Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Magijos ir fokusų vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Magijos ir fokusų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Magijos teatre pilna mistinių būtybių – burtininkų, fėjų, raganaičių ir elfų. Burtininkai ir burtininkės visada vilki platų ir ilgą apsiaustą. Fėjos rengiasi blizgančiais drabužiais, nugaroje plevena blizgantys sparneliai. Raganaitės ir elfai turi atrodyti kaip ką tik nužengę iš pasakų pasaulio. Tai padaryti padės ne tik kostiumai, bet ir įvairiaspalvis grimas. Visi magiški kostiumai atrodo kiek neįprastai, juose dominuoja kokia nors ryški detalė, pavyzdžiui didžiulė skrybėlė, milžiniška apykaklė, labai plačios ir ilgos rankovės arba smailūs, riesti batai. Magijos veikėjai turi su savimi turėti kokį nors stebuklingą daiktą: burtų lazdelę, skrendančią šluotą arba stebuklingą skrybėlę.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Dekoravimui naudokite baltą, juodą ir raudoną spalvas bei nepamirškite blizgesio. Jūsų svečiai turi pasijausti lyg magijos teatre arba stebuklų pasakoje, todėl dekoracijoms panaudokite viską, kas su tuo susiję: kortas, skrybėles, surištas skareles. Į skrybėlę įdėkite žaislinį triušį, kortas paskleiskite ant stalų, spalvotas, surištas skareles tarsi girliandas pakabinkite palubėje. Stebuklų vakarėlio dekoracijoms labai tinka balionai, konfeti ir žvakės. Nustebinkite svečius neįprastais patiekalais – jie taip pat turėtų asocijuotis su burtais. Pagaminkite neįprastų formų sumuštinius (iš juodos duonos riekių padarykite akis) ir sausainius (iškepkite žvaigždžių, kiškių ir širdelių formos sausainius). Saldumynus ir gėrimus nuspalvinkite netikėčiausių spalvų sirupais (žaliai, mėlynai).

Vakarėlio programa

Magijos vakarėlyje buria visi, tačiau ne visi yra burtininkai profesionalai. Būtų puikų jei į šventę pasikviestumėte tikrą magą arba būrėją. Jeigu tokių galimybių neturite, paprašykite, kad ateitį spėtų kuri nors iškalbinga jūsų draugė. Paprašykite, kad ji persirengtų čigone arba kitu kostiumu, kuris neleistų suabejoti jos aiškiaregystės sugebėjimais. Paprašykite iš anksto, kad jūsų svečiai paruoštų kelis triukus (internete galima rasti fokusų aprašymų ir pamokėlių). Jei kiekvienas svečias pademonstruos nors vieną triuką – turėsite puikią vakaro programą.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE