Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Švęskite pergales su mūsų sirgalių atributika!

2022/02/04Party Inbox

Švęskite pergales su mūsų sirgalių atributika!

Kiekviena sporto šaka suburia ne tik sporto aistruolius, bet ir tam tikrą komandą ar sportininką palaikančius žmones. Sirgaliai – ypatinga tauta. Nesvarbi jų gyvenamoji vieta, amžius, veikla ar išsilavinimas. Jie gali vienas kito nepažinoti, tačiau tampa vieninga jėga, kai varžybose dalyvauja jų mėgstama komanda ar sportininkas. Triukšminga sirgalių armija kuria savo įvaizdį įvairia lietuviška atributika – tai kepurės, vėliavos, šalikai, švilpynės, tarškynės ir švilpukai – neatsiejami sirgalių atributai. Lietuvos atributika sirgaliams yra tam tikrų spalvų sirgalių apranga, šalikai, kepurės ir vėliavos, bet didžiausią įspūdį daro ypatingi sirgalių aksesuarai, sportinis grimas ir sirgalių triukšmą keliantys „instrumentai”.

Didžiausias sirgalių atributikos pasirinkimas

Mes Jums pasiūlysime didžiausią sirgalių atributikos pasirinkimą, kad ne tik susilietumėte į vieningą bangą su kitais sporto fanais, bet tuo pačiu ir įspūdingai išsiskirtumėte iš minios. Pas mus gausu įvairiaspalvių perukų, įspūdingų kepurių ir specialiai sirgaliams pagaminto grimo. Netrūksta ir sirgalių garso įrankių: sirenų, švilpynių, dūdų ir tarškynių.

Daugiau idėjų
Žavingieji troliai Žavingieji troliai
2022/02/04
Party Inbox
Auksu tviskantys naujieji metai Auksu tviskantys naujieji metai
2021/12/30
Party Inbox
Havajų vakarėlio idėjos Havajų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE