Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Ūsuotas ir barzdotas vakarėlis

2022/02/04Party Inbox

Ūsuotas ir barzdotas vakarėlis

Vakarėlio apranga ir stilius

Ūsuočių ir barzdočių vakarėlį drąsiai galima pavadinti vienu linksmiausių. Jam nereikia ypatingai ruoštis, bet nusteikite kad visą vakarą linksmai kvatositės pamatę savo draugus su įvairiausių formų, stilių ir spalvų ūsais ir barzdomis. Taigi, svarbiausia įvaizdžio detalė – ūsai ir barzdos. Juos galima užsiauginti, nusipiešti, pasigaminti patiems arba tiesiog įsigyti jums labiausiai tinkantį modelį iš 400 stilingų ūsų ir barzdų parduotuvėje „Švenčių miestas”. Tik negalvokite, kad ūsai ir barzdos yra vien vyrų privilegija. Į vakarėlį su ūsais ir barzdomis privalo atvykti ir merginos!

Neapsigaukite, ūsai ir barzda nėra vien plaukų kuokštas ant veido, tai – jūsų naujas veidas, asmenybė ir stilius. Vien tik ūsai ir barzda gali paversti jus bet kokiu įspūdingu personažu. Su vienais ūsais ir barzda atrodysite kaip piratas, su kitais – virsite žinomu politiku, aktorium, pasakų personažu ar net Kalėdų seneliu. Todėl šiam vakarėliui jūsų aprangos kodą padiktuos būtent ūsai ir barzda – išsirinkus veido puošmeną beliks pritaikyti kostiumą.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Ūsų ir barzdų vakarėlį turi puošti ūsai ir barzdos. Tai nereiškia, kad turite pripirkti daug dirbtinių veido plaukų ir jais dekoruoti vakarėlio vietą. Pažiūrėkite į dekoravimą konceptualiai ir išradingai. Iš juodo popieriaus arba medžiagos iškirpkite didelius ūsus ir pakabinkite centrinėje vakarėlio vietoje (pvz. virš baro arba DJ‘ėjaus pulto). Atspausdinkite žinomiausių ūsuočių ir barzdočių nuotraukas ir iškirpkite taip, kad nesimatytų viso veido, tik barzda ir ūsai. Nuotraukas sukabinkite kambaryje. Vėliau jos pravers žaidimui. Stalui nupirkite spalvingų vienkartinių indų ir ant jų pripieškite ūsų ir barzdų. Vakarėlio patiekalai taip gali būti susieti su tematika ir, ko gero, paprasčiausia bus užsakyti ūsų formos tortą.

Vakarėlio programa

Labai svarbu, kad vakarėlyje būtų ne vienas fotografas. Kada gi daugiau jus matysite vienoje vietoje tiek daug juokingai atrodančių žmonių!? Fotografuokite svečius po vieną ir organizuokite grupines fotosesijas, nepamirškite video kameros ir juokingiausio vakarėlio įspūdžiai bus neišdildomi.

Jei pasiruošėte, iškirpote iš popieriaus ir ant sienų pakabinote žymių žmonių barzdas ir ūsus, surenkite konkursą – paprašykite, kad svečiai atspėtų kur kieno veidas. Daugiausiai įžymybių pagal ūsus ir barzdą įvardinusiam žmogui įteikite prizą.

Daugiau idėjų
Flinstounai vakarėlio idėjos Flinstounai vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Kaukių baliaus idėjos Kaukių baliaus idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Balionų kritimas Balionų kritimas
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE