Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Spalvingo vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Spalvingo vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Spalvų vakarėliai labai populiarūs, nes jiems paprasta pasiruošti, tereikia apsirengti vakarėlio temos-spalvos drabužiais. Dažnai organizuojami baltos spalvos vakarėliai, tačiau nesprauskite savęs į tradicinius baltos, raudonos ar rožinės spalvos rėmus. Rinkitės bet kokią, savo mėgstamą spalvą. Jeigu esate pakviestas į tokį vakarėlį, turėkite omenyje, kad jūsų įvaizdžio dalis – ne tik drabužiai. Atrodysite originaliai, jei pagal vakarėlio spalvą pasirinksite peruką, pasidarysite makiažą, kuriame dominuos vakarėlio spalva, pasirinksite atitinkamos spalvos aksesuarus (pirštines, šalikus, boa).

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Spalvų vakarėlius dekoruoti iš ties nesudėtinga, nes galite įsigyti bet kokios spalvos balionų, kaspinų, konfeti ir vienkartinių indų. Dekoruojant tokį vakarėlį geriau derinti dvi kontrastuojančias spalvas, pavyzdžiui, mėlynos vakarėlį galite derinti su baltos spalvos aksesuarais, raudonojo vakarėlio interjerą – su juoda. Spalvinė tema turėtų atsispindėti ir šventės meniu. Pasirinkite tokius patiekalus, kuriuose dominuotų jūsų vakarėlio tema. Stalo papuošimui puikiai tiks spalvoti saldainiai, pasirinktos spalvos šiaudeliai, kurie puikiai derės su spalvotais kokteiliais.

Vakarėlio programa

Vakarėlio veiklą padiktuoja ir pati pasirinkta spalva. Juodos spalvos vakarėlis gali tikti slaptam šnipų ar mafijos susibūrimui, žalias – ekologijos tema, raudonas – lotynų amerikos tema, muzika ir šokiai. Kokią spalvą bepasirinktumėte, nepraleiskite progos surengti savo spalvingų svečių fotosesiją. Juk retai vienoje vietoje susirenka tiek vienoda spalva apsirengusių žmonių. Po vakarėlio suklijuokite nuotraukas į vieną didelį rėmelį ir turėsite smagų atsiminimą apie šventę.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE