Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Krikštynų dekoravimas

2022/02/04Party Inbox

Krikštynos – svarbiausia tradicinė vaikų šventė, į kurią pasveikinti mažylio ir tėvelių susirenka giminės bei artimieji. Krikštynų dieną viskas yra skirta vaikams, nesvarbu, ar krikštijamas kūdikėlis, ar paaugęs vaikas, ar tai berniuko krikštynos ar krikštijama mergaitė. Tradiciškai, krikštynų atributika rūpinasi krikšto mama. Tai nemenka užduotis, nes reikia apgalvoti daug smulkmenų. Tad nuo ko pradėti ir kaip sukurti nepamirštamą šventę mažam žmogučiui ir jo draugams?

Krikštynų dekoravimas

Paprastai pasirenkama, kad krikštijamo berniuko spalva yra žydra, o krikštijamos mergaitės – rožinė, taigi krikštynų dekoracijoms galite pasirinkti rožinę arba žydrą spalvą. Su rožine ir žydra spalvomis galite derinti įvairias šviesias spalvas. Jei rožinė ar žydra spalvos jums ne prie širdies, puikiai tiks bet kokios „kreminės” ar „pastelinės” spalvos.

Balionai visada suteikia vaikams daug džiaugsmo. Pas mus galite įsigyti specialiai krikštynoms sukurtų balionų arba užsisakyti įvairiausių formų linksmų balionų kompozicijų: didelius, iš balionų padarytus čiulptukus, vaikų figūrėles ar net gandrą. Krikštynų šventės patalpą galite papuošti krikštynų temą atspindinčiomis girliandomis arba balionų puokštėmis – tai gali būti balti, žydri ar rausvi balionai arba taip pat iš balionų padarytos įvairios figūrėlės, pavyzdžiui, drugeliai. Balionų dekoracijas galite pasirinkti iš albumo arba užsakyti ypatingą originalų papuošimą, kurį specialiai jūsų mylimo mažylio šventei sukurs kūrybingos “Švenčių Miesto” dizainerės.

Krikštynų šventinį stalą papuoškite įvairiais krikštynų aksesuarais: angeliukais, vaikiškomis statulėlėmis, dekoratyviniais vežimukais ir specialiomis žvakėmis. Religingesnės šeimos gali pasirinkti ir nedidelį dekoratyvinį kryželį. Jei krikštynų šventė vyksta vasarą ir švenčiate lauke, įsigykite specialiai krikštynoms skirtų vienkartinių indų ir staltiesių.

Krikštynų dovanos

Krikštynų dovanos, kaip ir pati šventė, yra gana tradicinės. Krikšto tėvai pasirūpina specialia krikštynų žvake ir krikštijamam vaikeliui dovanoja tris maišelius, kuriuose įdėtas pinigėlis, kruopos ir cukrus. Šios dovanos turi simbolinę reikšmę – tai tarsi krikšto tėvų palinkėjimas, kad vaikelio gyvenimas būtų turtingas, sotus ir saldus. Krikšto tėvai taip pat gali padovanoti specialias dėžutes, pavyzdžiui, plaukų sruogelei ar pirmiesiems iškritusiems dantukams.

Visi kiti krikštynų svečiai gali rinktis įvairias dovanas, dažniausiai susijusias su mažyliu, o jei šeima giliai tikinti – religine tematika. Tai gali būti dekoratyviniai čiulptukai, rėmeliai vaikučio nuotraukoms, įvairios dovanėlės su angeliukais, pavyzdžiui, sidabrinis šaukštelis, žvakės, raktų pakabukas ar knygos skirtukas. Kokią dovaną bepasirinktumėte, mūsų konsultantės ją gražiai ir šventiškai supakuos.

Krikštynų scenarijus

Krikštynų scenarijų gali būti įvairių, tačiau visiems jiems taip pat reikalingas specialus rekvizitas. Jeigu šventėje dalyvauja daug žmonių, norėtume pasiūlyti įsigyti specialių ženkliukų krikštamotei, krikštatėviui ir vaikeliui, kad susirinkę svečiai galėtų paprastai atpažinti svarbiausius šventės dalyvius. Jums taip pat pravers įvairūs pergamentai, kuriuose galima įrašyti krikštamotės ir krikštatėvio pasižadėjimus, bei speciali krikštynų knyga, į kurią artimieji rašys savo palinkėjimus mažyliui.

Šventės kulminacija gali tapti linksma pramoga – balionų su palinkėjimais paleidimas į dangų. Tai gali būti net tie patys balionai, kuriais puošėte šventės vietą. Vėliau paprašykite visų svečių, kad jie ant lapelių parašytų po norą ir pririštų juos prie balionų. Išėję kartu į lauką, paleiskite balionus į dangų.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE