Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Šokių vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Šokių vakarėlio idėjos

Lindyhopo, salsos, kvikstepo ir kt. vakarėlių apranga ir stilius

Šokių vakarėlis gali būti skirtas tiesiog įvairiems šokiams arba turėti kokią nors specifinę temą, taigi ir jūsų apranga priklausys nuo to, kokia vakarėlio tema. Jeigu šokio vakarėlyje nėra numatytos temos, pasipuoškite, tačiau renkitės patogiai, kad drabužiai ir avalynė nevaržytų judesių. Galima šokių vakarėliui priskirti populiaraus, specifinio šokio temą, pavyzdžiui, jūsų šventė galėtų virsti lindyhopo, salsos, rokenrolo ar bet kokio kito stiliaus šokio vakaru. Tokiu atveju, reikėtų rinktis šokio stiliui artimus drabužius. Lindyhopo šokėjai rengiasi retro stiliaus drabužiais – damos dėvi platėjančius sijonus ir marškinėlius pūstomis rankovėmis. Vyrai – kostiumus ar bent jau kostiumines kelnes, marškinius ir liemenes. Slasos šokėjų apranga erotiškesnė – moterys dėvi prie kūno prigludusias sukneles, vyrai – aptemtus marškinius. Rokenrolo akcentai merginoms – pūsti sijonai, vaikinams – daug plaukų želė ir Elvio Preslio šukuosena.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Į šokių vakarėlį susirinkę svečiai turėtų pasijausti kaip linksmame šokių klube. Pirmiausia turite parinkti tinkamą patalpą, kad ji būtų pakankamai erdvi šokiams. Dekoruokite ją kuo spalvingiau. Palubėje pakabinkite veidrodinį rutulį, puoškite šokių salę šviesų girliandomis ir margaspalviais balionais. Sienas nukabinėkite blizgančia medžiaga ir pasirūpinkite, kad salėje būtų kuo daugiau įvairios, šokių klubuose naudojamos technikos – prožektorių, stroboskopų ir netikrų dūmų mašinų. Nusipirkite daug tamsios medžiagos, iškirpkite iš spalvoto ir blizgančio popieriaus įvairias šokėjų figūras ir pritvirtinkite prie medžiagos. Tokia teminė dekoracija puikiai tiks šokių aikštelei arba svečių pasitikimui prie įėjimo. Ruošdamiesi šokių vakarėliui neparsistenkite su maistu – jis turėtų būti lengvas, geriausiai tiks nedidelį užkandžiai, kuriems nereikia stalo įrankių. Ir būtinai nupirkite daug įvairiausių gėrimų ištroškusiems šokėjams!

Vakarėlio programa

Į šokių vakarėlį visi susirenka šokti. Būtų puiku, jei galėtumėte pasikviesti profesionalių šokių mokytojų, kurie vestų šokių pamoką susirinkusiems svečiams. Tačiau be šokių pamokų ir konkursų šokių vakarėlyje galite užsiimti įvairiais žaidimais, pavyzdžiui žaisti žaidimą „pamėgdžiok” arba sumodernintą „Jurgelio meistrelio” versiją. Šio žaidimo dalyviai turi mėgdžioti lyderio judesius ir akimirksniu sustingti, kai sustingsta lyderis. Jeigu mėgdžiotojai nesustingsta laiku, nesugeba atkartoti judesių arba neišlaiko pusiausvyros – iškrenta iš žaidimo. Žaidimas tęsiamas tol, kol lieka vienas žaidėjas. Kitas smagus ir suartinantis žaidimas – šokiai ant popieriaus. Šokėjų poros turi šokti ant laikraščio arba popieriaus lapo (kad popierius nesuplyštų, geriau šokti be batų). Pagrindinė taisyklė – negalima peržengti popieriaus ribų, jei kuri nors pora šiai taisyklei nusižengia – iškrenta iš žaidimo. Kas kelias minutes muzika stabdoma ir laikraštis arba popieriaus lapas perlenkiamas pusiau. Laimi tos poros, kurios gali išsilaikyti ant mažiausio popieriaus gabalėlio.

Daugiau idėjų
Drugeliai Drugeliai
2022/02/04
Party Inbox
Auksu tviskantis helovino dekoras Auksu tviskantis helovino dekoras
2018/10/25
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE