Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Neišsemiama gimtadienio tema – jūra

2018/08/21Party Inbox

Kai užmerkiame akis ir mintimis nusikeliame prie jūros, mus užplūsta tikra atostogų nuotaika! Padus kutena smėlis, vėjas kedena plaukus, o nuo jūros tyškantys purslai gaivina karštą vasaros dieną. Tad kodėl šių puikių prisiminimų ir geros nuotaikos neperkėlus į namų kiemą ar sodą? Tai visai paprasta! Tereikia šiek tiek laiko pasiruošimui ir fantazijos – jūsų vaiko gimtadienis gali būti išties įspūdingas ir įsimintinas.

Neišsemiama gimtadienio tema – jūra

Neišsemiama gimtadienio tema – jūra

Gimtadienyje tarsi jūrų karalystėje

Jūrinėje tematikoje dominuoja mėlyna ir balta, kartais įsiterpia ir gelsva ar rusva smėlio spalva. Norėdami ką nors išryškinti, galite pridėti raudonų akcentų. Jei laiko turite nedaug, rinkitės gana paprastas dekoracijas – mėlynas ir baltas girliandas, vėduoklės tipo pakabinamas dekoracijas, puručius ar balionus. Šios dekoracijos būna masyvesnės, tad jų nepadauginkite. Kabinkite jas ant pavėsinių, medžių, kambaryje – klijuokite prie sienos ar užuolaidų. Jei turite daugiau laiko, pasitelkite fantaziją, prisiminkite apsilankymą jūrų muziejuje ir skaitytas knygeles apie žvejus bei jūrų karalystes. Aplinkos puošybai puikiai tiks įvairūs tinklai, dekoratyviniai švyturiai. Tinkluose gali būti įsipainioję žuvytės, krabai, jūrų žvaigždės ar netgi aštuonkojai. Šias iškarpas panaudokite ne tik dekoravimui, bet ir mažojo jubiliato palinkėjimams.

Neišsemiama gimtadienio tema – jūra

Kaip atrodo „jūrinio“ gimtadienio stalas?

Dekoruojant stalą, pradėkite nuo staltiesės, stalo serviravimo, o paskui pamažu pereikite prie padengto stalo dekoravimo. Jei norite stalui suteikti gyvybingumo ir dinamikos, rinkitės dryžuotus, taškuotus arba bangelėmis dekoruotus akcentus. Beje, pasirinkę vienspalvę staltiesę bei vienspalvius indus ir įrankius, stalui galite suteikti daugiau solidumo. Ant tokio stalo puikiai išryškėja stalo puošmenos – iš kelionių parsivežtos įvairios kriauklelės, stiklo akmenėliai, subtiliai suderinti ir juostelėmis ar virvelėmis dekoruoti buteliai, užkandžių indeliai bei saldumynų stoveliai.

Paskanaukime!

Vos pagalvojus apie „jūrinį“ gimtadienį, į galvą šauna jūros gėrybės. Žinoma, silkė, žuvis ar jūros gėrybės būtų puiki puota suaugusiems. Tačiau vaikai pirmiausia renkasi ne tai, kas skanu ar sveika, bet tai, kas labiausiai traukia akį! Rinkitės lengvus užkandžius – juk vaikai nuolat juda ir nenustygsta vietoje. Jei norite mažuosius priversti valgyti sveiką maistą, patiekite jį neįprastos (žuvytės, aštuonkojo, jūrų žvaigždės ar kt.) formos arba ryškių spalvų. Iš maisto produktų kartu su vaikais sukurkite koliažą „atostogos prie jūros“. Birius produktus, vaisius, uogas dėkite į dekoratyvinius indelius. Sumuštinukus verkite ant pagaliukų, kad būtų patogu paimti ir valgyti. Saldumynus išdėliokite ant dekoratyvinių stovelių. Būtinai pasirūpinkite gausiomis gaiviųjų gėrimų atsargomis – vaikai daug laksto ir greitai ištrokšta. Beje, neužmirškite, į gėrimų puodelius ar stiklines įdėti šiaudelių! Gerti per šiaudelį – viena smagiausių gimtadienio atrakcijų. Jei vaikams ribojate saldumynus, tegu vienintelė stalo puošmena būna tortas. Saldainius sudėkite į patrauklius dovanų maišelius ir paduokite išeinant – tegu gimtadienio prisiminimai tęsiasi ir kelionėje namo ar grįžus po linksmybių.

Neišsemiama gimtadienio tema – jūra

Neišsemiama gimtadienio tema – jūra

Pasinerkime į „jūrinio“ gimtadienio šėliones!

Jei gimtadienis vyksta ne vaikų žaidimų aikštelėje, pramogų teks sugalvoti ir pasiūlyti patiems. Štai keletas idėjų, kaip užimti mažuosius smalsučius. Aktyviems vaikams pasiūlykite žaisti žaidimą „žuvys ir tinklas“, kai vienas žaidėjas pagauna kitą ir susikabinę rankomis gaudo dar kitą vaiką. Žaidimo pabaigoje nelieka nei vienos „žuvytės“, tik vientisas ir, geriausiu atveju, nesutrūkinėjęs tinklas. Meniškiems vaikams, arba po aktyvių žaidimų, galite trumpam atsipūsti ir pasinerti į smėlio terapiją. Jums reikės nukirptos kartoninės dėžės arba didelės kepimo skardos, ant kurios dugno priberta šiek tiek smėlio. Kai vaikai pradeda žarstyti smėlį, kartais būna sunku šį užsiėmimą nutraukti. Jei buvote prie jūros ir parsivežėte plokščių akmenėlių, jie puikiai tiks tapybai. Spalvinimui rinkitės guašą ir teptuką arba paprasčiausius flomasterius. O karštu oru, tiesiog atsipūskite ir leiskite vaikams pažaisti su vandeniu: baseinėlyje, su vandens šautuvais ar savadarbėmis vandens bombomis (vandens pripildytais balionais). Fiksuokite akimirkas ir dalinkitės nuotraukomis su draugais ir mumis. Smagaus „jūrinio“ gimtadienio!

Dekoras: Party Inbox

Foto: Aivaras Ruginis

Dekoras: Party Inbox

Foto: Aivaras Ruginis

Daugiau idėjų
9 velykų tradicijos ir žaidimai 9 velykų tradicijos ir žaidimai
2022/03/21
Party Inbox
Mados vakarėlio idėjos Mados vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Bernvakario idėjos Bernvakario idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE