Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Stilinga šventinė atributika

2019/08/23Party Inbox

Tikriausiai visas šventes apjungia vienas aspektas – darbų ir reikalingų daiktų sąrašas :). Jame, greta maisto ir aprangos, neabejojame, tikrai yra punktas, susijęs su šventinėmis dekoracijomis ir stalo serviravimu.

Visi norime, kad mūsų organizuojamos šventės būtų gražios ir stilingos. Šventinės atributikos pasirinkimas dabar yra išties labai didelis, apsispręsti ir išsirinkti, kas tinkamiausia konkrečiai šventei nėra visada paprasta. Tad PARTY INBOX švenčių ekspertai surinko pagrindinių šventinių dekoracijų sąrašą, kuris jums padės įvertinti ir pasirinkti, kaip ir kuo puošti savo šventes.

1. BALIONAI IR DEKORACIJOS IŠ BALIONŲ

Buvo laikas, kai balionais buvo puošiami daugiausiai vaikų gimtadieniai, nes balionai būtent asociavosi su vaikyste, žaismingumu. Tačiau tendencijos keičiasi, ir balionai jau tikrai nebėra tik vaikų švenčių papuošimas. Iš balionų yra kuriamos įvairiausių formų ir dydžių dekoracijos bei instaliacijos, kurios pritaikomos ne tik vaikų gimtadieniams, bet ir įmonių teminiams vakarėliams ar grandioziniams lauko renginiams. Pasirinkimas yra tikrai beribis: vienspalviai balionai, balionai su konfeti viduje, balionai su paveikslėliais ar užrašais, forminiai foliniai balionai, ombre arba veidrodinio efekto balionai... Skaičiaus formos balionai itin mėgstami jaunimo švenčiant 18-ąjį gimtadienį.

Stilinga šventinė atributika

Balionus galima pūsti oru arba helio dujomis - kad jie nuotaikingai skrajotų ore. Iš balionų galima sukurti įvairiausias jūsų vizijas: tai gali būti paprasčiausia helio balionų puokštelė ar visa balionų „banga“ -  svarbiausia tiesiog juos spalviškai priderinti prie pasirinktų spalvų ir kitų šventinių papuošimų.

O jeigu norite išties didelio efekto, itin įspūdingai šventę papuoš visa balionų siena. Prie tokios foto sienutės jūsų šventės svečiai tikrai skubės įsiamžinti.

Stilinga šventinė atributika

 

2. GIRLIANDOS IR POPIERINĖS DEKORACIJOS

Šventinių dekoracijų pasirinkimas yra išties yra labai didelis. Vienos populiariausių yra stilingos popierinės dekoracijos, kurių gali būti pačių įvairiausių. Tarkime vėliavėlių girliandos labiausiai tinka norint užpildyti šventinę erdvę, apjungti ją į vieną visumą. Plastikinės vėliavėlių girliandos naudojamos ir lauko renginiams, laivams ar kavinių terasoms puošti. Būtent švenčiant lauke rekomenduojame rinktis plastikines girliandas, kurios geriau atsilaikys prieš vėją ir bus atsparios galimam lietui.

Žemyn kabančias dekoracijas galima kabinti nuo šviestuvų, langų ar užuolaidų. Kutosų girliandos labai tinka puošti desertų stalo kraštui ar mažylio maitinimo kėdutei. Itin populiarūs yra popieriniai burbulai - koriukai ir puručiai - bei stilingos popierinės vėduoklės, kurios išsiskleidžia kaip įvairiausių formų gėlės. Tokias šventines dekoracijas galima kabinti nuo lubų arba ant sienos, sukuriant foną saldumynų stalui. Jomis galima netgi paslėpti nuo svečių akių negražią sieną :)!  O įspūdingiausia šventinė puošmena yra iš tokių dekoracijų sukurta stilinga fotosienutė – gražūs prisiminimai bus garantuoti.

Stilinga šventinė atributika

3. SMEIGTUKAI-DEKORACIJOS

Kai stalas nukrautas įvairiais užkandžiais ir skanėstais, bet dar norisi nedidelio akcento - puošnūs smeigtukai ir yra ta „vyšnaitė ant torto“, kuri pagyvina visą šventinį stalą. Smeigtukai-dekoracijos gali būti teminiai - vaikų gimtadieniams, arba visiškai neutralūs ir stilingi - suaugusiųjų vakarėliams ar netgi vestuvėms. Kartais jie naudojami labiausiai dėl savo funkcionalumo - vieno kąsnio užkandžiukams pasmeigti. Tokiu atveju smeigtukų reikės nemažo kiekio. Ilgesni smeigtukai gali būti naudojami žaismingų vaisių ar daržovių vėrinukams paruošti. Tačiau dažniausiai smeigtukai yra tiesiog labai gražus ir stilingas stalo dekoro elementas, smeigiamas į sūrius ar saldžius užkandžius, sumuštinukus ar keksiukus. Puošnesniais smeigtukais galite netgi dekoruoti šventinį tortą! Kaip ir kitus šventinės atributikos elementus, smeigtukus irgi labai rekomenduojame derinti prie šventinio kolorito.

Stilinga šventinė atributika

4. POPIERINIAI ŠIAUDELIAI

Daug diskusijų keliantys, tačiau daugumos taip mėgstami šiaudeliai... :). Plastikinius šiaudelius jau galime palikti praeityje - dabar kalbame apie metalinius ir popierinius šiaudelius gėrimams.

Kasdienybėje jie tikrai nėra būtini, tačiau kokie gi šventiniai papuošimai be stilingų popierinių šiaudelių? Dryžuoti, taškuoti, perlamutriniai ar blizgūs - puikiai derinami, funkcionalūs ir visų mėgstami. Jų turime netgi lanksčių, kad vaikams būtų dar patogiau iš jų gerti! Gražiausiai popieriniai šiaudeliai žiūrisi stikliniuose buteliukuose su sultimis ar pieno kokteiliais. O jeigu turite abejonių dėl popierinių šiaudelių kokybės, galime nuraminti 3-jų valandų šventę jie tikrai atlaikys - žinoma, jeigu nebus nuolatos kramtomi :). Ir turėkite omenyje, kad popieriniai šiaudeliai iš tiesų nėra skirti alkoholiniams gėrimams... :)

Stilinga šventinė atributika

5. STALO KONFETI

Barstomi stalo konfeti - dar vienas šventinės atributikos elementas. Mažas, tačiau sukuriantis didelį efektą, ypač tuomet, kai stalo fonas yra lygus vienspalvis ir kai norisi subtilaus dekoro efekto. Barstomi stalo konfeti gali būti popieriniai arba blizgūs foliniai. Tiesiog apvalūs arba žvaigždučių, širdelių ir kitų formų. Mes rekomenduojame ir tokius konfeti derinti prie stalo ir bendro dekoro spalvų, tuomet jie puikiai atliks savo „darbą“ - užpildys tuščius tarpus ant stalo ir kartu apjungs bendrą šventinės erdvės dekorą. Tačiau atkreipiame dėmesį - jeigu švenčiate restorane ar vaikų žaidimų kambaryje, iš anksto pasitikslinkite, ar tokius konfeti jums bus leista ten naudoti.

Stilinga šventinė atributika

6. TORTO ŽVAKUTĖS

Kokių jų tik nėra! Trumpos ir ilgos, tiesios ir susuktos, teminės ir forminės, spragsinčios ir neužpučiamos... Iš patirties žinome - žvakučių pasirinkimo niekada nebus per daug :).  Panašiai kaip smeigtukai, žvakutė irgi gali būti ta „vyšnaitė ant torto“, kuri patį paprasčiausią naminį tortą gali paversti tiesiog konditeriniu šedevru :). Tokiam „nude“ tortui labiausiai tinka ilgos stilingos, prie šventės ir torto spalvų priderintos žvakutės. Vaikų tortams dažniausiai naudojamos skaičiaus formos žvakutės, kurios lygiai taip pat derinamos pagal gimtadieno temą ir spalvas. Jeigu tortas iš savę labai puošnus ir „turtingai“ papuoštas, jam padekoruoti pakaks tiesiog daug mažų spalvotų žvakučių. Na, o 1-ajam gimtadieniui, kai jubiliatas dar tik mokosi žvakutes pūsti, tikrą žvakutę dažnai atstoja vieneto formos įsmeigiama dekoracija - ir saugu, ir puošnu :).

Stilinga šventinė atributika

7. STILINGI VIENKARTINIAI INDAI

Ar gali vienkartiniai indai būti stilingi? Mes sakome - tikrai taip! Ir stilingi, ir labai kokybiški. Kai šventė itin prabangi, vienkartinių indų tikriausiai nenaudosite, tačiau tikėtina, kad ir tuomet jums prireiks spalviškai derančių popierinių servetėlių. Na, o jeigu šventė bent kažkiek laisvesnio stiliaus, vienkartiniai indai puikiausiai tiks - juo labiau kad vienkartinių indų dabar galima rasti itin puošnių ir stilingų. Jie gali būti vienspalviai, su taškeliais arba dryželiais, matiniai arba blizgūs... Ypač svarbu paminėti, kad mūsų siūlomi vienkartiniai indai pasižymi itin aukšta kokybe, tad jūsų šventės svečiais nepajus jokio nepatogumo valgydami iš tokių indų, atvirkščiai - įvertins jų kokybę ir stilingumą.

Suaugusiųjų vakarėliams siūlome naudoti vienspalvius vienkartinius indus, arba teminius indus tuo atveju, kai vakarėlis turi aiškią tematiką, tarkime Holivudas ar Havajai. Vaikų šventinė atributika pasižymi ryškiomis spalvomis ir dažnu atveju - mylimiausių vaikų herojų piešinėliais. Todėl vaikų gimtadieniams daugiausiai naudojami teminiai vienkartiniai indai. Tačiau ir be filmukų herojų vaikiškų vienkartinių indų įvairovė pastaraisiais metais įspūdingai išaugusi: mažieji jubiliatai gali džiaugtis fėjų, traktorių, lėktuvų ar undinėlių tematikos vienkartiniais indais  ir dekoracijomis. O kiekvienais metais išleidžiamos naujos kolekcijos iš karto diktuoja sekančių gimtadienių pasirinkimus ir madas. Pastebime ir maloniai stilingą tendenciją – vis daugiau tėvelių renkasi ir vaikų šventes dekoruoti tiesiog stilingais vienspalvių vienkartinių indų deriniais - kurių yra galybė!

Vienkartiniai indai gal ir nėra pats svarbiausias šventinės atributikos elementas, tačiau mūsų rekomendacija būtų ir juos derinti prie bendro šventės dekoro - kad jaustųsi bendra darni visuma.

Stilinga šventinė atributika

Tvirtai tikime, kad viskas susideda iš smulkmenų, ir kad kiekviena šventinio dekoro dalis yra svarbi. Jeigu jau nusprendėme švęsti, kodėl gi neišrinkus vakarėlio tematikos? O gal galime parinkti 2-3 mėgstamas spalvas, ir visus vakarėlio akcentus “lipdyti” aplink jas? Kartą pabandžius, tai tikrai nėra sudėtinga. O jeigu kyla abejonių, visuomet galite kreiptis patarimo į PARTY INBOX švenčių ekspertus :)

Stilingų švenčių!

Susijusios prekės
Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE