Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaukės visiems šventiniams vakarėliams

2022/02/04Party Inbox

Kaukės ir kaukių baliai

Kaukes žmonija naudoja nuo antikos laikų, jos yra neatsiejamos nuo ritualų, švenčių, spektaklių ir įvairių ceremonijų. Dažniausiai kaukė arba domino yra tam tikro kostiumo dalis, kuri ir šiandien kuria mistinę aurą apie ją dėvintį žmogų ir jį stebinčią auditoriją. Šiais laikais kaukės yra dažnai naudojamos kaip įvairių festivalių ir švenčių atributas, pavyzdžiui, daugelyje Vakarų pasaulio šalių švenčiamoje Helovino šventėje.

Šiuolaikinės kaukės dažniausiai ir vaizduoja šiuolaikinius personažus. Tai gali būti pasakų, meninių ir animacinių filmų herojai. Viskas priklauso nuo šventės ir ją švenčiančios tautos papročių. Lietuvoje populiariausias su kaukėmis susijęs renginys yra žiemos išvarymo šventė – Užgavėnės. Čia renkasi lietuvių folkloro herojai – raganos, velniai, čigonai ir čigonės, įvairūs žvėrys, paukščiai ir, be abejo, Lašininis su Kanapiniu, todėl Užgavėnės asocijuojasi ne tik su blynais ir degančia More, bet ir kaukių gamybos procesu.

Kaukės visiems šventiniams vakarėliams

Kaukės visiems šventiniams vakarėliams

Didelis kaukių ir kaukių balių aksesuarų pasirinkimas

Tačiau retas teminio vakarėlio ar karnavalo svečias yra pasiruošęs pats gamintis kaukę. Juk šiais laikais kaukių pasirinkimas yra tikrai nemažas. Šventinės atributikos prekybos centre „Party Inbox” galima įsigyti pačių įvairiausių kaukių suaugusiems ir vaikams – nuo elegantiškų domino, iki visą galvą gaubiančių mistinių personažų kaukių.

Gana didelis kaukių poreikis atsiranda žiemą, kuomet vyksta daug suaugusiųjų teminių vakarėlių ir kalėdinių švenčių mokyklose bei darželiuose. Užimtoms mamoms paruošti savo atžalai įspūdingą kaukę gali būti nemenka užduotis, kurią išspręsti padės draugiškos „Party Inbox” konsultantės, pasiūlydamos įvairių jau paruoštų kaukių ir šventinių aksesuarų.

Daugiau idėjų
Berniukų gimtadienių dekoracijos Berniukų gimtadienių dekoracijos
2022/02/04
Party Inbox
Helovino vakarėlio idėjos Helovino vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Vampyrų vakarėlio idėjos Vampyrų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Dirbtinis sniegas Dirbtinis sniegas
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE