Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalėdinių dovanų idėjos iki 20 eurų

2020/11/20Party Inbox

Nors ir mažais žingsneliais, tačiau Kalėdos vis artėja. Norom ar nenorom mintyse jau dėliojame kalėdinių dovanų sąrašus, ieškome idėjų kaip gražiai supakuoti šventines dovanas, svarstome kaip papuošime gražiausios metų šventės stalą, o taip pat kokias patiekalais jis bus nukrautas. Namuose jau daugelis bandome sukurti jaukią aplinką su degančiomis ir kvepiančiomis žvakėmis, šviečiančiomis dekoracijomis, o patys nekantriausi net ir eglutes puošia! Tačiau, kad ir koks malonus būtų pasiruošimas artėjančioms žiemos šventėms, tačiau turime pripažinti, kad nors jau ir pradėjome galvoti apie kalėdines dovanas, tačiau jas susiruošime pirkti tik paskutinę minutę. O tuomet pamiršime visas genialias mintis, kuriomis taip džiaugėmės, patirsime daug streso ir chaoso. Būtent todėl paruošėme dovanų idėjų sąrašą, kuris neištuštins kišenės, tačiau dovanos gavėją tikrai nudžiugins! Ir svarbiausia – visas dovanų idėjas rasite mūsų prekybos salonuose arba elektroninėje parduotuvėje.

Sniego gaubliai

Spėjame, kad ši dovanos idėja nebuvo įtraukta į dovanų sąrašą, tačiau tai labai šauni dovana, kuri nudžiugins ne tik širdį, bet ir namus. Sniego gaubliai – ypač universali dovana, kuri puikiai tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems ir svarbiausia – nebus padėta dulkėti giliai lentynoje. Praeinant pro sniego gaublį jį visada norisi paversti ar pakratyti, kad galėtume pasidžiaugti krentančiu sniegu. Beje, jei Kalėdos bus be sniego, tuomet šią dovaną gavęs asmuo galės juo džiaugtis kada tik panorėjęs, tereikės papurtyti savo gražųjį sniego gaublį.

Kalėdinių dovanų idėjos iki 20 eurų

LED girliandos

Šviečiančios girliandos – dovanos idėja, kuri ypač tinka Kalėdoms, nes jų kuriama magija neatsiejama nuo gražiausių metų švenčių. Juk žiemą taip norisi jaukumo, šilumos bei šviesumo ir ne tik belaukiant Kalėdų, bet ir po jų, todėl dovanokite šviesą draugų ir artimųjų namams!  Beje, smulkios LED girliandos yra originalus būdas, kuris gali papuošti ir dovanų dėžutę. Šviečianti girlianda puikiai pakeis įprastą dovanų pakavimo juostelę arba papuoš ir suteiks dėžutės vidui spindesio.

Kalėdinių dovanų idėjos iki 20 eurų

Šviečiančios dekoracijos

Kalėdinių dekoracijų – niekada nebus per daug, o ypač jei jos šviečiančios! Tad tai dar viena puiki dovanos idėja, kuri papuoš namus, o ilgus žiemos vakarus pavers šviesesniais ir daug mielesniais. Ši dovanos idėja ypač tinka moterims, tačiau ir vyrai apsidžiaugs gavę tokio tipo dovaną, juk žiemos metu visi nori jaukumo ir visai nesvarbu yra lytis ar amžius.

Kalėdinių dovanų idėjos iki 20 eurų

Žvakės ir žvakidės

Šia dovanos idėja esame pasinaudoję bent kartą gyvenime kiekvienas. Žvakės, o taip pat žvakidės – sprendimas, kuris jau metai iš metų yra labai populiarus, ne veltui prieš didžiąsias žiemos šventes jų pardavimai taip išauga. Kvepiančios žvakės yra bene dažniausiai dovanojamos, tačiau nereikėtų pamiršti, kad net ir nekvepiančios – gali būti puiki dovana – ypač tiems, kurie mėgsta kurti jaukias šventes namuose ar tiesiog dievina žvakes. Beje, žvakės ar žvakidės gali būti ir puikus priedas prie dovanos, kuris tikrai daug nekainuoja, tačiau dovanojamai dovanai suteikia papildomo žavesio ir šventiškumo.

Kalėdinių dovanų idėjos iki 20 eurų

Įvairūs kalėdiniai papuošimai

Kalėdiniai papuošimai atras vietą kiekvienuose namuose, todėl nebijokite jų dovanoti. Puiki dovanos idėja yra pakabinamos ar pastatomos kalėdinės dekoracijos, kurios papuošia erdvę ir suteikia papildomo šventiškumo aplinkai. O ypač puikus pasirinkimas – nedidelės kalėdinės dekoracijos, kurios neužima daug vietos, todėl neįpareigoja perstumdyti baldų ar keisti jau esamos namų tvarkos. Na, o jei nenorite prašauti, ar nežinote, kokios dekoracijos tiktų dovanos gavėjui, tuomet rinkitės Kalėdų eglutės žaisliukus, kurie papuoš Kalėdų eglutę arba taps įvairių, šventiškų kompozicijų dalimi. Ir nebijokite rinktis išskirtinių žaisliukų, kurie atrodo stilingai ir originaliai, nes būtent jie daugiausiai dėmesio sulaukia net ir pakabinti ant Kalėdinės eglutės, kurioje gausu ir kitų žaisliukų.

Kalėdinių dovanų idėjos iki 20 eurų

Kalėdiniai balionai

Manote, kad balionai yra tik gražios šventės dekoracijos? Tikrai ne! Jie gali būti ir puiki dovana, ar priedas prie jos. Tik pagalvokite kaip šaunu yra gauti didelę dėžę, kuri – pilna balionų, o išpakuojant dovaną, ne mažiau smagu sulaukti išskrendančio baliono, kuris pripildytas helio dujomis. Beje, balionus galite pririšti ir prie dovanų maišelio, taip suteiksite papildomo originalumo dovanai. Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad balionus ypač mėgsta ir myli vaikai, todėl einat į svečius balionai yra privalomas atributas, kuris visada juos pradžiugina.

Kalėdinių dovanų idėjos iki 20 eurų

Ir nors šie metai buvo išskirtiniai ir kupini išbandymų, tačiau nepamirškime mums svarbių žmonių, kuriuos mylime ir branginame. Praskaidrinkite šių asmenų metų pabaigą su apgalvotomis, mielomis ir labai jaukiomis dovanomis, kurios sušildys jų širdis, o taip pat papuoš ir namus. Taip pat nepamirškite, kad už dovanas ne mažiau svarbus yra dėmesys, kuris įrodo, kokie mums svarbūs – mus supantys žmonės.

Linkime ramių, jaukių ir labai baltų Kalėdų! Saugokime save bei vieni kitus ir nepamirškime mums brangių ir mylimų žmonių! 

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Arabiškos nakties vakarėlio idėjos Arabiškos nakties vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Rožinis mergaitės gimtadienis Rožinis mergaitės gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Apie krikštynas Apie krikštynas
2022/02/04
Party Inbox
Balionų skridimas Balionų skridimas
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE