Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Paslaptingas helovino vakarėlio dekoras

2018/08/21Party Inbox

Ruduo – ne tik spalvotų medžių lapų ar artėjančio šaltuko sezonas. Su šiuo metų laiku sulaukiame ir „baisiausios“ metų šventės – Helovino. Vis populiarėjanti šiurpių kostiumų ir baugių vakarėlių mada kiekvienais metais kviečia pasinerti į išskirtines linksmybes. Net jeigu ši proga jums nėra labai priimtina, dar vienas smagus vakarėlis tikrai nepakenks. Atvirkščiai- tamsiais rudens vakarais kaip tik ir norisi šurmulio, draugų ir pramogų :).

Paslaptingas helovino vakarėlio dekoras

Išsirinkus Helovino kaukes ir sugalvojus grimą, siūlome nepamiršti ir vakarėlio dekoro – kas labiau nei išskirtinė aplinka sukurs tikrai paslaptingą Helovino nuotaiką?

HELOVINO SPALVA- NE TIK ORANŽINĖ

Helovino proga tradiciškai namai tradiciškai puošiami moliūgais bei juodos spalvos akcentais. Tikra tiesa- be klasikinės juodos spalvos ir Helovino tematikos vakarėlis būtų sunkiai įsivaizduojamas. Tad savo Helovino stalą mes irgi padengėme juoda voro tinklo imitacijos staltiese. Labai norėjome „pabėgti“ nuo tradicinės oranžinės spalvos, tad šįkart stalo puošimui pasirinkome violetinę ir rožinio aukso-vario spalvas.

Paslaptingas helovino vakarėlio dekoras

MISTIŠKOS HELOVINO DEKORACIJOS

Voratinklis, moliūgai, rudeniniai lapai... Koks gi Helovino dekoras be šių pagrindinių puošybinių detalių? Kad būtų neįprasčiau, pakeitėme originalias šių daiktų spalvas. Voratinklį pasirinkome violetinį- jis atrodė kaip paslaptingas dūmų kamuolys, nuo stalo besiridenantis žemyn. Medžių lapus nupurškėme varinės spalvos dažais, o dekoratyviniam moliūgui nepagailėjome violetinių. Karsto formos indeliai užkandžiams, „voruoti“ gėrimų šiaudeliai, voriukai lėkštėje ir išmintingoji pelėda sauganti buteliukus su neaiškiu skysčiu – tokiais dekoro akcentasi norėjome sukurti šiek tiek kitokią – mistišką - Helovino atmosferą.

Paslaptingas helovino vakarėlio dekoras

BAUGŪS UŽKANDŽIAI

Greta paslaptingų dekoracijų- norisi ir šiurpių užkandžių.  Interneto platybėse tikrai rasite gausybę idėjų, kaip pasigaminti „kraujuojančius“ pirštelius ar vaiduoklius, ištįsusiomis akimis. O net ir paprastus užkandžius ar saldumynus visada galite „pagardinti“ šiurpiomis smulkmenomis – mažais plastikiniais voriukais ar akytėmis :).

Tad su šiek tiek rankų darbo bei išmonės tikrai galima sukurti išskirtinį Helovino dekorą namams ar teminiam vakarėliui- pradžiuginti mažuosius ir nustebinti suaugusius. 

Paslaptingas helovino vakarėlio dekoras

Paslaptingas helovino vakarėlio dekoras

Daugiau idėjų
10 dovanų pakavimo idėjų 10 dovanų pakavimo idėjų
2019/11/30
Party Inbox
Krikštynų dovanėlės Krikštynų dovanėlės
2022/02/04
Party Inbox
Helio dujų balionai Helio dujų balionai
2022/02/04
Party Inbox
Vestuvės: vaikų stalas Vestuvės: vaikų stalas
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE