Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Green party vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Green party vakarėlio idėjos

Žaliojo vakarėlio apranga ir stilius

Jeigu jums rūpi gamta, ekologijos problemos ir norite atkreipti draugų dėmesį į tai bei paskatinti juos labiau rūpintis aplinka – surenkite žaliąjį vakarėlį, skirtą ekologijai. Vakarėlio aprangoje, be abejo, turėtų dominuoti žalia spalva. Labai tiktų ekologiški aksesuarai – kepurės, karoliai, apyrankės, o gal net ir kostiumai, padaryti iš antrinių žaliavų: perskaitytų laikraščių, panaudotų dėžių, plastikinių butelių ir skardinių. Veidus galite išpiešti žaliu grimu, o plaukus papurkši žaliu plaukų laku.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Idealu būtų tokį vakarėlį surengti gamtoje, lauke. Tačiau jei oro sąlygos nėra tam palankios, žaliojo vakarėlio dekoracijoms tiks gyvi augalai ir meninės instaliacijos iš panaudotų pakuočių, butelių ir skardinių.

Stalo serviravimui naudokite daugkartinius indus ir staltieses, arba tuos, kurie greitai ir nekenksmingai suyra gamtoje. Stalo dekoracijose taip pat gali dominuoti žalia spalva (labai tiktų lapo formos indai), o geriausi stalo papuošimai – tikri vaisiai ir gėlės. Svečius vaišinkite ekologiškais, vegetariškais patiekalais. Meniu galėtų būti labiau vegetariškas. Pasiūlykite įvairių salotų ir ekologiškų produktų iš kaimo.

Vakarėlio programa

Žaliojo vakarėlio esmė yra ne tik smagiai praleisti laiką su draugais, bet ir atlikti ką nors naudinga gamtai. Iš anksto nuspręskite kokiai ekologiškai veiklai sutelksite draugus: tvarkykite aplinką, sodinkite gėles ir medžius, darykite ir kabinkite inkilėlius ar pan. Taip pat galite užsiimti įvairiais rankdarbiais. Visus įspėkite, kad iki vakarėlio namie kauptų panaudotas dėžutes, plastikinius butelius, perskaitytus laikraščius ir žurnalus, o vakarėlio metu kartu kurkite meno kūrinius iš atliekų: darykite skulptūras, koliažus, vazas, žvakides ar kitaip prikelkite panaudotus daiktus antram gyvenimui, kad jie neterštų mūsų planetos.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE