Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Ypatingas pirmasis gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Pirmasis šypsnis, pirmasis juokas, pirmasis dantukas, pirmasis žingsnis, pirmasis guzas, pirmasis žodis ir štai taip atsirita ir… pirmasis gimtadienis (berniuko ir mergaitės). Jis vainikuoja tiek daug pokyčių ir džiugesio, įvykusio vos per vienerius metus. Taip, bus dar tų metų ir džiaugsmų, tačiau pirmieji – ypatingi. Tad ir gimtadienis tebūnie įsimintinas.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Pirmas ir vienintelis

Vienetas – pirmasis skaičius natūraliųjų skaičių aibėje. Jis ir pirmojo gimtadienio simbolis. Juo galima papuošti tortą, šventės erdvę, marškinėlius, fotosesijos sienelę, gimtadienio kepuraites. Šio skaičiaus formos balionėliaisgalite nužymėti kelią iki gimtadienio šventės vietos arba padalinti kiekvienam svečiui. Jei gimtadienis vasarą, nupinkite šį skaičių iš įvairių žolynų ir gėlių, jei rudenį ar žiemą, suklijuokite iš giliukų ar kankorėžių.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Žavu jei atvykusius pasitiks ir vienetas, sukomponuotas į koliažą iš mažojo sukaktuvininko nuotraukų, menančių visas smagiausias pirmųjų metų akimirkas. Impresionistinį plakatą su vienetu galite leisti sukurti ir pačiam vaikui. Nupirkite saugių dažų, skirtų tapyti rankomis, didelį lapą storesnio popieriaus ir leiskite jam jį visą nutepti ryškiomis spalvomis. Na, o vienetą iškirpti iš popieriaus ir priklijuoti ant meno kūrinio turėsite jūs.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Galite pasiruošti ir kitų aksesuarų, papuoštų skaičiumi 1 ar žodžiu „vieneri”. Ir tai gali būti marškinėliai, kepuraitės, girliandos, indai.

Lengvai ir spalvotai

Puošti ir dekoruoti pirmąjį gimtadienį tikras malonumas. Jei gimtadienis neturės konkrečios temos, negailėkite balionų – jų turi būti daug. Durų angą paverskite visų vaivorykštės spalvų arka, stalą dekoruokite ir dideliais balionais, ir mažyčiais balionėliais. Įspūdingai atrodys didžiuliai skaidrūs balionai, kurių viduje skraidys spalvoti konfeti. Šalia sukaktuvininko kėdutės ar aplink visą stalą žavingai pūpso balionų puokštės, sukomponuotos ir iš paprastų, ir iš folinių, figūrinių balionų. Iš dekoravimo balionų galima surišti įspūdingų girliandų arba įsigyti specialių balionų rinkinį „Dekoruoju pats”. Svarbus patarimas, pirkdami daugiau nei 10 balionų, nepamirškite ir balionų pūtimo pompos. Kitu atveju, apie arką teks tik pasvajoti.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Jei jūsų mažylio gimtadienis vasarą, girliandas ir papuošimus pinkite bei gaminkite iš gėlių kai kur įterpdami po balionėlį, vėliavėlę, popierinį skaičių.

Ne mažiau žavias dekoracijas (kabančias ir stovinčias) bei girliandas galima kurti ir iš popierinių „Korių”, drugelių, pūkuočių. Ryškiaspalviai „Koriai”, auksinės raidės, gyvos gėlės ir jūs jau turite nepakartojamą sienelę fotosesijai. Žavingos, vaikystę menančios girliandos veriamos ir iš siūlų pagamintų burbulų.

Dar vienas labai svarbus ir mielas gimtadienio atributas – kūgio formos kepuraitės. Galite rinktis iš plataus asortimento jau paruoštų kepuraičių, galite papildomai dekoruoti įsigytas parduotuvėje arba nuo-iki gaminti patys. Papildomai priklijuoti skaičiai, bumbulai, raukiniai, gėlės, drugeliai leis sukurti kiekvienam svečiui originalią kepuraitę.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Prisiminimai

Nepagailėkite laiko ir pirmajam gimtadieniui paruoškite nedidelę prisiminimų parodėlę. Atrinkite pačias gražiausias, smagiausias nuotraukas iš kiekvieno jūsų mažylio mėnesio ir sukabinkite jas ant sienos, virvelių ar molbertų. Įrėminkite didesnę ką tik gimusio vaikelio fotografiją – bus smagu stebėti, kaip jis užaugo.

Gimtadienio proga galite sukurti ir dar vieną kūrinį prisiminimui – rankų atspaudus. Galite pasiūlyti tai padaryti visų susirinkusiųjų, o savo šeimos delnų atspaudus įamžinti viename lape. Pradėkite nuo tėčio, jo delno atspaudui nudžiūvus lai mama merkia delną į kitos spalvos dažus ir spaudžia delną ant tėčio palikto atspaudo, tą patį pakartokite su vaikelio delno.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Būtina išsaugoti ir pirmojo gimtadienio prisiminimus, įamžinti ne tik pačias gražiausias akimirkas, bet ir visus svečius. Juos pakvieskite nusifotografuoti prie ypatingos sienelės, paženklintos specialiu plakatu, balionais ar kitais dekoratyviais atributais.

Pirmasis tortas ir kitos vaišės

Be abejo tortas bus pagrindinė stalo puošmena. Kad ir kokį pasirinktumėte, padarykite jį ypatingą. Prismaigstykite nedidukių širdelių, bitučių, laivelių ant ilgų pagaliukų ar papuoškite žodžiu „vieneri”, pritvirtintu prie dviejų popierinių šiaudelių ir išrinkite pačią įspūdingiausią žvakutę. Ji gali būti skaičiaus formos, širdelės pavidalo, dekoruota gyvūnėliu ar pasakų personažais, grojanti žvakutė ar klasikinė. Vietoj žvakutės galite rinktis ir šviečiančias torto dekoracijas, kurių nereikės užpūsti.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Negailėkite dėmesio ir rinkdami indus bei juos dekoruodami. Baltus klasikinius vienkartinius puodelius galite papuošti spalvingais konfeti, gėrimų buteliukus – širdelėmis ir dailiais popieriniais šiaudeliais su vėliavėlėmis. Taip pat šmaikščiai pateikite ir kitas vaišes, pavyzdžiui, keksiukus: į kiekvieną įsmeikite po popierinį šiaudelį su besišypsančiu jubilijato veiduku.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Kokią temą pasirinkti?

Kol jūsų mažylis dar neturi mylimų herojų ar pasakų veikėjų, puikiai tiks ir šventė, tiesiog dekoruota balta, rožine arba melsva spalva. 

Pirmąjį gimtadienį galima skirti ir lėktuvėliams, šypseniukams, angeliukams ir fėjoms, boružėlėms, bitutėms, cirkui, Mikei Pūkuotukui ar tiesiog dryželiams ir taškeliams. Visos spalvingos ir akį džiuginančios dekoracijos bus puikus pasirinkimas.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Yra dar viena tema, kuri ypatingai tinka tam pirmajam gimtadieniui – tai vienaragiai. Ši mitinė būtybė nuo seno simbolizuoja tyrumą ir skaistumą. Tai absoliutų gėrį nešantis gyvūnas, dažnai lakstantis ir vaikiškose pasakose, ten kur stebuklingos girios, vaivorykščių tiltai ir skaidrūs paslapčių upeliai… Vietoj tradicinės kūgio formos kepuraitės, paruoškite šiek tiek ilgesnes ir siauresnes, primenančias vienaragio ragą su besidraikančiais karčiais-popierinėmis juostelėmis. Visų vaivorykštės spalvų indai ir balionai tebūnie šiek tiek prigesinti iki pastelinių atspalvių. Beje, iš balionų taip pat galima pagaminti visą kaimenę vienaragių, o gal pavyks tokius sumeistrauti ir iš lazdų bei medžiaginių vienaragių galvų. Nepamirškite ir vaišių dėžučių, puoštų vaivorykšte ir vienaragio kanopėlių atspaudais.

Ypatingas pirmasis gimtadienis

Daugiau idėjų
Akinių vakarėlio idėjos Akinių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Indija vakarėlio idėjos Indija vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Princesės gimtadienis Princesės gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Pirato gimtadienis Pirato gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE