Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vaikų darželis – vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Vaikų darželis – vakarėlio idėjos

„Atgal į vaikystę / vaikų darželis” vakarėlio apranga ir stilius

Prisiminkite vaikystę, pavartykite albumą su nuotraukomis iš vaikų darželio švenčių – tai bus geriausias įkvėpimo šaltinis kaip puoštis į tokį vakarėlį. Vaikinam reikėtų šukuoti plaukus į priekį, dėvėti trumpus šortus, petnešas, spalvotus marškinėlius ir baltas kojines. Kadangi berniukai eina į svečius, derėtų pasipuošti varlytėmis. Merginoms tiks margaspalvės kojinės ir ryškūs sijonėliai. Joms tiktų į uodegytes surišti plaukai arba kasytės. Būtinas aksesuaras – didžiuliai kaspinai (kuo didesni, tuo geriau). Vaikų darželyje šventės gali būti ir teminės, pavyzdžiui – derliaus šventė, Kalėdos, mamyčių diena ir pan. Galite pasirinkti kurią nors iš jų ir tuomet darželinukai turės tapti tradiciniais šių švenčių personažais – snieguolėmis, nykštukais, miško gyventojais, vaikiškų dainų ir vaidinimų atlikėjais.

„Atgal į vaikystę / vaikų darželis” vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Kaip ir kiekvienai vaikų šventei, geriausiai dekoracijoms tiks balionai ir girliandos. Ypač gerai atrodytų iš balionų išlankstytos gėlės ir spalvingi žmogeliukai. Prisiminę vaikystę galite daugelį dekoracijų pasidaryti iš spalvoto popieriaus – karpykite snaiges, gėles, raides iš kurių galite sudėlioti užrašus.

Serviravimui naudokite staltieses ir indus su animacinių filmų atributika. Nupirkite įvairiaspalvių šiaudelių kokteiliams ir spalvotų stiklinių. Maistas taip pat turėtų būti paruoštas vaikams – tiks margi saldainiai, spalvingi pyragaičiai, čipsai, žodžiu viskas, ką mėgsta vaikai. Galite užsakyti ryškiaspalvį tortą su animacinio herojaus portretu. Jei vaikų darželio šventė organizuojama gimtadienio proga – nepamirškite linksmų, spalvotų žvakučių.

„Atgal į vaikystę / vaikų darželis” vakarėlio programa

Prisiminkite žaidimus, kuriuos žaisdavote vaikų darželyje su vaikais, ir vakarėlyje turtėkite kamuolių, šokdynių bei burbulinių. Žaiskite gaudynių žaidimus, „kvadratą”, organizuokite piešinių konkursą, merginoms nupieškite „klases” arba nupirkite gumos šokinėjimų žaidimui „gumytė”. Sustatykite vaikų darželio chorą, išmokite ir atlikite keletą populiarių vaikiškų dainelių arba suvaidinkite populiarų vaikišką spektaklį (pvz. „grybų karas”).

Daugiau idėjų
Rožinis mergaitės gimtadienis Rožinis mergaitės gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Gurmanų vakarėlio idėjos Gurmanų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Mergvakario idėjos Mergvakario idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE