Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Berniuko krikštynos

2022/02/04Party Inbox

Berniuko krikštynų spalva tradiciškai yra žydra, tačiau ši tradicija neturėtų riboti jūsų kūrybiškumo ir fantazijos. Juk berniukų krikštynoms puikiai tinka bet kokios pastelinės spalvos ir jų deriniai. Krikštynų dekoracijas pradėkite rinktis nuo balionų – jie visuomet vaikams suteikia daug džiaugsmo. Žydrus, baltus, auksinius ar kitų pastelinių spalvų balionus galite pripildyti helio ir paleisti palubėje. „Party Inbox” galėsite įsigyti helio nedidelėje taroje, todėl labai paprastai galėsite pasirinktus balionus juo pripildyti. Gražiai atrodys balionų puokštės, ypač jei kompozicijai panaudosite balionus su specialiais berniukų krikštynų ornamentais ir užrašais. Į tokią puokštę puikai įsikomponuos ir įvairių formų spalvingi foliniai balionai. Dar paprastesnis būdas – tiesiog pririškite balionus prie kėdžių, o jei norite sutaupyti laiko – įsigykite keletą balionų rinkinių „Dekoruoju pats” ir greitai sukursite žavias girliandas. Vaikams tikrai padarys įspūdį balionai su švieselėmis, kuriais galite ne tik papuošti šventės vietą, bet ir vakare paleisti į dangų.

Berniuko krikštynos

Berniuko krikštynos

Berniuko krikštynų puošimas

Prie dekoracijų iš balionų siūlome derinti įvairias girliandas. Tai gali būti girliandos su kūdikėliais, vežimėliais, žydromis pėdutėmis, vaikiškais drabužėliais ar tiesiog spalvingi kaspinai ir karoliukai. Jei jūsų vaikas jau paaugęs, galite drąsiai panaudoti dekoracijas su jo mėgstamų animacinių filmų herojais. Visada prabangiai ir elegantiškai atrodys organza ir tiulis. Šiomis medžiagomis galima dekoruoti stalą arba surišti didelius kaspinus ant kėdžių atlošų.

Berniuko krikštynų stalo serviravimas

Krikštynose dažniausiai dalyvauja daug vaikų, todėl stalą bus patogu serviruoti vienkartiniais indais. Mūsų parduotuvėje galėsite įsigyti įvairių spalvų vienkartinių staltiesių, indų ir įrankių, kuriuos paprasta spalviškai suderinti su kitomis dekoracijomis. Krikštynų stalą papuoškite įvairiaspalviu konfeti ir teminėmis statulėlėmis. Jei planuojate, kaip susodinti svečius, jums pravers čiulptuko formos svečių kortelės. Nepamirškite, kad vaišės yra svarbus serviravimo akcentas, todėl jose taip pat gali vyrauti krikštynų tematika, pavyzdžiui, sausainiai gali būti vaikiškų batukų formos, pyragaičių ir saldainių spalvas galima suderinti su dekoracijų spalva. Žinoma, svarbiausia valgoma stalo dekoracija yra tortas. Paprašykite, kad konditerės iškeptų „berniukišką” tortą, pavyzdžiui su traukinukais, mašinėlėmis ar meškučiais.

Krikštynų svečiams, ypač mažiesiems, reikalinga veikla. Paruoškite kiekvienam krikštynose dalyvaujančiam vaikui po nedidelę dovanėlę – sukomplektuokite flomasterių, kreidelių, kortelių piešimui ir saldainių. „Party Inbox” jūsų mažųjų svečių laukia ir nemažas žaidimų bei prizų pasirinkimas. Pasiūlykite jiems pažaisti „Klouno nosį”, „Piratų lobį” ir įsteikite prizus nugalėtojams. Vakare pradžiuginkite vaikus bengliškomis ugnelėmis, paleiskite skrydžiui dangaus žibintus arba tuos pačius, dekoravimui panaudotus balionus, prie kurių visi svečiai pririš palinkėjimus ką tik pakrikštytam mažyliui.

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Vasariškas gimtadienis gamtoje Vasariškas gimtadienis gamtoje
2022/02/04
Party Inbox
Atgal į mokyklą - spalvotai! Atgal į mokyklą - spalvotai!
2018/09/04
Party Inbox
Angelų ir demonų vakarėlio idėjos Angelų ir demonų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE