Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Jūreivių ir jūrininkių vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Jūreivių ir jūrininkių vakarėlio idėjos

Jūreivių, jūrininkių, kapitonų ir  jungų apranga ir stilius

Apsirengti jūreiviškam vakarėliui gali pasirodyti sudėtinga, tačiau taip nėra. Kostiumų nuomos punktai tikrai turės ką pasiūlyti, be to, vakarėlyje renkasi ne tik jūreiviai, kapitonai ir jungas, į svečius gali užsukti ir vienas kitas piratas! Tačiau nebūtina leisti pinigų nuomojantis kostiumą, jį galima nebrangiai susikomplektuoti. Pirmiausia peržiūrėkite savo spintą. Tikėtina, kad rasite dryžuotų, tamsiai mėlynų ir baltų drabužių. Jei turite seną švarką, paverskite jį jūreivišku – tereikia įsiūti auksines sagas. Galbūt savo ar savo tėvų drabužinėje rasite platėjančias kelnes, jos taip pat puikiai tiks. Na o jeigu vis dėlto nusprendėte atstovauti piratus, puoškitės marškiniais plačiomis rankovėmis ir apykaklėmis, pasidarykite akies raištį, ant galvos užsiriškite skarą ir nepamirškite įsiverti auskarų. Svarbus jūreivių ir piratų aksesuaras yra pypkė.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Šio vakarėlio spalvos – balta, tamsiai mėlyna ir raudona, taip pat tiks viskas su baltais ir mėlynais dryžiais. Dekoruoti jūreivišką vakarėlį tikrai nesudėtinga. Reikės prisipirkti šių spalvų aksesuarų ir juos suderinti tarpusavyje. Tinka balionai, kaspinai, staltiesės, vienkartiniai indai. Įdomiai galima sužaisti su patiekalais, kuriuose (ypač desertuose) galite derinti jūreiviškas spalvas. Stalą ir aplinką papuoškite išlankstytais popieriniais laiveliais, gelbėjimosi ratais, įvairiomis vėliavėlėmis ir kriauklėmis.

Svečius vaišinkite jūros gėrybėmis. Paruoškite užkandžių su krevetėmis arba tiesiog pateikite didelį indą nelukštentų virtų krevečių. Jūsų meniu gali atsirasti kalmarų žiedai, aštuonkojai ir tunas. Įspūdį svečiams padarytumėte ir iškepę Popajaus špinatų pyragą!

Vakarėlio programa

Surenkite jūrinių terminų protų mūšį. Paruoškite jūrinių terminų klausimyną pasitelkę enciklopediją ir internetą, apdovanokite prizais tuos, kurie teisingai atsakys į klausimus. Suskirstykite svečius komandomis. Kiekvienai komandai pateikite po jūrinio mazgo schemą ir paskelbkite jūrinių mazgų rišimo varžybas.

Daugiau idėjų
Netikros vestuvės vakarėlio idėjos Netikros vestuvės vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Jūsų nepamirštamos vestuvės Jūsų nepamirštamos vestuvės
2022/02/04
Party Inbox
Skirtingų stilių vakarėlio idėjos Skirtingų stilių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE