Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Superherojų vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Superherojų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Kiekvienas super herojus turi savo kostiumą, kurį vilkėdamas atlieka žygdarbius arba blogus darbelius. Prisiminkite bet kokį filmų arba komiksų veikėją – visi jie turi savo firminę aprangą. Įsivaizduokite Betmeną, Supermeną, Zoro, Moterį-katę, Žmogų vorą, ar Barbarellą. Jie skrenda virš miesto arba kaunasi dažniausiai vilkėdami aptemptu, ryškios spalvos kostiumu ir apsiaustu. Jų veidus dengia kaukė, kad galėtų išsaugoti savo tapatybę paslaptyje, o drabužiai paženklinti asmeniniu simboliu. Tokie kostiumai yra nemenka užduotis svečiams, todėl, jei norite, kad į jūsų organizuojamas linksmybes atvyktų nors vienas herojus – praneškite apie renginio datą svečiams kiek galima anksčiau.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Nors į jūsų vakarėlį susirinks įvairiausių specializacijų super herojai, dekoracijas sukomplektuoti bus paprasčiau, jei pasirinksite vieno kurio nors herojaus temą. Rinkitės žinomiausią, arba tą, kuris yra mėgstamas jūsų draugų tarpe. Pavyzdžiui, jei tai Supermeno gimtadienis, papuoškite aplinką geltona, mėlyna ir raudona spalvomis. Ant sienų pakabinkite supermeno ženklų, naudokite mėlynus, geltonus ir raudonus balionus bei kaspinus. Nupirkite mėlyną staltiesę, raudonas lėkštes ir geltonas stiklinaites. Specializuotose parduotuvėse galite rasti ir vienkartinių indų su super herojų paveikslėliais.

Leiskite savo svečiams pasijusti turint stebuklingų galių – užšaldykite įvairių spalvų ledukų (tam reikės įvairių spalvų sulčių arba sirupų). Taip jie galės nusispalvinti savo gėrimus mėgstama spalva.

Vakarėlio programa

Super herojų misija – išgelbėti pasaulį. Sugalvokite svečiams įvairių užduočių, pavyzdžiui, surasti pavogtas brangenybes arba nustatyti, kas vakarėlyje yra apsimetėlis išdavikas. Galite svečiams pasiūlyti patobulinti super herojaus įvaizdį – pasidaryti netikrą super herojaus tatuiruotę arba grimą.

Daugiau idėjų
Nemada vakarėlio idėjos Nemada vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Roko vakarėlio idėjos Roko vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE