Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Krepšinio vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Apranga

Papuoškite draugų skruostus mažytėmis Lietuvos vėlevėlėmis, pasinaudodami trispalvės grimu. Nesudėtinga, nereikalauja didelių pastangų ir žaviai atrodo. Ekstremalių pokyčių mėgėjai gali pasinaudoti ir trispalvės plaukų dažais, o tiems, kuriems toks sprendimas skamba per drastiškai galės pasipuošti trispalvėmis galvos juostomis ir kepuraitėmis. Jei norite, galite pasidaryti ir specialius krepšininkų marškinėlius su vardais ir mėgstamais numeriais. Galbūt esate savo miesto krepšinio komandos sirgaliai? Pasidarykite marškinėlius, kurie nustebintų jūsų miesto krepšinio komandą.

Krepšinio vakarėlio idėjos

Žaidimai

Vakarėlio tema savaime diktuoja, jog pagrindinis vakaro žaidimas turėtų būti krepšinis, tačiau tai ne visada leidžia galimybės (pvz., jei gyvenate bute) ir jei pagrindinis vakarėlio tikslas nėra tiesiogiai transliuojamos krepšinio varžybos, verta pagalvoti ir apie kitas galimas veiklas vakarėlio metu 

Pavyzdžiui, linksmam vakarui tiks daugelio jau išbandytas Beerpongo žaidimas, kurį galite lengvai suorganizuoti namuose. Tik vietoj Ping Pongo naudokite mini krepšinio kamuoliuką, kad labiau derėtų su vakaro tema. Jei nežinote žaidimo taisyklių, jas galite rasti čia https://en.wikipedia.org/wiki/Beer_pong.

Kitas variantas suorganizuoti „Protų mūšio” žaidimą, kurio tema – krepšinis. Šiam žaidimui, kaip ir krepšinyje, prireiks dviejų komandų, teisėjo ir kreidinės lentos, kuri bus tarsi krepšinio švieslentės imitacija – joje rašysite žaidimo rezultatą.

Krepšinio vakarėlio idėjos

Dekoracijos

Rinkitės orandžinės spalvos balionus. Paparastus balionus galite kabinti prie lubų, skraidančiais helio – puošti stalą. Balionus galite marginti krepšinio kamuolių linijomis. Na, o tikrai prašmatniam krepšinio vakarėliui galite pastatyti ir krepšinio spalvų kolonas prie įėjimo. Taupantys laiką jau pagamintų krepšinio tematikos dekoracijų ir kitos krepšinio teminės atributikos ras mūsų parduotuvėse.

Krepšinio vakarėlio idėjos

Teminis krepšinis vakarėlis gali būti, kaip dovana artimiems krepšinio mėgėjams ir žaidėjams. Pavyzdžiui, jei draugai ar artimieji žaidžia krepšinį, surenkite jiems teminį krepšinio vakarėlį-staigmeną. Taip pasveikinsite juos su pergale, o jei pralaimėjo – lai tai bus paguodos prizas. Krepšinio tematika pagyvinkite draugų susibūrimą namuose žiūrint svarbias krepšinio rungtynes arba suorganizuokite teminį krepšinio gimtadienį mažiesiems krepšinio fanams.

Pakvietimai

Pakvietimas šiuo atveju bus vertingas kaip informacijos šaltinis svečiams. Jei taupote laiką – pakvietimui užteks ir trumposios sms žinutės. Svarbiausia nurodyti aprangos kodą (jei tokio pageidaujate) ir nuteikti neeiliniam vakarėliui. Jei kruopščiai rūpinatės detalėmis – padarykite popierinį kvietimą, kuris atrodytų tarsi bilietas į krepšinio rungtynes. Nepamirškite nurodyti ne tik laiko ir vietos, bet ir sėdėjimo vietos.

Krepšinio vakarėlio idėjos

Maistas

Tikrai neapsieisite be įprastų krepšinio rungtynių užkandžių  – kukurūzų spragėsių. Toliau jau galite eksperimentuoti, apvalūs patiekalai šiuo atveju – jūsų naudai. Tiek didelė krepšinio kamuolį primenanti pica, tiek maži apvalūs burgeriaitikrai nuramins išalkusių sirgalių skrandį. Rinkitės orandžinės krepšinio kamuolį primenančios spalvos produktus (morkos, apelsinai, mandarinai, nachos traškučiai ir kt.).

Krepšinio vakarėlio idėjos

Daugiau idėjų
Vestuvės: vaikų stalas Vestuvės: vaikų stalas
2022/02/04
Party Inbox
Green party vakarėlio idėjos Green party vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Susikrauname lagaminus ir pirmyn! Susikrauname lagaminus ir pirmyn!
2018/08/21
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE