Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Netikros vestuvės vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Vakarėlio apranga ir stilius

Fiktyvių vestuvių apranga beveik nesiskiria nuo tikrųjų, tik yra kur kas mažiau įpareigojanti pirmiausia dėl to, kad vakarėlis yra jumoristinis, todėl ir drabužiai gali būti pigesni, paprastesni ir juokingi. Jei organizuojate fiktyvias vestuves, iš anksto paskirstykite svečių roles, kad jie žinotų, kaip apsirengti. Nuotakai reikalinga balta suknelė. Kadangi vestuvės netikros – galima išnuomoti pačią pigiausią arba nupirkti ją dėvėtų drabužių parduotuvėje. Jaunikio kostiumą galima rasti savo spintoje arba paieškoti originalesnio stiliaus tėvų drabužių archyvuose. Būtų puiku, jei pabroliai ir pamergės apsirengtų vienodais drabužiais. Jei nenorite tam skirti daug lėšų, pakaks jei drabužiai bus vienos spalvos, pavyzdžiui, pamergės gali dėvėti rožines sukneles, o pabroliai rengtis baltai. Piršlys ir piršlienė galėtų apsirėdyti liaudiškais drabužiais, na o kunigui būtinai reikalinga sutana ir bažnytiniai aksesuarai (kryžius ir didelė tamsi, Bibliją primenanti knyga). Vestuvių svečiai taip pat gali turėti roles ir persikūnyti į jaunavedžių tėvus ir gimines.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Vestuvėse dominuoja balta spalva, dažnai derinama su rausva, kremine, žydra ar raudona. Fiktyvioms vestuvės labiausiai tiks rožinė. Pripirkite daug rožinių ir baltų balionų ir gėlių. Stalus padenkite baltom staltiesėm. Nepamirškite širdžių – jų turi būti daug ir visur: servetėlės, indai, širdies formos žvakės ir t.t. Vestuvių, kad ir netikrų, puošybai labai tinka balandžiai, angelai ir drugeliai. Naudokite žvakes, staltieses, medžiagas ar balionus su baltaisiais paukščiais arba meilę simbolizuojančiais amūrais. Pagrindinis vestuvinių dekoracijų akcentas – įspūdingas vestuvinis tortas. Jums nebūtina užsakinėti tikro, brangaus vestuvinio triaukščio. Galite padaryti netikrą tortą, kuris atrodys nemažiau įspūdingai. Jums reikės išpjauti trijų skirtingų dydžių skritulius iš putplasčio, pritvirtinti juos vieną prie kito ir dekoruoti kaspinais bei dirbtinėmis gėlėmis. Šiame video trumpa instrukcija kaip paruošti torto pagrindą:

Vakarėlio programa

Fiktyviose vestuvėse darykite viską, ką darytumėte tikrose, išskyrus santuokos ceremoniją bažnyčioje ar santuokų rūmuose. Surenkite savo ceremoniją, kuriai vadovaus netikras kunigas. Pagal visas vestuvių tradicijas persirengėliai okupuos jaunavedžių vietas prie stalo ir jas reikės išsipirkti. Netikrose vestuvėse taip pat groja muzikantai ir veiksmą reguliuoja stalo komendantai. Privalomas jaunavedžių šokis, tostai ir įvairiausi vestuviniai žaidimai.

Netikros vestuvės vakarėlio idėjos

Daugiau idėjų
Futbolo vakarėlio idėjos Futbolo vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Lemtingojo taip piknikas Lemtingojo taip piknikas
2022/02/04
Party Inbox
Meilė tvyro ore Meilė tvyro ore
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE