Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip padėkoti į vestuves susirinkusiems svečiams?

2022/02/04Party Inbox

Kodėl nepaglosčius širdies draugams ir artimiesiems išradingais padėkos žodeliais ir smulkiomis dovanėlėmis? Gražus padėkos gestas ar paprastas lietuviškas „Ačiū” papuoš Jūsų vestuves nemažiau nei prašmatniausios gėlės, o pasitelkę truputėlį fantazijos dovanėles svečiams, paversite smagiomis ir netikėtomis šventės dekoro detalėmis. 

Padėkos dovanėlės nedidelės, turinčios labiau simbolinę nei praktinę vertę. Dažnai dedamos ant vaišių stalo, prie kiekvienos iš svečių sėdėjimo vietos. Kartais, jei dovanėlė didesnė, joms gali būti paskiriamas ir atskiras staliukas nuo kurio svečiai gali pasiimti dovanėles vakaro eigoje arba prieš išeidami. 

Saldžios dovanėlės 

Mažai kas gali jiems atsispirti. Iki šiol tai viena populiariausių ir universaliausių dovanėlių. Juk kas nemėgsta dieviško šokolado ir kitų įmantrių gardėsių, kuriais patys save dažnai vengiame palepinti? 

Vestuvėse dažnai svečiams padedama po kokį nors ypatingą saldainį ar mažytę šokolado plytelę. Toks gardėsis gali būti suvyniotas į popierėlį su jaunavedžių nuotrauka arba įdėtas į dailią kartono dėžutę, kurios spalva derės ir papildys šventinių spalvų paletę.

Kaip padėkoti į vestuves susirinkusiems svečiams?

Kaip padėkoti į vestuves susirinkusiems svečiams?

Vietoj šokoladinių gardėsių tiks cukruoti, šokoladu aplieti riešutai, įvairiausi širdelės formos kepiniai. Net ir dailiai supakuoti paprasčiausi cukraus gabaliukai ar amerikietiški zefyrai perteiks saldžiusią ačiū šventės dalyviams.

Augalai ir sėklos

Galima svečiams dovanoti po mažytį augalėlį. Pavyzdžiui, nelepų sukulentą ar kaktusą, kuris ilgai žaliuos draugų namuose ir primins apie praūžusias jūsų vestuves. Prie vazonėlių pritvirtinkite korteles, kam skirtas augalėlis – taip suteiksite dovanėlei asmeniškumo ir parodysite, jog apie visus pagalvojote. Tik jei kviečiate į vestuves poras ar šeimas, tuomet taupydami vietą ant jų palangės, dovanokite šeimai po vieną augalėlį, o ne kiekvienam asmeniškai. 

Pavasarį taip pat galite dovanoti svečiams tikrų gėlių sėklų ar jų svogūnėlių. Tai įdomus sprendimas, kuris nustebins svečius,  tačiau tuo pačiu ir šiek tiek įpareigojantis. Pagalvokite, ar žydi darželiai po artimųjų langais?

Kaip padėkoti į vestuves susirinkusiems svečiams?

Kvapnūs prieskoniai ir arbatžolės

Simboline prasme prieskoniai dovanojami tam, kad gyvenimas neprarastų skonio, ar jam pagardinti. Labiausiai vestuvėms tiks saldieji prieskoniai. Pavyzdžiui, kvapnios Vanilės lazdelės ar cinamonas. Gali būti ir kokie nors įmantresni, susmulkintų ekologiškų prieskonių rinkinukai. Jei vestuvės žiemą ypač tiks karšto vyno prieskonių rinkiniai. Prieskonius galite pakeisti ir kvapniomis arbatžolėmis. Svarbiausia taisyklė ta pati – kruopštus dovanėlės įpakavimas.

Kaip padėkoti į vestuves susirinkusiems svečiams?

Kankorėžiai

Originali ir nebrangi idėja darbštuolėms – prisirinkite miške gražių kankorėžių. Juos galite dažyti įvairiomis spalvomis, apipurkšti blizgučiais, arba palikti natūralios išvaizdos. Pritvirtinkite prie jų pasirinktos spalvos kaspinėlį, kad gautumėte kankorėžį pakabutį. Kartu ant kaspinėlio pakabinkite kortelę su padėkos žodžiais.

Graviruoti graikiški riešutai

Reiks gražių, didelių ir nelukštentų graikiškų riešutų. Išgraviruokite juose padėkos žodelį ir vestuvių datą. Įdėkite po vieną tokį graikišką riešutą į mažas kartono dėžutes. Svečiai tikrai liks nustebinti tokiu radiniu dėžutėje. 

Padėkos kortelės

Ant stalo pastatomos kortelės – tai paprasčiausias variantas, kuris sutaupys pasiruošimui skirto laiko. Užteks įsigyti arba pasigaminti šių kortelių ir nieko kito papildomai pirkti, graviruoti bei pakuoti nereikės. Mažytės kortelės, kurios paprastai rišamos prie dovanėlių, gali būti rišamos tiesiog prie stalo įrankių.

Daugiau idėjų
Balionų kritimas Balionų kritimas
2022/02/04
Party Inbox
10 dovanų idėjų mamos dienos proga 10 dovanų idėjų mamos dienos proga
2022/04/19
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE