Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

2022/02/04Party Inbox

Ko gero visi jaunavedžiai nori išsaugoti pačias gražiausias bei romantiškas vestuvių akimirkas nuotraukose tam, kad net ir šventei praūžus liktų nors mažytė dalelė tos ypatingos dienos spindesio. Todėl net ir pasirinkus geriausią vestuvių fotografą, verta vestuvinę fotosesiją bent šiek tiek suplanuoti. Apgalvokite kokias šventės akimirkas, kaip ir kur norėtumėte įamžinti. Išklausykite fotografo pasiūlymus, sumanymus bei pateikite savuosius. Na, o jei trūksta minčių, ką ir kaip verta užfiksuoti vestuvinėse fotografijose – dalinamės idėjomis.

1. Pasiruošimas vestuvėms

Vestuvinė diena prasideda daug anksčiau negu jaunikis pamato nuotaką gulbės suknele. Todėl pradėkite istoriją nuo pradžių ir užfiksuokite, koks buvo jūsiškis pasiruošimas šventei. Pilnas tylaus laukimo ar nuotaikingo šurmulio. Akimirkos, kai dar nevisi aksesuarai sudėlioti, kai dar ne viskas tobulai tvarkinga nemažiau žavingos negu pati ceremonija. Užfiksuokite, kaip mama nuotakai sega nuometą, tvarko plaukus, kaip jaunikis rišaasi kaklaraištį. Trapus arbatos ar kavos puodelis nuotakos rankose, namų aplinka, artimiausi žmonės – visi jie įsilieja į jaukias pasiruošimo akimirkas.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

2. Detalės vertos kadro

Argi nebūtų smagu šiandien pamatyti kokia tiksliai buvo mamos vestuvinė puokštė, kokie bateliai slėpėsi po jos ilga vestuvine suknele ir koks tortas papuošė vestuvinį vaišių stalą? Įvairios smulkmenos be kurių neapsieina vestuvės yra tikrai vertos vieno kito kadro. Fotografuokite tas detales, kurios suteikė Jūsų vestuvėms išskirtinumo – galbūt tai įdomios šventinės dekoracijos, gėlės, netradicinis maistas, ar paprasčiausiai linksma vestuvinio torto figūrėlė. Vėliau iš tokių nuotraukų galėsite sudėlioti vestuvinį nuotraukų koliažą.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

3. Įdomios šeimos fotografijos

Po tradicinių kadrų su visa šeima, galite surinkti į nuotrauką ir kelias neįprastas variacijas. Pavyzdžiui nuotaka, nuotakos mama ir močiutė, arba paraleliai jaunikis, jo tėtis ir senelis. Jei turite seserų arba brolių, jie taip pat puikiai įsikomponuos į tokią prasmingą Three generation fotografiją. Šios nuotraukos laikui bėgant įgaus labai didelę asmeninę vertę. Kitas įdomus variantas, kaip žaismingai įsiamžinti su artimaisiais – tai nuotraukos, kuriose artimieji dalina bučinukus į skruostus jaunajai arba jaunikiui.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

4. Prie altoriaus

Tas iškilmingas, Mendelsono maršo melodijos lydimas momentas… Kaip jį užfiksuosite? Iš nugaros, iš priekio, ar su nuotaka ant pečių? Pasirinkite jums priimtiniausią variantą. Svarbiausios akimirkos bažnyčioje, kurias verta užfiksuoti – kaip tėtis lydi dukrą prie altoriaus, taip pat laukiančio jaunikio nuotrauka ir žinoma pačios sužieduotuvės.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

5. Gamtoje, kad ir į kukurūzų lauką…

Juk neveltui daugelis kelia vestuves šiltuoju metų laiku, kai gamtoje pilna žalumos ir spalvingos augmenijos. Pasitelkite sezono grožybes savo romantiškoms nuotraukoms sukurti. Kad ir koks gamtos vaizdas bebūtų – siauras laukų keliukas, žydinčios pienių pievos ar seno žaliuojančio medžio pavėsis – jis žaismingai papildys jūsų vestuvinę fotosesiją.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

6. Palikę viską už nugaros

Nuotrauka, kurioje neužfiksuoti veidai taip pat galli būti labai romantiška, todėl nepamirškite padaryti kelių kadrų iš nugaros. Akimirkos, kada verta fotografuoti  iš nugaros – prie altoriaus, gamtoje, kelyje, susėdus prie stalo ir kt.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

7. Akis į akį

Nuotraukos profiliu – tai nesenstanti klasika, kurios nedera pamiršti. Be to, puikus pasirinkimas tiems, kurie nedrąsiai jaučiasi prieš fotoaparato objektyvą ir velniškai nemėgsta pozuoti. Jaunavedžiai užuot žiūrėj į kamerą turi žiūrėti vienas kitam į akis. Tokia nuotraukoje išvysite pačias nuoširdžiausias jaunavedžių šypsenas.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

8. Tikra meilė 

Kad portretinės jaunavedžių nuotraukos nebūtų nuobodžios – fiksuokite jų romantiškus bučinius ir šiltus apkabinimus. Tokiose fotografijose pavyks užfiksuoti ne tik jaunavedžių veidus, bet ir šilčiausius jausmus.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

9. Šokis

Jaunavedžių ir jų tėvų šokio akimirkos vienos romantiškiausių vestuvių šventės akimirkų, todėl net ir įsisukę į muzikos ritmą, nepatingėkite akimirkai sustoti ir padaryti vieną kitą nuotrauką.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

10. Vestuvinio torto pjaustymas

Tai neišvengiama vestuvinė tradicija, kurios papuošia kiekvienas vestuves, todėl pasirūpinkite, kad Jūsų fotografas neišvyktų namo neparagavęs jūsų vestuvinio torto.

Kokią istoriją papasakos jūsų vestuvinės nuotraukos?

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE