Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

8 dekoro idėjos šventimui gamtoje

2021/03/30Party Inbox

Ar jaučiate, kad atgyja gamta? Saulė vis labiau lepina savo spinduliais, oro temperatūra po truputį kyla ir vilioja mus visus išeiti pasivaikščioti, surengti iškylą ar linksmą pasisėdėjimą su draugais terasoje ar sode. Po rudens ir žiemos, turbūt ne vienas, esame pasiilgę ilgų ir pašnekesių kupinų vakarėlių su šeima ir draugais, todėl vis dažniau pasvajojame apie šventę gamtoje, juk tiesa? Ir pripažinkime, kad nenorime įprasto vakarėlio, todėl paruošėme kelias idėjas, kurios nuspalvins net ir paprastą pasisėdėjimą su draugais – naujomis, neatrastomis spalvomis, kurios sužavės visus.

1. Popierinės dekoracijos – puručiai ir koriukai

Nors dažnai yra sakoma, kad nesvarbu, koks oras, tačiau svarbu gera nuotaika, bet jei norite šventę papuošti puručiais ir koriukais, tuomet oras yra labai svarbus, nebent šias dekoracijas kabinsite po stogu, kur nebaisus – joks lietus. Puručius – „pom poms“ ir koriukus galite kabinti ant medžių, padėti ant žemės ar stalo, o taip pat iš šių dekoracijų sukurti foto sienelę ar įspūdingas dekoracijas. Kurdami įvairias kompozicijas galite naudoti skirtingų dydžių bei spalvų koriukus ir puručius, tuomet sukursite įspūdingus variantus.

8 dekoro idėjos šventimui gamtoje

2. Balionai

Manote, kad balionai tinka tik patalpose vykstančioms šventėms? Klystate, ši dekoracija yra ypač universali, ne tik todėl, kad ją galima naudoti, tiek viduje, tiek lauke, bet ir todėl, kad jos pagalba sukursite pačius įvairiausius papuošimus. Ir nepamirškite, kad yra ne tik vienspalviai guminiai balionai, bet ir balionai su konfeti, paveiksliukais, o taip pat pačių įvairiausių formų foliniai balionai. O smagiausia, kad visų rūšių balionus galima derinti kartu ir sukurti originalius sprendimus, tiek didelėms, tiek mažoms šventėms. Svarbiausia yra nebijoti eksperimentuoti ir ieškoti idėjų.

8 dekoro idėjos šventimui gamtoje

3. LED lemputės

LED lemputės – vienas iš gražiausių šventės papuošimų. Juk jos suteikia jaukumo, romantiškumo bei padeda sukurti magišką ir nepaprastą šventės atmosferą. Ir negalvokite, kad jos tinka tik Kalėdų laikotarpiu, LED lempučių dekoracijos puikiai atrodo visais metų laikais ir turbūt visomis progomis. Jas lengva pakabinti, o taip pat ir nukabinti, vienintelis reikalavimas yra elektra, tačiau tai, juk nėra problema, ar ne? Jei planuojate ilgą pasisėdėjimą gamtoje, tuomet būtinai pagalvokite apie LED lemputes, nes tai papuošimas, kurį galėsite panaudoti ne vieną kartą, o ir paruošimas naudojimui – labai lengvas, tereikia pakabinti ir įjungti.

8 dekoro idėjos šventimui gamtoje

4. Popierinės, medžiaginės ir plastikinės vėliavėlių girliandos

Dar vienas ypač žavus papuošimas šventei gamtoje – vėliavėlės. Nors švenčiant lauke yra rekomenduojama naudoti plastikines ir medžiagines vėliavėles, tačiau jei oras puikus, tuomet, galite rinktis ir popierines. Tik nepamirškite, kad popierinėms vėliavėlėms yra baisus ne tik lietus, bet ir smarkus vėjas. Na, o kur kabinti vėliavėles? Jas galite kabinti ant medžių, stalo krašto ar įkomponuoti į foto sienelę.  O jei sugalvosite kitą variantą – esame tikri, kad ir jis pasiteisins!

8 dekoro idėjos šventimui gamtoje

5. Gėlės

Nepamirškime gėlių! Nors esame įpratę gėles merki į vazas ir jomis puošti stalą, tačiau yra ir kitų originalių bei labai įdomių sprendimų. Iš gėlių galite gaminti vainikus, įkomponuoti jas į balionų girliandas ar pamerkti į mini vazas ir pakabinti ant medžio šakos. O jei jau pradėjote galvoti, kokios gėlės papuoštų artėjančią šventę, tuomet siūlome žvilgtelėti ne į gėlių salonų lentynas, o į pievų ir miškų pusę, nes būtent čia rasite pačias gražiausias laukines gėles, kurios ne tik nieko nekainuos, bet ir atrodys ypač gražiai ir natūraliai.

8 dekoro idėjos šventimui gamtoje

6. Pagalvėlės ir pledai

Pagalvėlės – ne tik graži iškylų gamtoje dekoracija, bet ir visai patogus sėdėjimo būdas, jei neturite pakankamai kėdžių ar kitų sėdėjimui skirtų vietų. Na, o jei pagalvėlės nepatinka ar neturite jų pakankamai, tuomet ruoškite didelį pledą, ant kurio galėsite sukrauti visas iškylai skirtas gėrybes. Tik nepamirškite palikti vietos sėdėjimui.

8 dekoro idėjos šventimui gamtoje

7. Medinės paletės ir suspausto šieno ryšuliai

Dar viena labai šauni, o taip pat ir nebrangi idėja, kuri papuoš lauke vykstančią šventę – medinės paletės ir suspausto šieno ryšuliai („kitkos“). Medinės paletės tiks kiekvienai lauko šventei. Jos gali tapti puiku iškylos stalu, o suspausto šieno ryšuliai „kėdėmis“. Idėja labai paprasta, tačiau atrodanti tikrai įspūdingai, pritariate?

8 dekoro idėjos šventimui gamtoje

8. Foto sienelės

Ir gamtoje galima sukurti dailų foto kampelį, kuriame bus įamžinta didžioji dalis šventės akimirkų. Netikite? Jau ankščiau minėjome, kad balionai gali papuošti bet kurią šventę, bet ar pagalvojai, kad iš jų galima sukurti ir foto sienelę? Tačiau ne tik iš balionų tai galima padaryti, bet ir iš įvairių popierinių dekoracijų. Ar esate matę foto sienelę, kuri pagaminta iš popierinių vėduoklių? Atrodo išties žavingai, tiesa? Tačiau ją pasigaminti patiems yra sudėtinga, todėl jei rinksitės šį papuošimo sprendimą, tuomet kreipkitės į mus, ir mes sukursime būtent jūsų šventei skirtą foto sienelę. Tik norime įspėti, kad šiai foto sienelei yra pavojingas lietus ir vėjas.

8 dekoro idėjos šventimui gamtoje

Tikimės, kad pasisėmėte idėjų, kurios padės sukurti tobulą šventę gamtoje! Linkime gražaus oro, daug juoko ir smagių akimirkų kuriant ir mėgaujantis vakarėliu. Ir nebijokite improvizuoti, nes būtent tada ir gimsta pačios genialiausios idėjos.

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Jūros įkvėptos šventės Jūros įkvėptos šventės
2022/02/04
Party Inbox
Mados vakarėlio idėjos Mados vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Pūkuočiai Pūkuočiai
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE