Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Dar keletas mėnesių ir kino ekranuose pasirodys nauja legendinio „Žvaigždžių karų” epo dalis. Pasaulis šio filmo laukia su didžiuliu nekantrumu – ir ne tik suaugusieji, vaikai ne ką mažesni šios istorijos gerbėjai. Metas prisiminti kino klasika tapusius pasakojimus, jų herojus ir nuotykius. Gal jie įkvėps jus teminei šventei, kupinai fantastikos, juodos spalvos, kosminių dekoro elementų ir šviesos efektų. Žvaigždžių odisėja pasufleruos ne tik šventės puošmenas, bet ir žaidimus, tad metas kinui ir gimtadienio strategijai.

Kvietimas

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

Šį kartą neapsiribokite atviruku, ar įprasto formato popieriniu kvietimu. Juk šis kvietimas iš ateities, iš kito pasaulio, tad turi įtikinamai pakviesti į tokią pat fantastinę šventę. Kai gauni šviesos kardo pavidalo kvietimą į gimtadieni, tikrai nesuabejoji, ar jame nori dalyvauti – jis tobulai sufleruoja būsimos šventės temą. O tam reikės tik pailgo, modeliavimui skirto baliono ir juodos lipnios juostos. Kartoninę etiketę su kvietimo tekstu prikabinkite prie kardo rankenos. Jei tokį netradicinės formos kvietimą įteikti keblu, rinkitės tradiciškesnį variantą – popierinį didesnio formato atviruką su „Žvaigždžių karų” herojais, pervertą švytinčia lazdele. Na, o vienas įspūdingiausių pakvietimų – įteikti skraidančios lėkštės pavidalo dėžutę su kvietimo tekstu bei viduje slypinčiu miniatiūriniu „Žvaigždžių karų” herojumi – tai bus ir puiki atminimo apie gimtadienį dovana.

Kostiumai

Ši tema itin dėkinga mėgstantiems karnavalinius kostiumus, nes įsikūnyti galima ir į robotus, ir į piktuosius juoduosius Veiderius, ir į kukliuosius Džedajus ir net į garąsiais princeses. Jei karnavalo rengti nesinori, galite specialiai gimtadieniui visiems svečiams pagaminti, o tiksliau su tekstiliniais markeriais išpiešti, baltus marškinėlius – paženklinti juos herojų simboliais ar tiesiog žvaigždėmis. Nesudėtinga visiems paruošti ir Džedajaus kostiumą, neprireiks net siuvimo mašinos, pakaks žirklėmis iš vientiso audinio iškirpti stačiakampius apsiaustus ir sujuosti juos virvelėmis. Mergaitės, mėgstančios pasipuošti, neprivalo atsisakyti pūstų sijonėlių, tik tegul priderina juos prie roboto mygtukais išpieštų marškinėlių. Na, o paprasčiausias būdas įsikūnyti į gimtadienio herojus – įsigyti kaukę. Beje, ji ateityje gali praversti ir naujametinio karnavalo metu.

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

Šventės dekoras

Nėra universalesnės priemonės šventei papuošti už balionus – jų yra įvairių formų, spalvų, dydžių. Iš balionų galima formuoti įvairias temines figūras, galima sukurti net milžinišką balioninį šviesos kardą… Tad balionų šventėje turi būti daug – juodų, raudonų, žalių, su žvaigždutėmis ir net žvaigždžių formos... Taip pat į pagalbą atskubės girliandos ir pūkuočiai – pastarieji puikiai atliks negyvenamų planetų vaidmenis, kartoninės dėžės gali virsti robotais, o stalas – Džedajų susirinkimų vieta. Beje, nepamirškite – ant Džedajų stalo turi būti specialūs indai – tikri „Žvaigždžių karų” indai su svarbiausiais filmo epizodais ir herojais.

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

Vaišės

Užkandžių ruošimas gali pareikalauti itin lakios vaizduotės ir išradingumo. Nepasiduokite – ruoškite tai, ką mėgsta vaikai, ką jie įprastai valgo, tik prie kiekvieno patiekalo pagaminkite „žvaigždiškas” etiketes su filmo įkvėptu pavadinimu, pastatykite šalia herojaus figūrėlę ir tai, kas buvo įprasta, virs fantastiškais užkandžiais. Net visų mėgiamas tradicinis arbūzas, šiek tiek paskutinėjus jo žievę gali tapti fantastinio roboto pusbroliu ar tolima planeta. Svarbiausiu stalo objektu, be abejo bus tortas, tačiau prisiminkite, kad vienas mėgiamiausių vaikų „Žvaigždžių karų” atributų – šviesos kardas. O valgomus „kardus” galima gaminti praktiškai iš visko – verkite ant medinio iešmelio vaisių gabalėlius, uogas, sūrį, dešreles, daržoves…, o lazdelės galiuką apsukite blizgia folija – bus patogi „kardo” rankena.

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

Žaidimai

Šviesos kardų gamyba iš modeliavimo balionų patiks ne tik vaikams – į veiklą įtrauksite ir visus suaugusiuosiu. O tada – aktyvūs žaidimai su šviesos kardais … Su kuo kovoti? Pavyzdžiui, kad ir su muilo burbulais, arba su ant medžių pakabintais ir vėjo plaikstomais balionais. Džedajiškos užduotys – surasti pasislėpusias planetas, sukonstruoti-sutaisyti robotą pagalbininką taip pat ilgam įtrauks į įdomią veiklą. Pavargusius nuo aktyvių žaidimų vaikus galima pakviesti pasiilsėti karpant ir klijuojant bei gaminant „Žvaigždžių karų” herojų maišelius arba kuriant robotą.

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

Padėkos ir atminimo dovanos

Gimtadienis juda pabaigos link, metas atsisveikinimams bei smulkioms dovanėlėms. Nedidukas maišelis, papuoštas „Žvaigždžių karų” atributika ir pripildytas saldėsių – kitą dieną draugams primins apie puikią šventę. O štai nuotrauka žvaigždžių fone su mėgiamo herojaus kauke – bus atminimas ilgam ilgam. Tokią foto sienelę pasigaminti nesudėtinga, kaip ir paruošti keletą apsiaustų, kardą bei kaukę.

Žvaigždžių karai – fantastinis gimtadienis

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE