Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Auksu tviskantis helovino dekoras

2018/10/25Party Inbox

Liko visai nedaug iki pačios šiurpiausios dienos metuose. Nors mūsų krašte Helovinas nėra tokia populiari šventė kaip Jungtinėse Valstijose ar Kanadoje, tačiau ne paslaptis, kad kiekvienais metais ji tampa vis populiaresnė. Daugelis žmonių netiki, jog egzistuoja dvasių pasaulis, kuris yra siejamas su šia švente, todėl į Heloviną imta žiūrėti kaip į progą pasilinksminti ir lavinti vaikų vaizduotę.

Didžiausią džiaugsmą ruošdamiesi „baisiausiai“ metų dienai / nakčiai jaučia vaikai, tačiau ir suaugusieji vis dažniau nori atitrūkti nuo kasdienybės ir tapti šios šventės dalimi. Įkvėpti artėjančio Helovino nusprendėme sukurti stalo dekorą. Pripažinsime, ruošdamiesi, jautėme didžiulį entuziazmą, o išvydę galutinį rezultatą supratome, jog Helovinas gali būti ne tik oranžinis, nes šią spalvą puikiai pakeičia auksas, kuris įneša prabangos ir elegancijos.

Auksu tviskantis helovino dekoras

Pažvelkime į stalą iš arčiau ;) Stalą padengėme juoda staltiese, kuri leido auksui dar labiau išryškėti. Siekdami neperkrauto vaizdo rinkomės tik tris spalvas – auksinę, juodą bei baltą. Stalą papuošė auksinė palmių girlianda, kuri ne tik gražiai atrodo, bet ir šviečia, taigi net ir visiškoje tamsoje šis stalas bus matomas :) Stalo įrankiai, dubuo bei stalo dekoracija „Užburtas namas“, kurią apraizgė vaiduoklių girlianda – juodi, nes būtent ši spalva yra viena iš pagrindinių spalvų Helovino tematikoje.

Auksu tviskantis helovino dekoras

Auksu tviskantis helovino dekoras

Auksu tviskantis helovino dekoras

Auksu tviskantis helovino dekoras

Idėjos dažniausiai gimsta visiškai netikėtai, taip atsitiko ir su girlianda „Booo“. Helovino stalo dekoras jau buvo visai į pabaigą ir tuomet netikėtai šovė mintis papuošti ne tik stalo viršų, bet ir šoną :) Todėl ir Jūs eksperimentuokite, nes būtent bandymai sukuria geriausius rezultatus.  

Auksu tviskantis helovino dekoras

Nors ir bandėme sukurti neįprastą Helovino vakarėlio stalo dekorą, tačiau nuo vorų ir šikšnosparnių nepabėgome :) Voriukai įsitaisė pačiose netikėčiausiose vietose, net taurė ir gražuolis keksas neišsisuko nuo jų :) Maiste įsitaisę vorai, net ir paprastus užkandžius pavertė gazdinančiais ir neįprastais. Helovinas neatsiejamas nuo šiurpių ir netradicinių vaišių, todėl kuo daugiau jų patieksite, tuo stalas įspūdingiau atrodys. 

Auksu tviskantis helovino dekoras

Auksu tviskantis helovino dekoras

Helovino dekorą sukurti nėra sudėtinga – tereikia pasitelkti fantaziją, įdarbinti kūrybiškumą ir turėsite siaubūnišką atmosferą.

Dekoras: Party Inbox

Nuotraukos: Fotografas Aivaras Ruginis

Keksiukai: Bobelo keksiukai

Susijusios prekės
Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE