Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Šešios įdomios vestuvių dekoravimo idėjos

2022/02/04Party Inbox

Vasara, nors ir primenanti rudenį, yra vestuvių metas. Jei planuojate vestuves ir užklydote į mūsų portalą, ko gero jau susipažinote su mūsų siūloma atributika vestuvėms, tačiau šiuo tinklaraščio įrašu mes norime pasidalinti su jumis gal būt kiek netradicinėmis, bet mielomis ir įkvepiančiomis vestuvių dekoravimo idėjomis. Kūryba – tai sugebėjimas suderinti iš pažiūros nesuderinamus dalykus ir gauti puikų rezultatą. Norime pažadinti jūsų sugebėjimus ir papasakosime, kaip stiklainiai, pliažo šlepetės ar net skalbinių segtukai gali virsti gražiu ir linksmu vestuviniu akcentu.

1. Nuotakos puokštė – nebūtinai iš gyvų gėlių

Turbūt jums net nešovė mintis, kad nuotakos puokštei gali būti nenaudojamos gyvos gėlės? Pateikiame kelis įdomius „negyvų” puokščių pavyzdžius. Tai ypač parankus sprendimas, jei organizuojate temines vestuves. Nuotakos puokštė gali būti iš dirbtinių drugelių, origami gėlių ar net sagų!

Šešios įdomios vestuvių dekoravimo idėjos

2. Balionų siena arba balionų pieva

Efektingas ir paprastas sprendimas – perkate daug vienspalvių balionų, pripildote juos heliu ir pritvirtinate nevienodame aukštyje kambaryje arba pievoje.

Šešios įdomios vestuvių dekoravimo idėjos

3. Panaudoti buteliai ir stiklainiai? Kodėl gi ne!

Stiklo tara yra labai dėkingas dekoravimo elementas. Pamerkite į butelius gyvų gėlių, pririškite dailų kaspiną ir pakabinkite. Butelius su pamerktomis gėlėmis galite panaudoti ir kaip svečių kortelių laikiklius, kartu žavingai papuošite stalą. Ant stiklainių galite užrašyti pamergių vardus ir sumerkti pamergių puokšteles. Priberkite į stiklainius spalvingų akmenėlių, įstatykite į vidų žvakes ir turėsite nepakartojamus lauko žibintus. Galite į stiklainius pripilti vandens ir įdėti plūduriuojančią žvakę – tokia dekoracija tiks stalui. Stiklo dekoracijas taip pat galite papuošti kaspinais ar blizgesiu.

Šešios įdomios vestuvių dekoravimo idėjos

4. Kaspinai, kaspinėliai…

Išlaisvinkite fantaziją ir kūrybai pasitelkite įvairiaspalvius kaspinus. Jie – ne tik dovanų pakavimo ar puokščių rišimo priemonė. Naudokite kaspinų ir girliandų miksą jaunųjų kėdėms papuošti, pririškite daug įvairiaspalvių kaspinų ant lanko ir pakabinkite palubėje virš stalų.

Šešios įdomios vestuvių dekoravimo idėjos

Šešios įdomios vestuvių dekoravimo idėjos

6. Dovanėlės svečiams

Visi žinome, kaip per vestuves šokėjos kenčia dėl elegantiškų aukštakulnių, todėl jos tikrai apsidžiaugs, jei kiekvienai padovanosite po porą pliažo šlepečių! Dovanos neturi būti brangios, džiaugsmo suteiks ir paprasčiausia gėlė, jei jį originaliai ir gražiai įpakuota. Nepamirškite mažųjų šventės dalyvių – jiems ant stalų palikite po mažą dovanėlę, pavyzdžiui, saldainių, kreidelių ir popieriaus kortelių, arba muilo burbulų. Taip užimsite juos bent kuriam laikui.

Šešios įdomios vestuvių dekoravimo idėjos

Linkime gražios šventės!

Daugiau idėjų
Žavingieji troliai Žavingieji troliai
2022/02/04
Party Inbox
Angelų ir demonų vakarėlio idėjos Angelų ir demonų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Gimtadienis – karinė misija Gimtadienis – karinė misija
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE