Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Cirkas atvyko!

2022/02/04Party Inbox

Prasiskleidžia ryškiaspalvė palapinė, o joje milžiniškas džiugesio fejerverkas: klounai, akrobatai, egzotiški gyvūnai, fokusininkai ir žonglieriai… Tai akimirkos, kai imi tikėti stebuklais ir juokiesi netramdydamas emocijų. Tai šventė ne tik akims, bet ir sielai. Žinia, cirko į namus nepasikviesite, bet cirko atmosferą sukurti galite. Tad jei ilgitės spalvų ir pokštų – geriausia tema gimtadieniui – cirkas.

Cirkas atvyko!

Bilietas į vaikystę

Taip, pakviesti draugus į gimtadienį galima ir įteikus patį tikriausią bilietą su šaknele, kurią galėsite nuplėšti atvykus draugui ir su visa svarbiausia informacija. Arba įteikite plakatą primenantį kvietimą – ryškaispalvį, koks ir žada būti gimtadienis su cirko palapine centre. Beje, cirko palapinė taip pat gali virsti nuostabiu kvietimu. Įteiksite ją užvertą lyg atviruką, o pravėrus – lai nustebina spalvų pliūpsnis ir nuotaikingas tekstas.

Cirkas atvyko!

Kvietimo tekstuką taip pat galite užrašyti ant baliono, vėjo malūnėlio, vėliavėlės, pritaisytos prie popierinio šiaudelio, paslėpti klouno nosyje… Arba sukurkite kvietimą-pokštą. Lapelį su informacija paslėpkite riešutėlių pakuotę imituojančioje dėžutėje su spyruoklėmis. Ją atidarius išspriegs kvietimas ir trys margaspalvės „gyvatės”. Siurprizų dėžutę su pakvietimu galima sukomplektuoti ir patiems: į ją berkite konfeti, įdėkite balionėlį, saldainių, klouno nosį ir kvietimą. Tegul būna linksma laukti artėjančio gimtadienio

Cirkas atvyko!

Būk artistas…

Ryškiausias cirko personažas – klounas. Ir juo virsti visai nesudėtinga – ryškiaspalvis perukas, raudona nosis, klasikinis grimas, ryškios kiek per didelės kelnės, balti marškinėliai ir juokingi batai – štai jūs jau ir pasipuošęs.

Dryžuoti marškinėliai, arba triko, juodi arba tokie pat dryžuoti šortai, juodas diržas, riesti ūsai, iš juodos lazdos bei juodų balionų pasigaminta štanga – štai jūs ir sunkumų kilnotojas. Pūstas „Tutu” sijonėlis, dryžuotos kojinės, raudona nosytė ir maža skrybėlaitė – mergaitė klounė taip pat pasiruošusi. Ryškiaspalvis triko, papuoštas blizgiais žvyneliais padės virsti oro akrobate, frakas ir lazdelė – dresuotoju, cilindras ant galvos – fokusininku – tam, kad taptum cirko vertu artistu tikrai nereikės ypatingų pastangų.

Cirkas atvyko!

Cirkas atvyko!

Jūsų įvaizdžiui gali pakakti vien įdomaus grimo ir šukuosenos. Kokybiško grimo pagalba galėsite sukurti ne tik klouno, bet ir daug subtilesnių piešinių, o plaukus padažę spalvotais lakais – nustebinsite įdomia išvaizda.

Ruošiantis tokiam gimtadieniui tikrai nebūtina apsirengti klounu nuo galvos iki kojų, pakaks ir vieno taiklaus aksesuaro, pavyzdžiui raudonai-baltai (lyg tikra cirko palapinė) dryžuotos trikampės kepurės su kutais ir spalvotais bumbulais. Arba… tikros cirko palapinės ant galvos su plėvėsuojančia vėliavėle. Būkite išradingi ir originalūs – cirkas siūlo išlaisvinti vaizduotę.

Cirkas atvyko!

Spalvų šėlsmas

Taip, šį kartą spalvų galite nederinti, nes cirke viskas galima, net ir pats didžiausias spalvinis chaosas. Jau prie durų svečius tegul pasitinka vainikas iš nepripūstų pačių įvairiausių spalvų balionų (juos pripūsti galėsite šventės metu…) ir cirko palapine viduryje – puiki pradžia to, kas laukia viduje. O viduje būtina visa galybė girliandų – iš trikampių vėliavėlių bei ryškių balionų. Jei sukabinsite jas nuo lubų centro link šonų – galite sukurti apvalios cirko palapinės iliuziją.

Cirkas atvyko!

Girliandų ieškokite „Party Inbox” parduotuvėse, kurkite jas ir patys: kirpkite klasikines vėliavėles iš spalvoto popieriaus, verkite ant siūlų dryžuotus ir taškuotus šiaudelius, iš popierinių tūtelių ir „Koriukų” komponuokite „ledus”, girliandas galite rišti ir iš tikrų saldainių.

Praktiškai tiek ir pakaktų, kad cirkas pavyktų, bet galima ir dar ryškiau. Pavyzdžiui, papuoškite vieną sieną dryžuota staltiese ar popieriumi, ją dar padekoruokite raudonais ir baltais pūkuočiais, rozetėmis ar „Koriais” ir įkomponuokite šviečiančių, mirksinčių lempelių, skaičių ar raidžių arba pakabinkite auksinių folinių balionų.

Cirkas atvyko!

Cirkas atvyko!

Kuo daugiau spalvų – tuo įspūdingesnė bus cirko atmosfera – lai šviečia visa spalvų vaivorykštė.

Linksmosios vaišės

Stalas taip pat tebūnie ryškus: užklokite jį raudona staltiese, o ant jos komponuokite baltai-raudonai dryžuotas servetėles – tokiame fone suskambės smagūs, cirko tema dekoruoti indai. Kiekvienam svečiui galite padėti po vardinę gimtadienio kepuraitę ir net vardinį gėrimo buteliuką, su specialia etikete ir spalvotu šiaudeliu. Šiaudelių pasirinkimas toks, kad kiekvienam galite išrinkti vis kitokį: vienam draugui taškuotą, kitam su klounoveiduku, trečiam raitytą lyg spyruoklė, ketvirtam – dryžuotą ir puoštą  ūsais, dar kitam – su mazgu arba blizgučių „fejerverku”.

Cirkas atvyko!

Taip pat gausus ir torto dekoracijų pasirinkimas. Įspūdinga naujiena – žybsintys, mirksintys skaičiai bei dekoracija „Happy Birthday”. Taip pat cirko temai labai tinks dekoratyvios specialios torto girliandos, ištemptos tarp dviejų šiaudelių.

Cirko tortui prireiks ir nepaprastų žvakučių – rekomenduojame specialiai dekoruotas cirko ir klounų tema, magiškas žvakutes degančias spalvotomis liepsnelėmis arba stebuklingas – kibirkščiuojančias ir neužpučiamas.

Cirkas atvyko!

Cirkas atvyko!

Cirko pramogos

Pradėkime nuo pokštų! Užsidėjote raudoną nosį, ryškų peruką ir jūs jau klounas? Ne, tam, kad nusipelnytumėte klouno vardo, savo kišenėse privalote turėti nors keletą pokštų. O tai tikrai ne problema. „Party Inbox” parduotuvėse rasite visą lentyną smagių staigmenų: mėlynai burnas dažančių saldainių, siurprizų dėžučių bei įvairiausių dėžučių su spyruoklėmis, linksmųjų akinių ir netikrų ausų – ką beištrauktumėte iš kišenės, turėtų pralinksminti visus aplinkinius.

Dar vienas smagus ir pokštu kvepiantis žaidimas – makaronų kabinimas. Oi, ne, ne tiesiogine šio žodžio prasme… Įvairiaspalviai purškiami makaronai suteiks daugiau azarto bet kokiam gaudynių žaidimui, nes tas, kurį pagausite bus padabintas makaronų porcija. Patogiausia makaronus kabinti, o tiksliau purkšti pasitelkus pagalbon šautuvėlius, jų taip pat rasite mūsų parduotuvių lentynose.

Cirkas atvyko!

Pasibaigus makaronams – imkitės muilo burbulų pūtimo. Runkitės, kas išpūs didžiausią, kieno ilgiausiai išsilaikys nesprogęs, kas išpūs daugiausia vienu metu… Beje, jei norite laimėti šią rungtį, rinkitės muilo burbulų dūdelę. Su pastarąja galybę burbulų išpūsti gali net ir patys mažiausi pūtėjai.

Galime pasiūlyti ir dar vieną smagų žaidimą – „Priklijuok klounui nosį”. Turbūt jau supratote, kad teks užrištomis akimis kuo tiksliau priklijuoti raudoną nosį ant plakato nupieštam klounui. Klouno žaidimų galite pasigaminti ir patys – ant didelio kartono lakšto nupieškite klouną, porą balionų, iškirpkite keletą skylių ir bandykite pataikyti į jas kuo daugiau kamuoliukų.

Kaip žinia, cirkas, tai ne vien klounai ir pokštai. O kur dar žonglieriai (pasimokykite žongliruoti!), gimnastai, dresuotojai, akrobatai… Galima pasimokyti vaikščioti ant įtempto lyno, bet pradžiai užteks ir ant spalvotai nudažytos ir ant neaukštų kaladėlių kilstelėtos lentos. Bus smagu ir tikrai ne taip lengva.

Cirkas atvyko!

Dar vienas smagus užsiėmimas – gyvūnų lankstymas iš modeliavimo balionų. Reikės kantrybės, kaip ir dresuojant tikrus gyvūnus bei vaizduotės… Kad nepritrūktų pastarosios – esame paruošę specialių knygelių. Jose rasite ne tik įvairių idėjų, lankstymo schemų, bet ir žaidimų su balionais.

O cirko pasirodymus be abejo vainikuoti turi fejerverkai – tebūnie jie šį kartą ne ugniniai, o nuspalvinti įvairių spalvų konfeti. Juos galite tieisog barstyti arba iššauti iš patrankos. Pabandykite įamžinti vaikų šypsenas konfeti lietuje – nepakartojamos spalvingos akimirkos! Fotosesjiai taip pat galite pasiruošti keletą smagių cirko atributų – štangą, kurią iškelti galės kiekvienas, ūsų, milžiniškų varlyčių, klouno perukų, linksmųjų akinių ir būtinai ryškiaspalvį foną.

Daugiau idėjų
Žiema, bėk iš kiemo Žiema, bėk iš kiemo
2022/02/04
Party Inbox
Stilinga šventinė atributika Stilinga šventinė atributika
2019/08/23
Party Inbox
Mergaitės krikštynos Mergaitės krikštynos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE