Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Dovanų dėžutės kitaip

2018/08/21Party Inbox

Dovanų dėžutės kitaip

Tokias mini dėžutes galima panaudoti ne tik dovanėlių pakavimui – pasigaminus jų daugiau, sužymėjus skaičiukais ir pridėjus smulkmenėlių ar užduotėlių vaikams, gausis puikus Advento kalendorius! Didžiausių metų švenčių laukimas juk yra ramybės ir kūrybos metas, todėl pasitelkite savo fantaziją ir pasiruoškite žiemos šventėms savaip originaliai!

Iškritus pirmajam sniegui ir paspaudus šaltukui ateina mintis, kad su džiaugsmu atkeliauja ir didžiausios metų šventės! Ar jau spėjote pagalvoti, kaip nustebinsite artimuosius? Kur sudėsite išrinktas dovanėles? Žiemos šventėms dažnas dovanojame mažų mielų smulkmenėlių – tik rūpestis, kaip jas gražiai supakuoti?

Ieškodami įdomesnių idėjų smulkioms dovanėlėms sudėti, nusprendėme išbandyti popierinius puodelius ir patys pasigaminti dovanų dėžutės – niekur nematyta, paprasta padaryti ir originalu!

Štai kaip tai vyksta:

Dovanų dėžutės kitaip

Dovanų dėžutės kitaip

1. Puodelio kraštus iš viršaus į apačią žirklėmis įkirpkite bent aštuonis kartus, kad tarp įkirpimų gautųsi maždaug vienodi tarpeliai. Taip gausite juosteles, kurias galėsite užlenkti į vidų. Mes juosteles kirpome iki 3 cm gylio, bet jeigu norite didesnės dėžutės, įkirpimus galite daryti ir trumpesnius.

 

 

Dovanų dėžutės kitaip

3. Į puodelį įdėkite norimą dovanėlę ar skanumyną.

Dovanų dėžutės kitaip

4. Užlenkite įkirptas juosteles į puodelio vidų- pradėkite nuo vienos, sekančią lenkdami ant viršaus. Kad visos užlenktos kraštinės laikytųsi, galite viršuje papildomai užklijuoti lipduką. Perriškite gautą dėžutę norimu kaspinėliu ar virvele, papuoškite jį mini kalėdiniais žaisliukais, dovanėlių etiketėmis, blizgučiais, cinamono lazdele ar kalėdiniais saldainiais. Ir štai – puikiai supakuota dovanėlė! Paprasta, bet originali idėja – paprasčiausias popierinis puodelis, panaudotas šventiškiems tikslams.

Daugiau idėjų
Drugeliai Drugeliai
2022/02/04
Party Inbox
Senovės baltų vakarėlio idėjos Senovės baltų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Indija vakarėlio idėjos Indija vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE