Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Torto ceremonija

2022/02/04Party Inbox

Svarbiausias šventės akcentas yra torto ceremonija. Tai turėtų būti ypatingas momentas, todėl Jūs pasirūpinkite tinkamu tortu, o mes Jums mūsų parduotuvėse išrinksime įspūdingas žvakutes. Manome, kad mūsų parduotuvėse yra didžiausias torto žvakučių pasirinkimas. Šių metų naujiena – angliškos žvakutės, degančios skirtingų spalvų liepsnelėmis. Jos tiks ne tik vaikiškų gimtadienių tortams, bet jomis mielai grožėsis ir suaugusieji.

Torto ceremonija

Žvakutės tortui

Figūrinės žvakutės – atitinka bet kokią pasirinktą temą. Nesvarbu, ar rengiate „piratų puotą” ar „princesių balių” – tinkamas žvakutes tortui tikrai išsirinksite. Ar susidurdavot su problema, kuomet nerasdavot atitinkamo skaičiaus žvakutės savo mažylio gimtadieniui? Pas mus su tokiomis problemomis nesusidursite!

Torto fontanai

Vienas populiariausių torto ceremonijos aksesuaras – torto fontanas. Torto fontanai – tai pirotechniniai gaminiai, kurie sukurti naudojimui vidaus patalpose. Torto fontanų kibirkštys nedegina, tačiau pirmi 5 centimetrai geltonos liepsnos yra labai karšti, todėl saugokite mažųjų pirštelius. Torto fontanai skleidžia dūmus, todėl nereikėtų mažoje patalpoje vienu metu degti keleto fontanų, ypač jeigu patalpa sunkiai išvėdinama arba šventėje dalyvauja daug mažų vaikų. Norintys uždegti keletą torto fontanų dažniausiai baiminasi, kad nespės jų uždegti vienu metu. Turime Jums naudingą patarimą – naudokite ilgus torto fontanus, kurie dega net iki 1.5 minutės ir pradžioje uždekite bengališką ugnelę, kurios pagalba greitai uždegsite visus torto fontanus. Bengališkas ugneles galite išdalinti visiems svečiams nebūtinai tik per Naujuosius metus – bengališkos ugnelės puikiai tinka gimtadienio ar vestuvių šventei. Pagalvokite, kokios įspūdingos nuotraukos Jums primins apie šventę.

Ypatinga vaikiškų gimtadienių torto ceremonijos „žvaigždė” – tai besisukanti ir grojanti žvakutė. Tai gėlės formos konstrukcija, kuri užsidega centre purškiančiu fontanu, išskleidžia savo žiedlapius su mažomis žvakutėmus, sukasi ir groja. Patikėkite, mažieji tiesiog negali atplėšti akių nuo tokio gimtadienio „stebuklo”.

Daugiau idėjų
Militaristinio vakarėlio idėjos Militaristinio vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Sidabru tviskantis žiemos dekoras Sidabru tviskantis žiemos dekoras
2018/08/21
Party Inbox
Flinstounai vakarėlio idėjos Flinstounai vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Dovanų dėžutės kitaip Dovanų dėžutės kitaip
2018/08/21
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE