Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

2022/02/04Party Inbox

Senai, tikrai senai, net 1984-ųjų gegužę, pasaulį išvydo keturi kovotojai vėžliukai. Vėžliukai nindzės, pasivadinę keturių garsiausių Renesanso dailininkų vardais: Rafaeliu, Leonardu, Mikelandželu bei Donatelu, pradžioje užkariavo komiksų gerbėjų širdis. Vėliau vėžliukai persikraustė į televizijos ekranus – animacinis serialas sulaukė nerealaus populiarumo, tad tik laiko klausimas buvo, kada tą sėkmę žalieji kovotojai pakartos ir didžiuosiuose kino ekranuose. Ir jie ją pakartojo. Nežinia, kodėl vis naujos vaikų kartos įsimyli šiuos už teisingumą kovojančius herojus ir nori pakartoti jų nuotykius. Gimtadienis tam puiki proga, tad traukite žalius apdarus, gaminkite vėžlio šarvus, nepamirškite ir spalvotų akių raiščių – vėžliukų nindzių sąskrydis įvyks…

Kvietimas

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

Kvietimas picos dėžėje arba nedidelė kartoninė dėžutė paversta kvietimu. Tokią užuominą supras tik patys aistringiausi vėžliukų gerbėjai. Žalias vokas, perrištas akių raiščiu – pastarąjį galima bus panaudoti kaip aksesuarą ruošiantis į šventę. Na, o daugiausia kūrybinio džiaugsmo teks sunaudoti gaminant vėžliukų portretus-kvietimus. Portretinis tikslumas šiuo atveju nėra toks svarbus, kaip spalviniai deriniai – žalias veidukas ir atitinkama raiščio spalva. O gal įteikti draugams iš kartono pagamintą kiautą su kitoje pusėje užrašyta informacija? Tegul jis tą kiautą vėliau atsineša į gimtadienį – bus puikus skydas.

Aprangos kodas

Pageidautina žalias, padykęs, netrukdantis judėti ir lakstyti. Taip pat labai pravers akių raištis, skydas-kiautas-nugara – tiesiog daugiafunkcis vėžliškas aksesuaras. Mergaitės virsdamos vėžliukais tegul nepraranda mergaitiško žavesio – pūstas žalias sijonėlis tikrai netrukdys kovoti už taurius tikslus.

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

Namų dekoras

Ar žinote, ką lengviausia paversti vėžliuku nindze? Ogi paprasčiausią žalią balioną – pripūtei, nupiešei ar perrišai raištį, dar pridėjai dvi akis – ir balionas pavirto mylimu herojumi. Keturi balionai – štai, ir pilna vėžliukų komanda. Tegul ji saugo namų duris, gali kaboti ir palubėje, gali ant stalo. Aplink tegul plaikstosi žalios popierinės girliandos, o vaizdą vainikuoja tamsaus miesto siluetą primenanti scenografija. Tegul netoliese būna ir minkšti poroloniniai ginklai bei stalas su jėgų teikiančiais užkandžiais.

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

Stalo dekoras

Žalia žalia, kur dairais – turbūt tokį stalą įsivaizduojame vėžliukų puotoje. Paįvairinkite jį tamsiais elementais – indais, stiklinaitėmis, girliandomis, servetėlėmis. Žalumai dominuoti taip pat neleis ryškiaspalviai akcentai, juk vėžliukų akių raiščiai labai spalvingi. O labiausiai mažuosius pradžiugins specialūs herojų indai, šiaudeliai, išrikiuoti ant tokios pat herojiškos staltiesės. Nepamirškite ir įspūdingų folinių balionų!

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

Gardėsiai

Žinoma, keksiukai ir tortukai, apipavidalinti žaliu glajumi bei rudomis akytėmis, žvelgiančiomis iš už ryškiaspalvių raiščių. Pica – o kaip be jos, juk tai mėgstamiausias herojų patiekalas. Tačiau visos mamos taip pat norėtų į gimtadienio meniu įtraukti ir sveikų gardumynų, pavyzdžiui, vaisių. Išeitis yra – apvalus indas su žaliosiomis vynuogėmis ir juosta raudonų braškių – jums nieko neprimena? Arba – arbūzas perrištas raudona juosta… Ir obuoliai su akių raiščiais – tikrai niekam nekils mintis atsisakyti tokių išmoningai patiektų užkandžių.

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

Užsiėmimai

Nusipirkite kokybiškų lankstymui skirtų balionų, specialią pompą ir kartu su vaikais bandykite išlankstyti kuo įdomesnių ginklų vėžliukų nindzių kovoms. Tai puikus, vaizduotę lavinantis užsiėmimas. Tik būtinai susipažinkite su balionų pūtimo ir lankstymo taisyklėmis, kad ginklai nesusproginėtų dar juos belankstant. Rankdarbių mėgėjams turėtų patikti ir pačių herojų gamyba, pavyzdžiui, iš kartoninių tualetinio popieriaus rulonėlių…

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

Balionai gali tapti dar viena puikia pramoga – heliu teks pripildyti žalių balionų tiek, kiek bus norinčiųjų žaisti, arba kiek turite poroloninėmis kulkomis šaudančių žaislinių šautuvėlių. Prie kiekvieno šautuvėlio galo pritvirtinkite po balioną, parištą ant vieno-pusantro metro ilgio juostelės. Balionai bus taikiniai, o laimės ilgiausiai išsaugojęs savąjį. Kai vaikai pavargs nuo žaidimų, pakvieskite juos įsiamžinti prie vėžliuko nindzės, tiksliau, pakvieskite juos tapti tikru herojumi – tokią foto sienelę nesunkiai pasigaminsite iš didelės kartoninės dėžės.

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

Atminimo dovanėlės

Tai tikrai neturi būti brangūs daiktai. Viena smagiausių dovanų – keletas saldumynų, supakuotų į vėžliuką nindzę primenantį maišelį, jame taip pat gali puikuotis nedidukė vėžliuko figūrėlė, žalio gėrimo buteliukas, temą atitinkantis balionas, ar akių raištis. Taip pat labai graži ir ilgai išliksianti dovanėlė – iš juostelės surištas kaspinėlis su priklijuotomis dekoratyvinėmis akutėmis, primenantis kaukėto vėžliuko veidą. Taip pat svečiai jums tikrai padėkos už keletą lankstymui skirtų balionų su nindziško ginklo lankstymo instrukcija.

Vėžliukai nindzės kviečia švęsti

Daugiau idėjų
Po pelėdos sparneliu Po pelėdos sparneliu
2022/02/04
Party Inbox
Jūros įkvėptos šventės Jūros įkvėptos šventės
2022/02/04
Party Inbox
8 dekoro idėjos šventimui gamtoje 8 dekoro idėjos šventimui gamtoje
2021/03/30
Party Inbox
Kaukolinis helovino dekoras Kaukolinis helovino dekoras
2019/10/29
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE