Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Bernvakarių atributika

2022/02/04Party Inbox

Bernvakaris – paskutinis laisvas būsimo jaunikio vakaras su draugais, todėl laisvę beprarandančio vyriškio jaunystės bendražygiai privalo pasirūpinti, kad atsisveikinimas būtų įspūdingas ir įsimintinas visam gyvenimui.

Bernvakarių atributika

Bernvakario dekoravimas

Nors dekoravimas ne itin vyriškas užsiėmimas, bernvakario vietą rekomenduojame papuošti. Vyrai, kurie nelinkę gaišti laiko tokiems dalykams, dekoravimo klausimą išspręs labai paprastai – apsilankę „Party Inbox”. Bernvakarių dekoravimui siūlome panaudoti įvairius, juokingus balionus – tai nebrangus, paprastas ir efektyvus būdas sukurti žaismingą atmosferą. Įsigykite alaus bokalo formos balionų arba balionų su juokingais piešiniais, pavyzdžiui, ateivio veidu. Bernvakario dekoracijoms taip pat tiks balionai su vyro ar moters veidais. Jei pageidaujate ko nors įspūdingo ir originalaus – „Party Inbox” dizainerės jums mielai iš balionų sukurs bet kokio dydžio ir formos figūras. Bernvakarį galite dekoruoti ir įvairiomis erotinėmis prekėmis bei linksmais žaislais – antrankiais, botagėliais, guminėmis lėlėmis.

Taip pat galite kūrybingai išnaudoti viena pagrindinių aksesuarų – butelius. Įsigykite įvairiausių juokingų etikečių ir užklijuokite jas ant gėrimų – turėsite linksmą stalo aksesuarą. Nepatingėkite savo draugo vakarėliui parūpinti ir erotiškos formos ledukų – „Party Inbox” galite įsigyti specialias tokių ledukų formas.

Bernvakario aksesuarai

Taip jau yra, kad vaikinai yra mažiau nusiteikę puoštis šventėms, todėl jiems galime pasiūlyti paprastų, bet tikrai ne mažiau įspūdingų sprendimų. Pavyzdžiui, ūsai ir barzdos, kurių asortimentas ko gero didžiausias „Party Inbox”, yra paprastas ir linksmas būdas pasipuošti vyriškai kompanijai. Mūsų parduotuvėje gali apsipirkti vienuoliais, kaliniais, policininkais ir kitais personažais nusprendę tapti bernvakario dalyviai. Nepamirškite ir linksmų bernvakario aksesuarų bei žaidimų. Padovanokite būsimam jaunikiui arba visiems susirinkusiems po kokią nors smulkmeną: juokingus stringus, aimanų maišelį, meilės kauliukų žaidimą arba megztas kelnaites. Bernvakaryje labai pravartu turėti įvairių juokingų aksesuarų, pavyzdžiui diržą su laikikliais alaus bokalams, erotiškas žvakes ar žaidimą „Strip darts”.

Daugiau idėjų
Siaubo filmų vakarėlio idėjos Siaubo filmų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Seksas ir miestas vakarėlio idėjos Seksas ir miestas vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Kerintis uv grimas Kerintis uv grimas
2022/02/04
Party Inbox
Valentino dienos staigmenos Valentino dienos staigmenos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE