Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Balta pirmoji komunija

2022/02/04Party Inbox

Tapimas krikščionimi prasideda Krikštu dar ankstyvoje vaikystėje, o Pirmosios komunijos ir Sutvirtinimo sakramentai skirti sąmoningam pasiruošimui ir krikščioniško pasirinkimo patvirtinimui. Pirmoji komunijasavotiškai tęsia Krikšto dienos pažadus, tik dabar jau sąmoningai suvokiant liturgiją ir pagrindines tikėjimo tiesas. Pirmoji komunija svarbi ir iškilminga proga, tad tebūna lydima tyros baltos šventės.

Balta pirmoji komunija

Iškilminga balta spalva

Tyra ir labai iškilminga balta spalva lydės visą šią dieną. Pirmosios komunijos metu tradiciškai vilkimi balti drabužiai, mergaitėms į kasas įpinami balti kaspinai. Baltos puošmenos tinkamiausios ir dekoruojant šventės vietą, į kurią artimiausi žmonės bus pakviesti po šventųjų Mišių. Tą šventės prasmės simboliškumą, dangiškumą ir iškilmingumą puikiai atspindės balčiausių helio balionų puokštės. Jų virveles galima padabinti žolynais ir gyvomis smulkiomis gėlytėmis, popieriniais angelais ar drugeliais.

Balta pirmoji komunija

Kelių balionų puokštelę, išnyrančią iš dekoratyvaus kryžiaus pavidalo stovo galima pastatyti ir ant šventinio stalo. Ant balionų virvelių patupdykite ir popierinių drugelių, angelo sparnų ir šv. Dvasios simbolių – baltų balandžių. Šias kompozicijas papuoš ir pastelinės spalvos. Tyrąją baltą puikiai papildo švelnus violetas, žydra ir rausva spalvos.

Balta pirmoji komunija

Balti balionai su auksinėmis ar sidabrinėmis juostelėmis gali ir ramiai plūduriuoti šventės erdvėje. Prie juostelių pritvirtinkite nedideles kartonines korteles. Į šias korteles svečių paprašykite įrašyti krikščioniškų palinkėjimų.

Pirmosios komunijos šventei dekoruoti be baltų balionų ir pūkuočių labai tinka patys įvairiausi lietuviški žolynai ir lauko gėlės – jas rinkitės baltas, smulkiažiedes, žavinčias kuklumu, taip mokomės grožį ir gėrį matyti mažuose dalykuose.

Balta pirmoji komunija

Elegantiškos vaišės

Pirmosios komunijos šventė po iškilmių bažnyčioje dažniausiai būna labai intymi. Šventiniams pietums ar vakarienei kviečiami tik patys artimiausi šeimos nariai, dažniausiai seneliai, tetos, dėdės, pusbroliai ir pusseserės, krikšto tėvai. Ir nors šventė skirta vaikui, ką tik išpažinusiam krikčioniškas tiesas, tai savotiškas žingsnis suaugusiųjų pasaulin. Nesivaikykite dirbtinio vaikiškumo, tebūnie tas susėdimas prie stalo labai elegantiškas, pakylėtas be dirbtinių blizgučių.

Balta pirmoji komunija

Klokite ant stalo pačią balčiausią staltiesę, dėkite baltus indus, statykite skaidrius stiklo dubenis. Jei rinksitės švediško tipo užkandžių stalą, sieną už jo padekoruokite baltais ažūriniais, angelus primenančiais, karpiniais, pūkuočiais ar „koriais”. Vieno kąsnio užkandžius dekoruokite nedidukais smeigtukais su lelijomis (Šv. Mergelės Marijos simbolis), kryželiais, pastelinėmis gėlytėmis ar drugeliais, melsvomis karūnėlėmis, šv. Dvasios balandžiais. Pyragaičius patiekite keliaaukščiuose stovuose, puoštuose gyvomis gėlėmis, net ir tortą galite papuošti lauko žolynais – tai karščiausia maisto dekoravimo tendencija. Žali pievų žolynai, smilgos ir kuklios gėlytės nuostabiai derės prie balto stalo – tai taikos ir ramybės spalvos, suteiksiančios stalui ne tik elegantiškumo, bet ir gyvybės.

Balta pirmoji komunija

Nepaisant to, kad prie stalo sės patys artimiausi žmonės – kiekvienam padėkite po vardinę kortelę, puoštą ažūriniais drugeliais ar širdelėmis. Vardus rašykite ranka – tai dėmesio ir pagarbos ženklas. Vardo kortele gali tapti ir nedidukė popierinė servetėlė dailiai karpytais kraštais ir nedidukė kartoninė dėžutė su viduje paslėptu skanėstu ar šventu paveikslėliu. Šiai progai nesirinkite vienkartinių indų, traukite geriausią šeimos servizą, baltas medžiagines servetėles, jas dailiai perlenktas dėkite į kiekvieną lėkštę kartu su augalo, pavyzdžiui, dekoratyvaus eukalipto, mirtos, šakele.

Balta pirmoji komunija

Tikrai šventė neapsieis be saldumynų ir torto. Pastarąjį galite papuošti Pirmąją komuniją gavusio vaiko vardu arba užrašu „Pirmoji komunija”, išpjaustytu iš blizgaus popieriaus ir pritvirtintu prie popierinių šiaudelių. Keksiukus taip pat įpakuokite į prabangiai ir elegantiškai atrodančias kartonines formeles, puoškite marcipaninėmis, cukruotomis bei gyvomis gėlėmis.

Balta pirmoji komunija

Balta pirmoji komunija

Dar viena graži tradicija, susirinkusius svečius pagerbti ir jiems padėkoti už meilę bei rūpestį kukliomis dovanėlėmis. Tai gali būti saldumynai, religiniai simboliai, dekoratyvios smulkmenos, svarbią akimirką liudijančios fotografijos nedidukuose rėmeliuose… Dovanėles supakuokite į kartonines dėžutes, organzos ar grubaus audinio maišelius, perriškite dovanėlių pakuotes baltais ar pasteliniais kaspinais, juostelėmis, pridėkite šventės religinį pobūdį liudijantį simbolį. Tokią dovanėlę padėkite kiekvienam šalia lėkštės. Beje, Pirmąją komuniją priėmusiam vaikui taip pat teikiamos dovanėlės. Jei planuojate dovanoti pinigų, juos supakuoti galite į dailų medinį voką.

Balta pirmoji komunija

Balta pirmoji komunija

Šventa žvakės liepsnelė

Pirmosios komunijos iškilmių metu įprasta užsidegti žvakelę ir laikyti ją visų šv. Mišių metu. Puiku, jei jūs turite išsaugoję savo vaiko Krikšto žvakę, tuomet būtent ją ir naudokite apeigose. Taip įprasminsite Krikšto ir Pirmosios komunijos sakramentų tęstinumą. Žvakė primins gautąją Krikšto malonę, simbolizuos prisikėlusį Kristų, išsklaidantį netikėjimo tamsumas. Pirmosios komunijos ceremonijai Krikšto ar naują žvakę galite papuošti kuklia gėlyčių puokštele, specialiomis dekoracijomis, kaspinais, tiuliu, dekoratyviniais kryželiais. Kaip puošite savo vaiką, taip ir žvakę papuoškite atitinkamo stiliaus dekoru.

Balta pirmoji komunija

Balta pirmoji komunija

O namie, ant šventinio stalo, taip pat tegul liepsnoja žvakės, įstatytos į religiniais simboliais puoštas žvakides arba apipintos žalių augalų vainikais, įsodintos į samanų dubenėlius. Lai tikėjimo šviesa puošia ir jūsų pasisėdėjimą.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE