Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Simpsonų vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Simpsonų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Visi žino linksmą animacinį filmuką „The Simpsons”. Kviesdami svečius į Simpsonų vakarėlį paprašykite, kad jie apsirengtų mėgstamiausiais animacinio filmo herojais: Homeriu, Mardže, Bartu, Liza, seneliu Abraomu, baro šeimininku Moe, Springfieldo atominės elektrinės valdytoju Burnsu ar optimistiškuoju, religinguoju Flandersu. Susikurti animacinio filmo herojų įvaizdį padės perukai ir grimas. Homeriui reikalinga plikė, Mardžei – mėlynų plaukų kuodas, vaikai Liza ir Bartas – blondinai. Rinkitės drabužius kuo labiau primenančius personažų aprangą. Veidą ir kūną ištepkite geltonu grimu – taip įgausite animacinio herojaus spalvą. Plaukams suteikite reikiamą spalvą purškiamais dažais. Pasidarykite apvalias dideles Simpsonų personažų akis iš stalo teniso kamuoliukų. Perpjaukite kamuoliuką pusiau, išgręžkite skylutes ir apveskite jas juodu markeriu. Pritvirtinkite prie “akių” gumelę. Suderinę grimą, akis ir šukuoseną tapsite tikru animacinio filmo herojumi.

Simpsonų akarėlio dekoravimas ir serviravimas

Simpsonų namas ryškus ir spalvotas, todėl ir jūs dekoravimui naudokite daug ryškių spalvų. Ypač tiks ryškiai geltonos ir mėlynos spalvos derinys. Sienas dekoruokite įvairiais plakatais su filmo herojais. Būtų puiku, jei plakatus įrėmintumėte ryškiaspalviuose rėmeliuose. Homeris labai mėgsta amerikietiškas spurgas, todėl galite jų pripiešti, iškirpti iš popieriaus ir pakabinti ant sienos. Taip pat tiktų ryškus paveikslas su laivu, kuris kabo virš sofos Simpsonų svetainėje. Dekoracijoms taip pat galite panaudoti viską, kas susiję su animaciniu filmu – žaislus, servetėles, balionus su animacinių herojų atvaizdu.

Vaišinkite svečius personažų mėgstamu maistu ir gėrimais. Mėgstamiausias Homerio gėrimas – alus „Duff”. Atspausdinkite „Duff” alaus etikečių ir užklijuokite jas ant gėrimų skardinių bei butelių. Pagaminkite Mardžės kotletukų, Homerio mėgstamų šonkauliukų, Barto burgerių ir Lizos limonado.

Simpsonų vakarėlio programa

Surenkite Simpsonų parodijavimo konkursą ir išrinkite geriausiai savo vaizduojamą personažą parodijuojantį svečią. Paruoškite klausimų apie Simpsonus ir organizuokite viktoriną, kurios tikslas išsiaiškinti, kas daugiausiai žino apie animacinio filmo herojų gyvenimą. Jei svečiai pageidauja įsitikinti viktorinos klausimų ir atsakymų teisingumu – kartu pažiūrėkite geriausias Simpsonų serijas.

Daugiau idėjų
Po pelėdos sparneliu Po pelėdos sparneliu
2022/02/04
Party Inbox
Roko vakarėlio idėjos Roko vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE