Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaukės – vakarėliui tarp žvaigždžių

2022/02/04Party Inbox

Kai horizontas toks rūškanas, kad įžiūrėti žvaigždes danguje galima tik pasitelkus labai lakią vaizduotę ir net horizonte nenusimato joks Žvaigždės pasirodymas, vienintelė idėja galinti pakylėti senųjų metų palydėtuves iki žvaigždiško lygio – vakarėlis tarp pačių tikriausių žvaigždžių. Pavyzdžiui, Brad Pitt, Victoria Backham, Kate Middleton… Galėtume dar tęsti ir tęsti žvaigždžių sąrašą, kurių tikroviškas popierines foto kaukes rasite „Party Inbox” parduotuvėse. Tad vakarėlis jūsų – kaukės mūsų!

Kaukės – vakarėliui tarp žvaigždžių

„Pasikeisk veidą!” – taip į vakarėlius kviečia Didžiosios Britanijos gamintojas „mask-arade” jau nuo 2008-ųjų metų. Šis gamintojas licenzijuotas pačių garsiausių filmų, filmukų ir žvaigždžių (Celebrity) kaukių bei figūrų gamintojas. Dždžiojoje Britanijoje jų produkcija itin populiari rengiant mergvakarius, bernvakarius, gimtadienių ir Naujametinius vakarėlius bei staigmenas draugams ir artimiesiems. Įsivaizduokite, kaip nudžiugintumėte savo tėtį bent akimirkai, įsikūniję į mėgiamiausią jo Formulės-1 lenktynininką…Šios kaukės gaminamos iš standaus popieriaus, o atspaudas fotografiškai realistiškas. Kaukės lengvos, lanksčios bei tikrai paprastos naudoti. 

O dabar keletas idėjų žvaigždiškiems vakarėliams:

Auksinė Holivudo grietinėlė

Daniel Craig! Angelina Jolie!! George Clooney!!! Colin Firth… Sophia Loren… Ir dar keltas itin svarbių Holivudo personų tegul susirenka aukso girliandomis bei ore sklandančiais juodais it naktis balionais padabintoje erdvėje. Vakarinės suknelės bei juodi kostiumai – geras pasirinkimas deriniui prie tokių garsių kaukių. Šampanas ir subtilus blizgesys, populiariausių filmų garso takelių muzika, rafinuoti užkandžiai ir elegantiški šokiai. Ką veikti be šokių? Pademonstruokite savo vaidybinius sugebėjimus vaidindami garsių filmų pavadinimus, kiti tegul pabando atspėti…

Kaukės – vakarėliui tarp žvaigždžių

Greiti ir sportiški

Britai Formulės-1 lenktynininkai Jenson Button bei Lewis Hamilton, vokietis Michael Schumacher. Į jų kompaniją puikiai tinkantys futbolininkas David Beckham, Jamaikos sprinteris Usain Bolt, iš Ganos kilęs Italijos futbolo rinktinės puolėjas Mario Balotelli… Tai dar ne visi garsiausi sportininkai, kuriuos galima „pasikviesti” į sportišką vakarą. Tegul jį paįvairina stalo futbolas ar azarto nestokojantys stalo žaidimai. Beje, damos į šį vakarėlį renkasi be kaukių… „Sportininkų” antrosios pusės per gražios, kad slėptųsi po kaukėmis. Vidurnaktį nepamirškite dangun iššauti pergalės fejerverkų – juk be jų neapsieina joks svarbiauisias sportinis įvykis.

Kaukės – vakarėliui tarp žvaigždžių

Karštos politinės aistros

Tikras pasualio politinis elitas! David Cameron, Vladimir Putin, Francois Hollande, Angela Merkel ir kiti svarbūs politinio pasaulio veikėjai dažniausiai renkasi prie apvalaus stalo ir aptaria svarbiausias pasaulio aktualijas. Politinių disputų konkursas visai įdomus sprendimas vakarėlio aistroms įžiebti…, tik ar jūs pasirengę vakaroti pernakt? Juk per keletą valandų neįmanoma išspręsti karštų problemų. Kad vakaras nebūtų alkanas, pristatykite po vieną savojo herojaus šalies patiekalą ar užkandį, bus proga pasidomėti ne tik konkrečios šalies politinėmis aktualijomis, bet ir gastronomija. Simbolinei vakaro pabaigai paleiskite dangun susitaikymo žibintų linkėdami santarvės ir taikos visam pasauliui.

Kaukės – vakarėliui tarp žvaigždžių

Pimpačkiukai, Elsa ir kiti

Mažų pimpačkiukų būrelis zujantis po namus tikria nesugadins vakarėlio – juk vaikams taip pat šventė! Tad jiems pasiūlykite tapti populiariausių filmų ir filmukų herojais. Net neabejojame, kad mergaitės pasirinks gražuolės Elsos iš „Ledo šalies” kaukes, o štai berniukams kebliau: būti pimpačkiuku (ir tai dar ne vienas pasirinkimas), „Žvaigždžių karų” personažu, Betmenu, o gal liūtu ar kitu simpatišku gyvūnu… Bet kokiu atveju šventės scenarijaus čia neprireiks – visi filmai susilies į vieną siužetą vaikiškoje improvizacijoje. Ant vaišių stalo taip pat tegul nedominuoja vieno kurio nors filmo aksesuarai, tegul ir čia „Ledo šalis” kaunasi su ”Žvaigždžių karais”.

Kaukės – vakarėliui tarp žvaigždžių

Ir nepamirškite, kad šios kaukės smagiai pagyvins ne tik žiemos šventes, tai puiki idėja ir teminiams gimtadieniams!

Daugiau idėjų
Flinstounai vakarėlio idėjos Flinstounai vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Linksmasis karnavalas Linksmasis karnavalas
2022/02/04
Party Inbox
Viduramžių vakarėlio idėjos Viduramžių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE