Pyragaičius papuoškite geltonais, žaliais ir raudonais saldainiukais – turėsite puikių, valgomų šviesoforų. Šokoladinės lazdelės gali virsti tepalo matuokliais, o apvalios spurgos ar apvalūs saldainiai su skylute viduryje – valgomomis padangomis. Paruoškite kelių spalvų gėrimus – vieną ryškų, kitą tamsų (tai gali būti sultys arba limonadas), supilkite į stiklinius indus ir užklijuokite užrašus: ant tamsaus – „alyva”, ant ryškaus – „aušinimo skystis”. Nepamirškite, kad vaikai labai mėgsta gerti per šiaudelius. „Švenčių Mieste” rasite specialių teminių šiaudelių arba priderinsite ryškiai raudonus ir juodus.

Ratai gimtadienis

Ratai” gimtadienio užsiėmimai

Ratų gimtadienio užsiėmimai turėtų asocijuotis su automobiliais ir greičiu, todėl siūlome dar iki susirenkant svečiams paruošti automobilių trasą. Tamsia lipnia juostą prie grindų pritvirtinkite ilgą, tamsų celofaną. Baltą lipnią juostą panaudokite vietoje dažų ir naudokite kaip eismo juostos atskyrimą. Turėkite nereikalingų kartoninių dėžių ir padėkite vaikams pasidaryti po savo asmeninį automobilį. Kai automobiliai bus paruošti – surenkite automobilių lenktynes trasoje. Galite organizuoti ir mini lenktynes, kuriose lenktyniautų automobilių modeliukai – juk mažų mašinėlių turi visi berniukai. Pažymėkite starto ir finišo linijas, vaikams duokite po mažą mašinėlę ir gimtadienio švilpuką su popieriniu liežuvėliu. Lenktynių užduotis – kuo greičiau švilpuku nustumti automobilį iki finišo. Šventės pabaigoje panaudokite smagiąją „Ratų“ pinjatą. Pridėkite į ją saldainių ir įvairių vaikams patinkančių smulkmenų, pakabinkite aukščiau, užriškite jubiliatui akis ir duokite į rankas kokią nors lazdą. Vaikas turi su lazda pataikyti į pinjatą, iš jos pabyrančios dovanėlės ir saldainiai suteiks džiaugsmo visiems mažiems svečiams.

Ratai gimtadienis

Daugiau idėjų
Balionų skridimas Balionų skridimas
2022/02/04
Party Inbox
Misija pink & gold – įvykdyta! Misija pink & gold – įvykdyta!
2018/10/10
Party Inbox
Futbolo vakarėlio idėjos Futbolo vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE